Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak zostać kierowcą TIRa?

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 672007 postów

Napisano 05 styczeń 2018 - 07:56

Aby zostać kierowcą samochodu ciężarowego samo posiadanie prawa jazdy C/C+E nie wystarczy. Kandydat na zawodowego kierowcę musi także zdobyć świadectwo kwalifikacji zawodowej dla kierowców. Konieczne jest także posiadanie odpowiednich orzeczeń lekarskich i psychologicznych o braku przeciwwskazań do wykonywania tego typu pracy.

Powrót do artykułu: Jak zostać kierowcą TIRa?

#2 Guest_Bolo

Guest_Bolo
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2018 - 07:56

No jak w każdej branży musisz miec okreslone kwalifikacje do pracy a badania lekarskie sa zawsze wymagane. Jeżdząc w M&W Spedition już jakis czas moge powiedzieć ze dopiero w praniu wychodzi jakie kursy sa potrzebne. Nowi przewoźnicy niekiedy mają już ADR jak przychodzą aczkolwiek nie jest on wymagany z tego co wiem to firma wlasnie poszukuje ludzi do wspołpraycy z wlasnym autem i naczepą 13.6

#3 Guest_Krzysztof

Guest_Krzysztof
  • Goście

Napisano 24 listopad 2018 - 23:47

A jak już zrobicie wszystkie papiery to zaczynają się problemy z szukaniem pracy... Ja na przykład bardzo długo szukałem... Dopiero niedawno udało mi się na znajdzkierowce.eu super stronka! wielu pracodawców się wystawia :)))

#4 Guest_maszonski-logistic

Guest_maszonski-logistic
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2020 - 20:07

Zachęcamy do rozpoczęcia pracy w firmie Maszoński-Logistic: praca-kierowcy.pl Oferujemy jasne i uczciwe warunki pracy, partnerskie relacje i konkurencyjne wynagrodzenie. W razie pytań zachęcamy do kontaktu: praca@maszonski.com Pozdrawiamy Maszoński Logistic

#5 Guest_Antek

Guest_Antek
  • Goście

Napisano 19 luty 2020 - 13:16

Zarówno Kurs na kat C i kwalifikacje wstępną zrobić można w tym ośrodku autodrive.com.pl. Robiłem u nich kursy i jestem zadowolony. Dobry sprzęt, instruktorzy którzy mają dużą wiedzę i potrafią ją przekazać. Dobrze prowadzą kurs praktyczny. egzaminy zdane bez problemu

#6 Guest_janek

Guest_janek
  • Goście

Napisano wczoraj, 19:05

ja pracuje u maszońskiego i jestem zadowolony. bardzo dużo sie nauczylem przez ten czas. fajny kontakt z biurem pomoc na kazdym etapie trasy i spoko zarobki.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych