Skocz do zawartości

Świadectwo pracy

swiadectwo pracy wypowiedzenie umowa o prace

wróć do serwisu Kadry 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Asiula

Guest_Asiula
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2017 - 16:14

Mam pytanie o świadectwo pracy

Zwalniam się w jednej firmie za wypowiedzeniem, ponieważ gnębiła mnie współpracownica, która jest pupilką kierowniczki. Ja w odwecie się odegrałam a kierowniczka została o tym poinformowana. Mówiłąm wczesniej kierowniczce, że tamta mnie gnębiła i mówiła przynieś podaj pozamiataj a kierowniczka wierzy tamtej, że nic takiego nie miało miejsca. No i małą zemstę miałam dla tej su**, dowiedziałą sie o tym kierowniczka i ona chce do działu HR zgłosić, że to ja jestem ta winna i że podobno działąm na niekorzyść firmy co jest nieprawdą.

I pytanie - czy na świadectwie pracy są informacje, że podobno działam na niekorzyść firmy?

Od razu mowie - jestem na wypowiedzeniu z mojej strony i rozwiązuje się umowa 6.stycznia.

Jeśli ta informacja trafi do HR - jakie przysługują mi roszczenia? Jak mogę to podważyć?

#2 coli

coli

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 404 postów

Napisano 31 grudzień 2017 - 14:19

I pytanie - czy na świadectwie pracy są informacje, że podobno działam na niekorzyść firmy?

Nie , nie pisze sie takich inf.

#3 Edzia

Edzia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 7100 postów
  • LokalizacjaKresy

Napisano 12 styczeń 2018 - 18:34

Wszelkie roszczenia na drodze cywilnoprawnej

#4 początkująca kadrowa

początkująca kadrowa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 130 postów
  • Lokalizacjawielkopolska

Napisano 24 kwiecień 2018 - 09:21

W dziale 6 pkt 13 wpisuję okresy nieskładkowe i mam pytanie piszę urlop opiekuńczy czy zasiłek opiekunczy

#5 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 17729 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 24 kwiecień 2018 - 09:27

A co było?

#6 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2018 - 09:31

W dziale 6 pkt 13 wpisuję okresy nieskładkowe i mam pytanie piszę urlop opiekuńczy czy zasiłek opiekunczy

Ty weź kobieto ogarnij się, ty masz mniejszą wiedzę niż stażystka!!!!! nawet poprawnej nomenklatury nie znasz?

wygoogluj sobie w przepisach bo to obciach pytać o nazewnictwo "początkująca kadrowa"???? gów....o! nie kadrowa

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: swiadectwo pracy, wypowiedzenie, umowa o prace

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych