Kategorie
Skocz do zawartości

Profesjonalny sklep internetowy - wykonawca

Torcik66
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

• 2 tygodnie później...

Jeżeli rzeczywiście szukasz twórców, którzy mają ogromne doświadczenie w zakresie tworzenia sklepów oraz stron internetowych to na własnym przykładzie jestem w stanie polecić Ci LiveMarket. Wyróżnia ich od samego początku profesjonalna obsługa i kontakt ze specjalistami którzy potrafią zdziałać cuda (automatyzacja wielu procesów) oraz można na nich liczyć zawsze w razie pytań bądź problemów przy tworzenia sklepu internetowego, jak i w późniejszej obsłudze. Zapewniają dożywotnią gwarancję (jako nieliczni) oraz zajmują się prowadzeniem naszego e-marketingu. Zdecydowanie jedni z najlepszych, łączą w sobie najwyższe standardy oraz duże doświadczenie w branży e-commerce.

Wszystko zależy czy chcesz mieć tylko sklep internetowy czy też zależy Ci na bardziej zaawansowanych możliwościach. Wspomniany tu wyżej LiveMarket to dobre rozwiązanie jakbyś chciał coś z półki premium. Mają bardzo rozbudowane możliwości połączenia rozwiązań e-commerce z kompleksowym systemem marketingu internetowego. Właściwie ich rozwiązanie jest szyte na miarę, że tak to określę, więc dostajesz dokładnie to, co potrzebujesz. To jak dobrze skrojony garnitur, tylko w formie sklepu ;)

• 2 tygodnie później...

Rozwiązania szyte na miarę mają sporą przewagę nad innymi, bo są dopasowane do konkretnego przypadku, mają odpowiednią funkcjonalność. Dostaje się to, co potrzeba. Rozwiązania z tzw. "pudełka" nie zawsze mają funkcjonalność którą się oczekuje i należy zawsze mieć kogoś, kto stworzy taką dodatkową funkcję. Takie "nakładki" mogą być albo bardzo dobrze spasowane z oryginalnym systemem albo źródłem dużych problemów. To taka przewaga rozwiązań dedykowanych. Ale te dedykowane mają również w sobie jakąś dozę niebezpieczeństwa. Co się stanie jak legnie awarii? Kto za to będzie odpowiadał? Taki sklep obsługuje tylko firma, która go napisała. Jak to wygląda w przypadku Livemarket?

• 3 tygodnie później...

Rozwiązania szyte na miarę mają sporą przewagę nad innymi, bo są dopasowane do konkretnego przypadku, mają odpowiednią funkcjonalność. Dostaje się to, co potrzeba. Rozwiązania z tzw. "pudełka" nie zawsze mają funkcjonalność którą się oczekuje i należy zawsze mieć kogoś, kto stworzy taką dodatkową funkcję. Takie "nakładki" mogą być albo bardzo dobrze spasowane z oryginalnym systemem albo źródłem dużych problemów. To taka przewaga rozwiązań dedykowanych. Ale te dedykowane mają również w sobie jakąś dozę niebezpieczeństwa. Co się stanie jak legnie awarii? Kto za to będzie odpowiadał? Taki sklep obsługuje tylko firma, która go napisała. Jak to wygląda w przypadku Livemarket?

Oni zajmują się wszystkim. Dają gwarancję na aktualizacje swoich rozwiązań na wypadek pojawiających się błędów lub różnych zmian technologicznych. Jak na razie nie zawiodłem się na ich rozwiązaniu. I jak widzę po realizacjach inne firmy też działają całkiem sprawnie.

• 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Masz jakieś doświadczenie z pudełkowymi rozwiązaniami? Interesuje się od jakiegoś czasu tematem i chętnie wysłucham opinii kogoś, kto ma pojęcie. Przeglądałam już strony z ofertami typu https://www.idosell.com/pl/shop/features/mozliwosci-uslugi-iai-shop-com/ ale dalej nie bardzo wiem, gdzie szukać informacji.

• 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Niestety na profesjonalizm teraz ciężko jest liczyć, ja aby mój sklep został wykonany możliwie najlepiej, skorzystałem z oferty https://solv.pl/sklepy-internetowe/, widziałem już wcześniej ich wykonane projekty i pozytywnie mnie zaskoczyły, dlatego nie bałem się powierzyć im swojego sklepu. 

• 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Na pewno wykonując sklep internetowy trzeba wybrać skrypt, na którym zostanie on wzniesiony. Jednym z najlepszych jest Magento. Na http://techtech.pl/sklep-na-magento-z-jakimi-kosztami-sie-wiaze/ można przeczytać, z jakimi kosztami trzeba się liczyć, decydując się na jego wybór. 

• 1 miesiąc temu...
Gość Monika1586

Z całego serca polecam Ci firmę VSweb zrobią Ci nie tylko sklep, zadbają także o marketing, żebyś mógł rozkręcić swój biznes. Od grafik z rabatem, które możesz dorzucać do paczek, budując pozytywne relacje z klientem, przez media społecznościowe, które poprawią zasięgi Twojego sklepu. W dodatku rozliczają się abonamentowo, więc masz rozłożone koszta - możesz optymalizować swoje wydatki.     

• 4 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...
Gość ITPStudio.pl

Warto skorzystać z gotowych platform szczególnie oferowanych przez wyspecjalizowane i doświadczone polskie firmy takie jak Shoper.pl. Jest to o tyle ważne, że w ten sposób zyskujemy solidnego partnera, który jest na bieżąco z trendami, przepisami prawa i potrzebami użytkowników, zapewnia serwer, wiele integracji, wsparcie techniczne. Trzeba przy tym pamiętać, że taka zaawansowana, nowoczesna i kompletna usługa wcale nie musi być droga. Starczy przeznaczyć na nią nieco ponad 1000 zł netto rocznie i można cieszyć się ogromną wygodą. ITPstudio.pl

• 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Zgadzam sie z @adamela. Obecnie trzeba się zastanowić:  Jakie oprogramowanie wybrać pod platformę sklepową?

Znalazłem tutaj https://algov.pl/sklepy-internetowe-wroclaw/ dobry artykuł, w którym pokazane jest która platforma jest dla kogo.

Mając kilkadziesiąt produktów, nie warto pchać się w Magento...

• 1 miesiąc temu...

Ja pomagam mojemu bratu w prowadzeniu jego sklepu internetowego i powiem Wam, że od jakiegoś czasu współpracujemy z firmą Feedink. Tutaj: https://feedink.com/pl/ znajdziecie informacje o ich działalności. Oferują świetne rozwiązania, które pozwoliły nam na między innymi zautomatyzowanie procesów w kampaniach internetowych. Dzięki temu nasze statystki są coraz lepsze. Współpraca z tymi specjalistami to czysta przyjemność - wszystkie zmiany, propozycje są szybko wdrażane i opracowywane. 

Tutaj mogę się zgodzić, że jeśli ma być to sklep internetowy, czy również strona internetowa która ma generować duży ruch i jednocześnie skutecznie wpływać na sprzedaż produktów to konieczne jest jej stworzenie od początku do końca w pełni profesjonalnie i tutaj śmiało mogę polecić Wam, abyście zwrócili uwagę na https://hellweb.pl/ z którymi mieliśmy okazję współpracować i którzy stworzyli nam funkcjonalną i nowoczesną stronę internetową, która jednocześnie przy dużej ilości klientów nie generuje żadnych błędów technicznych. 

• 1 rok później...

Pytanie jest o tyle bez sensu, że nie uwzględnia skali, jaką te koszta zabezpieczają. Jak masz biznes gotowy na obsłużenie 1000 zamówień miesięcznie to są inne koszta stałe niż jak masz gotowość do obsługi 100000 zamówień miesięcznie. Możesz mieć te same marże, ale w pierwszym przypadku zarabiać na opex po 600 zamówieniach, a w drugim po 40000. Pomijam oczywiście branże i marże, bo to jeszcze większa wariacja.

Warto jest również szukać sposobów na usprawnienie samego procesu handlu:

https://flowdog.io/technologie/iot/

Od siebie polecam rozwiązania oferowane przez flowdog. 

• 6 miesięcy temu...

W mojej ocenie jeżeli chcecie skutecznie rozwinąć się w branży ecommerce to tutaj mogę zdecydowanie polecić kontakt z firmą na którą się zdecydowaliśmy, czyli https://appchance.com/pl/uslugi w przypadku których będziecie mogli liczyć na doświadczenie, skuteczność w działaniu i jednocześnie duże możliwości bez wydawania ogromnych środków wykorzystując m.in LoyaltyPaas. Jednocześnie zdecydowanie polecam sprawdzić realizacje jakie wykonali do tej pory dla naprawdę dużych biznesów. Pozdrawiam!

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...