Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ferie zimowe

26 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_agniecha

Guest_agniecha
  • Goście

Napisano 22 marzec 2018 - 19:45

My byliśmy na feriach w Halna Residence w Krynicy Zdrój. Dzieciaki uczyły się jazdy na nartach, a my z mężem trochę poszaleliśmy na stoku. Może kiedyś uda się w Alpy wyskoczyć, ale poki dzieciaki są małe długa podróż by była dla nich za bardzo męcząca.

#22 madzia001

madzia001

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 29 marzec 2018 - 00:42

Już trzeci rok korzystamy razem z dziećmi z ofert, które przygotowują https://naferie.pl, świetne miejsca wyjazdów, ceny też są przystępne, co roku jestem bardzo zadowolona!

#23 chalwa

chalwa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 103 postów

Napisano 26 wrzesień 2018 - 07:41

W planie mamy góry, mam nadzieję, że jeszcze będzie pogoda, bo ferie w tym roku mamy jako ostatnia tura. Coś polecicie? Jaka miejscowość, żeby w razie czego było tez sporo atrakcji? Myślimy o wynajęciu apartamenty z www.sunandsnow.pl Sprawdziliśmy latem, fajnie to funkcjonuje i się opłaca. Tylko nie wiem sama co, Wisła? Zakopane? Czy raczej jakieś mniejsze miejscowości?

#24 fela1

fela1

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 01 październik 2018 - 15:11

Ja polecam wypoczynek na Mazurach, spędzanie aktywnie czasu na świeżym powietrzu i wieczorne ogniska to super sprawa. Można znaleźć hotel, który oferuje różnego rodzaju atrakcje dla całej rodziny, przytulne pokoje, SPA i inne fajne rzeczy. Byliśmy w zeszłym roku -  fajne miejsce, piękne widoki i mile spędzony czas. Dzieci były zadowolone.

#25 rozali33

rozali33

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 194 postów

Napisano 06 listopad 2018 - 08:41

Jak ferie zimowe to tylko szaleństwo na stokach. W rozsądnej odległości od Warszawy masz stację narciarską Szwajcaria Bałtowska. Jak chcesz spędzić ferie zimowe z całą rodziną to tam z pewnością nie będziecie się nudzili. Jest szkółka narciarska, wypożyczalnia sprzętu. Dodatkowe atrakcje też są - Ski Park, Jurapark, kuligi itp. Myślę, że będziecie zadowoleni.

#26 Baklazanka

Baklazanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 363 postów

Napisano 01 kwiecień 2019 - 09:13

Moim zdaniem jeżeli chodzi o ferie to najlepsza jest jazda na nartach w Szklarskiej Porębie. Tak są naprawdę fajne stoki dla narciarzy, zarówno tych początkujących jak i zaawansowanych. Ja ogólnie nie wyobrażam sobie zimy bez nart.

#27 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 06 październik 2019 - 12:54

ja z cala rodzina bylam w chatapodprzehyba.pl, cudowne miejsce!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych