Skocz do zawartości

Zdjęcie

Auto z pazurem jakie wybrać?

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ŁukaszP56

ŁukaszP56

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 127 postów

Napisano 27 grudzień 2017 - 13:29

Witam,

szukam samochodu którym będzie mi się dobrze jeździło po mieście oraz aby było odpowiednio dużo miejsca z tyłu bo mam dwójkę dzieci a dodatkowo aby jednak poza miastem lub na torze można byłoby poczuj jego moc. Co  myślicie o Honda Type R? Dzięki z góry za każdą poradę :)

#2 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 229 postów

Napisano 27 grudzień 2017 - 19:12

No tak naprawdę to Type R jest jednym z nielicznych tego typu aut możesz jeszcze czegoś poszukać wśród BMW ale jednak Type R ma ten japoński styl i "dzikość" :)

#3 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 172 postów

Napisano 28 grudzień 2017 - 22:58

Zdecydowanie! Polecam CI dodatkowo sprawdzić kanał HondaPlaza na YT gdzie znajdziesz testy i recenzje nowych wersji Type R. Dodatkowo może uda Ci się umówić u nich na jazdę próbną aby sprawdzić go dokładnie również z pomocą specjalistów :)

#4 Nobody

Nobody

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 70 postów

Napisano 11 styczeń 2018 - 12:43

Mnie podobają się przede wszystkim auta starsze, które bardzo rzadko spotkać można na drogach. Jeśli ktoś odpowiednio odrestauruje taki wóz, to naprawdę ma się czym pochwalić. ;)

Taśmy przenośnikowe Eurotex Poland.

#5 Guest_Boldin55

Guest_Boldin55
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2018 - 09:44

No to racja tylko zależy od przeznaczenia, bo jednak takimi głównie jeździ się po mieście. Jednak jest dużo gorzej jak lubi wyjazdy w cięższe warunki i też zimą. Ja osobiście oprócz Type R postawiłbym na Hondę CR-V. Uwielbiam tego SUV-a również pod względem designu. Teraz trwają wyprzedaże roczników i z tego co wiem to w HondaPlaza naprawdę fajnie to zorganizowali, więc może sprawdź ;)

#6 tomek34h

tomek34h

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 113 postów

Napisano 15 marzec 2018 - 19:46

Nawet starszy Type R daje dużo frajdy z jazdy.

Najlepsze darmowe chwilówki online.

#7 PawełP32

PawełP32

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 09 lipiec 2018 - 12:37

Zgadzam się :) Często również oglądam kanał HondaPlaza i materiałów na temat tego modelu jest rzeczywiście sporo. Do tego ma wszystko czego można oczekiwać od samochodu sportowego i też można nim spokojnie pojeździć po mieście. Jednaj najlepiej będzie jak sam go sprawdzisz :)

#8 crazybadger

crazybadger

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 11 lipiec 2018 - 18:05

Najnowszy Opel Astra. Cudo nie samochód.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy