Skocz do zawartości

Zdjęcie

W jakim banku założyć konto?

37 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Luśka

Guest_Luśka
  • Goście

Napisano 30 listopad 2018 - 20:18

Oferta jest ok. Czytałem,że jest możliwa zaraz po założeniu konta, to jest dużym plusem, pomijając same warunki kredytu. Bank Ci ufa zaraz po otworzeniu konta 

Fajnie że od razu klient ma taką możliwość nie raz trzeba się naprawdę postarać żeby dostać kredyt 

To styl zycia, Jedni lubią byc na wiecznym kredycie inni nie. Ja wolę obniżać istniejące niepotrzebne koszta , jak prowadzenie konta bankowe 

Rzeczywiście płacenie za prowadzenie konta nie jest nikomu potrzebne, lepiej mieć je po prostu za darmo 

#22 Malinowskaaa

Malinowskaaa

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 35 postów

Napisano 04 grudzień 2018 - 00:05

Fajnie że od razu klient ma taką możliwość nie raz trzeba się naprawdę postarać żeby dostać kredyt 

No ale jakąś zdolność kredytową mieć trzeba, nie ? Jest to sprawdzane w banku ?

Rzeczywiście płacenie za prowadzenie konta nie jest nikomu potrzebne, lepiej mieć je po prostu za darmo 

Dokładnie, aż dziwne że zdarzają się banki i konta gdzie trzeba płacić. Paranoja.

#23 Firizir

Firizir

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 04 grudzień 2018 - 18:28

Oczywiście że jest to sprawdzane. Bank to nie jest chwilówka. Oni zawsze dobrze sprawdzają komu dają pieniądze bo chcą je móc w razie co odzyskać zgodnie z prawem.

Dokładnie, aż dziwne że zdarzają się banki i konta gdzie trzeba płacić. Paranoja.

Według mnie jednak normalność. Każdy bank chce zarabiać więc pobiera opłaty. Jak jest taki co daje konta za darmo to zostaje liderem na rynku kont osobistych - proste :)

#24 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 276 postów

Napisano 10 grudzień 2018 - 11:27

A czy są konta darmowe? Wiem, ze kiedyś AliorBank miał takie konto. Ale teraz jest chyba opłata za kartę. Czy obecnie jakiś bank nie pobiera opłat? 

#25 kubka

kubka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 10 grudzień 2018 - 19:13

Oczywiście że jest to sprawdzane. Bank to nie jest chwilówka. Oni zawsze dobrze sprawdzają komu dają pieniądze bo chcą je móc w razie co odzyskać zgodnie z prawem.

I bardzo dobrze,że nie sa chwilówką , bo by  RRSO było pod kosmos 

oczywiście , wpłaty miesięczne , podejrzewam,że standardowo przedstawiasz zaświadczenie o dochodach

Ja niby tez nie ogarniam, ale choćby dziś z mojego starego konta dziś wzięto 3zł za prowadzenie karty 

#26 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 276 postów

Napisano 11 grudzień 2018 - 11:19

A wczesniej miałaś opłatę w postaci 3 zł? Czy ona jest naliczana pod jakimś tam warunkiem? No i w jakim banku jest najlepsza oferta pożyczki w koncie, ktoś wie? 

#27 Guest_Jacenty

Guest_Jacenty
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2018 - 11:35

Ja Ci mogę polecić konto w NestBanku jest za bezwarunkowe 0zł. Kiedyś szukałem konta darmowego i w jakiejś porównywarce znalazłem i mam tam konto od 2 lat i jak na razie nic w temacie opłat się nie zmienia.

#28 kubka

kubka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 14 grudzień 2018 - 22:45

A wczesniej miałaś opłatę w postaci 3 zł? Czy ona jest naliczana pod jakimś tam warunkiem? No i w jakim banku jest najlepsza oferta pożyczki w koncie, ktoś wie? 

szczerze mówiąc nie wiem czy za jakies warunki. nie pamiętam już oferty tamtego konta. Ale jeżeli pożyczka, to u mnie jest kredyt odnawialny, coś na pokrój karty kredytowej ale z większym zasięgiem 

Ja Ci mogę polecić konto w NestBanku jest za bezwarunkowe 0zł. Kiedyś szukałem konta darmowego i w jakiejś porównywarce znalazłem i mam tam konto od 2 lat i jak na razie nic w temacie opłat się nie zmienia.

nie korzystam z porównywarek. Są dla mnie takie nieludzkie, wolę znajomych popytać lub  poczytać co inni mówią 

#29 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 276 postów

Napisano 17 grudzień 2018 - 11:31

Nie wiem co masz na myśli mówiąć, ze porównywarki są nieludzkie? W Finanse Rankomat (znalazłem w Google) pokazuje listę najlepszych kont bankowych i na 1 miejscu właśnie jest ten NEST co kolega wspomniał. Mi wystarczy by tam założyć konto bez opłat. 

#30 Guest_Mariussss

Guest_Mariussss
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2018 - 15:00

Pytanie tylko czy za chwilę nie zmienią regulaminu i nie bedzie opłat a nieświadomy Kolwalski im zapłaci. Ja mam w ING mam jasne zasady i jest ok. A też zakładałem konto przez porównywarkę.

#31 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 276 postów

Napisano 19 grudzień 2018 - 12:48

Z tego co wiem, to w ING masz opłatę za karte i musisz wykonać jakąś określoną kwotę transakcji bezgotówkowych by mieć za darmo. Tak przynajmniej w Finanse Rankomat pokazuje. A nie lepiej mieć całkiem bezwarunkowo za darmo? Przecież jak zmienią regulamin to na pewno o tym poinformują. 

#32 Guest_Czekoladka

Guest_Czekoladka
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2018 - 10:19

Ale każda zmiana wiaże się ze zmianami numerów kont w Skarbówce, Zusie itp. To jak już wybrać takie konto gdzie wiadomo, że opłaty są stałe. Tak mi się wydaje.

#33 Guest_opiekunnestbank

Guest_opiekunnestbank
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2019 - 17:41

Szanowni Państwo, zachęcam do zapoznania się z ofertą Nest Konta w Nest Banku, które jest darmowym kontem bankowym. W jego ramach za 0 zł oferujemy: założenie i prowadzenie konta, przelewy krajowe Elixir, wpłaty gotówki w PLN w ponad 2500 wpłatomatów sieci Euronet, wydanie i używanie jednej karty płatniczej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach banku. Konto można otworzyć na kilka sposobów: przelewem (wystarczy wykonać przelew, a konto będzie aktywne nawet w 15 minut); poprzez Kuriera (konto aktywne nawet w 5 dni, wystarczy podpisać dostarczoną umowę); w oddziale (wystarczy złożyć wniosek online, a następnie udać się do oddziału, aby podpisać umowę) lub w oddziale stacjonarnym banku. Można także złożyć wniosek za pomocą infolinii, a podpisanie umowy następuje w oddziale stacjonarnym banku.

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,

Opiekun Klienta Nest Bank

nestbank.pl

#34 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 251 postów

Napisano 16 styczeń 2019 - 18:31

Popatrzcie sobie również przy wyborze na aktualne promocje bankowe ;) 

#35 Klasowa

Klasowa

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 43 postów

Napisano 10 czerwiec 2019 - 11:40

Być może dobrym wyborem byłby alior bank opinie na temat dostępnych tam kont są pozytywne. Zresztą nie zaszkodzi spróbować, skoro sam rachunek jest darmowy, więc można go założyć nawet w ramach testów. Jak ci podpasuje, to zostaniesz z nim na dłużej.

#36 Guest_Eliza

Guest_Eliza
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2019 - 00:57

Ze swojej strony mogę zasugerować Santander. W tej chwili to chyba jedna z lepszych ofert kont za 0 zł. Można sporo zyskać, zobaczcie aktualny ranking: najlepszekonto.pl/ranking-kont-osobistych Opłata jest własciwie tylko za wypłaty w obcych bankomatach, ale jak się wypłaca BLIKiem, to opłat nie ma. Szczerze mówiąc ja płacę prawie wyłącznie kartą, tak jak i większość moich znajomych.

#37 kryspiecz37

kryspiecz37

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaBiałystok

Napisano 24 czerwiec 2019 - 09:42

Ciekawą opcją może być również rachunek dla dwojga - http://jakpomnazacos...-konto-bankowe/ Dla wielu osób może być fajnym rozwiązaniem.

#38 Tomaszw

Tomaszw

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano wczoraj, 08:44

Trudno jednoznacznie powiedzieć. Oferty banków tak szybko się zmieniają. W mojej ocenie najlepiej skorzystać z banku, który jest w polskich rękach. Myślę, że wtedy jest bezpieczniej w trakcie ewentualnych kryzysów.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych