Skocz do zawartości

Zdjęcie

Aplikacja e-mikrofirma do wysyłania JPK_VAT

wróć do serwisu Księgowość 44 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_Tomasz

Guest_Tomasz
  • Goście

Napisano 15 luty 2018 - 00:36

przy pierwszej rej. źle wpisałam nip

jak zmienić ?

proszę

Tak samo jak z zapomnianym hasłem. Trzeba wykasować dane logowania z katalogu roboczego, którego adres podany jest na samej górze w Ustawieniach.

#42 Guest_DzoanaKula

Guest_DzoanaKula
  • Goście

Napisano 15 luty 2018 - 20:32

najpierw trzeba odinastalowac program z poziomu panelu sterowania, potem trzeba znalezc plik AKMF (prawdopodobnie zapisany w folderze Użytkownika i należy go usunąć). potem zainstalować ponownie e mikrofirma i działa na nowo. Radzę nie wpisywać więcej haseł

#43 Guest_Ktosiek

Guest_Ktosiek
  • Goście

Napisano 15 luty 2018 - 22:09

Niestety nie ma tak łatwo mam na fakturze Netto 81,67 Vat 18,79 a Brutto 100,46 a w programie jak wpisze netto 81,67 to oblicza mi Vat 18,78 a Brutto 100,45 to za paliwo akurat .
Za części budowlane Netto 81,50 Vat 18,74 Brutto 100,24 a program po wpisaniu Netto 81,50 liczy mi Vat 18,75 Brutto 100,25
Księgowa w swoim programie poprawia wartości jak na fakturze a co mam zrobić w takiej sytuacji w e-mikrofirmie jak nie mogę tam nic edytować???

#44 Guest_Ktosiek

Guest_Ktosiek
  • Goście

Napisano 15 luty 2018 - 22:15

Brak możliwości kopiowania danych klienta, podczas wprowadzania faktur zakupu i sprzedaży.

#45 Guest_justyna

Guest_justyna
  • Goście

Napisano dziś, 19:54

mam faktury na których stawka wat jest pozycją np a pod spodem jest odnośnik w formie gwaizdki ze jest to odwrotne obciążenie.... czy zatem wprowadzając faktury do tego programu mam od razu przy tych pozycjach zaznaczyć oo23 czy wpisać np...?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 5

0 użytkowników, 5 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy