Skocz do zawartości

Nowoczesne programy f-k online

online księgowość biuro rachunkowe aplikacje

wróć do serwisu Księgowość 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Magdalena

Guest_Magdalena
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2017 - 16:29

Dzień dobry. Chciałabym poznać wasze zdanie jako praktyków księgowości czy tak na prawdę niezbędnym jest posiadanie  wyspecjalizowanego programu księgowego, aby prowadzić jednoosobowe biuro rachunkowe. Ponieważ dopiero chciałabym zacząć przygodę z tym rynkiem zauważyłam że pojawiło się mnóstwo firm które proponują oprogramowania dla biur rachunkowych online. Czy ktoś już z was z tego korzysta i czy się to opłaca? Na co takie programy pozwalają? Spotkałam się z infakt.pl i mojebiuro24.pl (wfirma). Z góry dziękuję za odpowiedź.

#2 Guest_Bożena

Guest_Bożena
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2017 - 08:26

Witaj. Miałam podobny dylemat i też nie wiedziałam, czy program księgowy online będzie dla mnie odpowiedni... Moja znajoma, która od wielu lat prowadzi biuro rachunkowe poleciła mi spróbować i przyznaje, ze była to dobra decyzja. Ja także zastanawiałam się na tymi dwoma programami: mojebiuro24.pl i infakt, i ostatecznie zdecydowałam się  na ten pierwszy. Mają wszystkie funkcje w jednym miejscu - JPKi, wysyłkę deklaracji elektronicznych i integrację z ZUSem. Bardzo polecam

#3 JanDawko

JanDawko

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 21 grudzień 2017 - 02:05

Też używam mojebiuro24, bardzo pomocne narzędzie, ułatwia pracę.

#4 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 173 postów

Napisano 09 styczeń 2018 - 21:41

Ja, swoją księgowość prowadzę samodzielnie i korzystam z programów udostępnianych przez https://wfirma.pl/ :-). Kosztują niewiele, a znacznie ją uproszczają. Czy kiedykolwiek mieliście z nimi do czynienia? Jeśli nie, to wypróbujcie je - można to zrobić zupełnie za darmo. 

#5 Begidnas

Begidnas

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 19 styczeń 2018 - 09:42

Teraz to jest nawet wirtualne biuro które ogarnie ci całą księgowość i właśnie takie faktury online przez takowe programy, ja właśnie zaczynam współprace bo u mnie nie ma niestety takich rozwiązań i trzeba było podjąć współprace online. 

#6 TMK

TMK

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 126 postów

Napisano 19 styczeń 2018 - 15:31

Ja korzystam z programów od RESET2 z Wrocławia, i jestem bardzo zadowolony.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: online, księgowość, biuro rachunkowe, aplikacje

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych