Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dodatek wychowawczy w okresie urlopu wychowawczego w 2018 r.

wróć do serwisu Kadry 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Kadry

Admin Kadry

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 515642 postów

Napisano 14 grudzień 2017 - 19:44

Dodatek z tytułu opieki nad dzieckiem w okresie urlopu wychowawczego (potocznie zwany dodatkiem wychowawczym) jest jednym z dodatków do zasiłku rodzinnego. Ile wynosi dodatek w 2018 roku i komu przysługuje?

Powrót do artykułu: Dodatek wychowawczy w okresie urlopu wychowawczego w 2018 r.

#2 Guest_Aga

Guest_Aga
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2017 - 19:44

Okazuje się że więcej należy się osobom niepracujacym niż pracującym, a przecież to my pracujący zarabiamy na te wszystkie zasiłki! Jaka to sprawiedliwość??!! Chory kraj!!

#3 Guest_Danuta Sztabińska

Guest_Danuta Sztabińska
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2017 - 23:24

W styczniu tego roku urodziłam córeczkę zakład pracy twierdzi że nie mam prawa do karpiowego czy to prawda

#4 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2017 - 07:54

W styczniu tego roku urodziłam córeczkę zakład pracy twierdzi że nie mam prawa do karpiowego czy to prawda

To wiedzą tylko ci, którzy znają regulamin, na podstawie którego świadczenie jest wypłacane.

#5 Guest_Polak_

Guest_Polak_
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2018 - 17:47

"Okazuje się że więcej należy się osobom niepracujacym niż pracującym, a przecież to my pracujący zarabiamy na te wszystkie zasiłki! Jaka to sprawiedliwość??!! Chory kraj!!" POPIERAM osoba pracująca ma tylko pod górę gdzie by nie spojrzeć, a lesery na bezrobociu biorą wszystkie świadczenia. BEZ JAJ

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych