Skocz do zawartości

Rezygnacja z zapewnionych posiłków w delegacji

wróć do serwisu Kadry 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Marcus

Guest_Marcus
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2018 - 23:05

Witam, mój pracodawca wysłał mnie w delegacje zagraniczna 3 tygodniową. Zapewnił wyżywienie typu śniadanie i obiad w hotelu w którym mnie zakwaterować. Posiłki te są poniżej jakichkolwiek standardów jakościowych i zdrowotnych i chce z nich zrezygnować. Chce w zamian dostać pełna stawkę diety i sam sobie zapewnić wyżywienie. Czym mogę sie w tej sytuacji podeprzeć? Mam zgłosić oświadczenie do kadr?

#2 koleżanka

koleżanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 11973 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 05 styczeń 2018 - 23:48

Jak zgłosisz cokolwiek do kadr skoro jesteś zagranicą ? A posiłki są już opłacone przez pracodawcę. 

#3 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 16940 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 06 styczeń 2018 - 07:43

Witam, mój pracodawca wysłał mnie w delegacje zagraniczna 3 tygodniową. Zapewnił wyżywienie typu śniadanie i obiad w hotelu w którym mnie zakwaterować. Posiłki te są poniżej jakichkolwiek standardów jakościowych i zdrowotnych i chce z nich zrezygnować. Chce w zamian dostać pełna stawkę diety i sam sobie zapewnić wyżywienie. Czym mogę sie w tej sytuacji podeprzeć? Mam zgłosić oświadczenie do kadr?

Pracodawca zapewnia wyżywienie i nie interesuje go, czy tobie smakuje, czy nie,dieta zostanie pomniejszona.

#4 koleżanka

koleżanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 11973 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 06 styczeń 2018 - 22:26

Przed następnym wyjazdem zagranicznym można porozmawiać z pracodawcą aby nie opłacał ci posiłków i wypłacał diety.

Ale moim zdaniem on nie musi wyrazić na to zgody.  

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych