Skocz do zawartości

Zdjęcie

prezent dla dziecka

88 odpowiedzi w tym temacie

#81 Guest_Emila

Guest_Emila
  • Goście

Napisano 16 październik 2019 - 18:41

Dzisiaj dzieci to wszystko mają, ale jak się idzie do chrześniaka to głupio z pustymi rękami. Kupiłam dla swojego rowerek biegowy toyz, widziałam, że jeszcze nie ma takiego rowerka to się zdecydowałam. Dobrze wybrałam, mały śmiga na nim jak szalony. Tak przebiera nogami, że trudno go dogonić. 

#82 Chichop2

Chichop2

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 26 październik 2019 - 18:53

Według mnie bardzo dobrą opcją może być zabranie dzieciaka wraz z jego gośćmi w jakieś fajne miejsce, w którym będą mogły ciekawie spędzić czas. Myślę, że coś takiego jak to - https://ancymondo.pl/ancyfigle może być naprawdę świetne. Odciągniemy dzieciaki od komputerów i zapewnimy im super wspomnienia :) 

#83 agatazabek

agatazabek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 113 postów

Napisano 31 październik 2019 - 13:28

Fajnym i oryginalnym pomysłem u mnie okazało się zamówienie spersonalizowanej bajki dla dziecka ze strony Elfi Bajka

#84 wicehrabia

wicehrabia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 610 postów

Napisano 06 listopad 2019 - 09:03

Najlepiej jakieś zabawki.

#85 Anastazja55

Anastazja55

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 28 postów

Napisano 09 listopad 2019 - 22:53

Najlepiej jakaś zabawka tylko najlepiej by to była mądra zabawka :P Własnie jakaś książeczka albo puzzle, karty językowe, są takie z angielskim. Albo dac kasę rodzicom i tyle. Ja jestem akurat w nieco innej sytuacji, bo ide na komunię i mój chrzesniak z kolei wiem, ze bardzo by chciał hulajnogę elektryczną. czytam też teraz artykuł https://electricfeel...czna-czy-warto/

;)

#86 Marek991

Marek991

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 10 listopad 2019 - 23:14

Zależy w jakim wieku jest dziecko.

Ja ostatnio swojemu kupowałem samochód RC stąd https://darujsobie.pl/Dla-dziecka bo chłopak jest fanem "wyścigówek" ;-)

#87 jullia77x

jullia77x

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 13 listopad 2019 - 14:38

Myślę, że zabawki dla 3-latka to najlepszy pomysł. Oczywiście można kupować też np. ciuchy, ale to dziecka tak nie ucieszy jak zabawki. Najlepiej jednak jeśli zabawki rozwijają też kreatywność dziecka, jest to taki wiek, gdzie jest to naprawdę ważne.

#88 Kujawska

Kujawska

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 14 listopad 2019 - 00:24

Zdecydowanie jestem za zabawkami rozwijającymi kreatywność. Dla moich 5 latków podpatrzyłam zabawę z przedszkola. grali w grę "Złapmy Lwa" na przedszkolnym dywaniku. To taka polska wersja japońskich szachów. Świetnie się bawili ucząc się kreatywnego i logicznego myślenia, ćwicząc pamięć.  Dowiedziałam się, że ta gra Złapmy Lwa ma wersję domową - planszową i to mnie zainteresowało. Teraz będziemy grali także w domu.

#89 Forumowicz84

Forumowicz84

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 281 postów

Napisano 23 listopad 2019 - 10:14

Najlepszy prezent dla dziecka to zawsze zabawki i ja zawsze chętnie po różnego rodzaju zabawki sięgam. Dzieciństwo nie trwa długo, więc warto dzieciom je umilić. Trafiłam też ostatnio na taką stronę, jak zabawkoboty i wydaje mi się, że właśnie tam będę robiła zakupy przed Bożym Narodzeniem.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych