Skocz do zawartości

Zdjęcie

Profesjonalny sklep internetowy - wykonawca

wróć do serwisu Sektor Publiczny 9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 233 postów

Napisano 15 styczeń 2018 - 11:06

Witam,

Chciałem zapytać, czy możecie mi polecić Firmę która zajmuje się tworzeniem sklepów internetowych? Zależy mi na tym aby mieli duże doświadczenie i umiejętności aby udało się wdrążyć wszystko co chcielibyśmy aby się w nim znalazło. Z góry dziękuję za pomoc :)

#2 ŁukaszP56

ŁukaszP56

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 128 postów

Napisano 16 styczeń 2018 - 09:07

Ja jedynie mogę powiedzieć, że warto wydać trochę więcej ale mieć gwarancję co do jakości wykonanego sklepu oraz fajnie jakby zapewnili również pomoc techniczną w razie komplikacji bądź gdy jeszcze będziesz się uczył obsługi :)

#3 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 175 postów

Napisano 24 styczeń 2018 - 10:00

Jeżeli rzeczywiście szukasz twórców, którzy mają ogromne doświadczenie w zakresie tworzenia sklepów oraz stron internetowych to na własnym przykładzie jestem w stanie polecić Ci LiveMarket. Wyróżnia ich od samego początku profesjonalna obsługa i kontakt ze specjalistami którzy potrafią zdziałać cuda (automatyzacja wielu procesów) oraz można na nich liczyć zawsze w razie pytań bądź problemów przy tworzenia sklepu internetowego, jak i w późniejszej obsłudze. Zapewniają dożywotnią gwarancję (jako nieliczni) oraz zajmują się prowadzeniem naszego e-marketingu. Zdecydowanie jedni z najlepszych, łączą w sobie najwyższe standardy oraz duże doświadczenie w branży e-commerce.

#4 ZarembaRadek

ZarembaRadek

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 30 styczeń 2018 - 23:36

Wszystko zależy czy chcesz mieć tylko sklep internetowy czy też zależy Ci na bardziej zaawansowanych możliwościach. Wspomniany tu wyżej LiveMarket to dobre rozwiązanie jakbyś chciał coś z półki premium. Mają bardzo rozbudowane możliwości połączenia rozwiązań e-commerce z kompleksowym systemem marketingu internetowego. Właściwie ich rozwiązanie jest szyte na miarę, że tak to określę, więc dostajesz dokładnie to, co potrzebujesz. To jak dobrze skrojony garnitur, tylko w formie sklepu ;)

#5 Jacek90

Jacek90

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 08 luty 2018 - 19:19

Rozwiązania szyte na miarę mają sporą przewagę nad innymi, bo są dopasowane do konkretnego przypadku, mają odpowiednią funkcjonalność. Dostaje się to, co potrzeba. Rozwiązania z tzw. "pudełka" nie zawsze mają funkcjonalność którą się oczekuje i należy zawsze mieć kogoś, kto stworzy taką dodatkową funkcję. Takie "nakładki" mogą być albo bardzo dobrze spasowane z oryginalnym systemem albo źródłem dużych problemów. To taka przewaga rozwiązań dedykowanych. Ale te dedykowane mają również w sobie jakąś dozę niebezpieczeństwa. Co się stanie jak legnie awarii? Kto za to będzie odpowiadał? Taki sklep obsługuje tylko firma, która go napisała. Jak to wygląda w przypadku Livemarket?

#6 ZarembaRadek

ZarembaRadek

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 25 luty 2018 - 19:24

Rozwiązania szyte na miarę mają sporą przewagę nad innymi, bo są dopasowane do konkretnego przypadku, mają odpowiednią funkcjonalność. Dostaje się to, co potrzeba. Rozwiązania z tzw. "pudełka" nie zawsze mają funkcjonalność którą się oczekuje i należy zawsze mieć kogoś, kto stworzy taką dodatkową funkcję. Takie "nakładki" mogą być albo bardzo dobrze spasowane z oryginalnym systemem albo źródłem dużych problemów. To taka przewaga rozwiązań dedykowanych. Ale te dedykowane mają również w sobie jakąś dozę niebezpieczeństwa. Co się stanie jak legnie awarii? Kto za to będzie odpowiadał? Taki sklep obsługuje tylko firma, która go napisała. Jak to wygląda w przypadku Livemarket?

Oni zajmują się wszystkim. Dają gwarancję na aktualizacje swoich rozwiązań na wypadek pojawiających się błędów lub różnych zmian technologicznych. Jak na razie nie zawiodłem się na ich rozwiązaniu. I jak widzę po realizacjach inne firmy też działają całkiem sprawnie.

#7 Nobody

Nobody

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 80 postów

Napisano 07 marzec 2018 - 14:14

Istnieją strony internetowe, za pośrednictwem których sklep można z łatwością założyć samemu ;)

Taśmy przenośnikowe Eurotex Poland.

#8 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 145 postów

Napisano 27 marzec 2018 - 09:43

Masz jakieś doświadczenie z pudełkowymi rozwiązaniami? Interesuje się od jakiegoś czasu tematem i chętnie wysłucham opinii kogoś, kto ma pojęcie. Przeglądałam już strony z ofertami typu https://www.idosell....i-iai-shop-com/ ale dalej nie bardzo wiem, gdzie szukać informacji.

#9 iza.drozd

iza.drozd

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 08 maj 2018 - 12:09

Wszystko zależy jaki masz budżet. Jeśli kilka tysięcy to inwestujesz w szablon i łapiesz freelancera, który Ci wszystko dostosuje według wymagań. Jeśli masz kilkadziesiąt tysięcy to wtedy udajesz się do dużej agencji.

#10 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 524 postów

Napisano 12 sierpień 2018 - 22:26

Niestety na profesjonalizm teraz ciężko jest liczyć, ja aby mój sklep został wykonany możliwie najlepiej, skorzystałem z oferty https://solv.pl/sklepy-internetowe/, widziałem już wcześniej ich wykonane projekty i pozytywnie mnie zaskoczyły, dlatego nie bałem się powierzyć im swojego sklepu. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych