Skocz do zawartości

komisja lekarska- bezwzgledni oszusci?

Grupa inwalidzka

wróć do serwisu Księgowość 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_gosc

Guest_gosc
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2017 - 00:25

Jestem po b.ciezkiej operacji wszczepienia stendgrafu na odcinku  wstepujacej aorty serca,wymianie zastawki mitralnej serca na mechaniczna,mam rozwarstwienie tetnicy glownej od tetnicy glowy az po  brzyszna spora skolioze,miazdzyce,niedoczynnosc tarczycy i nadcisnienie,chroniczne bole plecow. przepuchline m.krazkowa na odcinku szyjnym,cierpie na bardzo powazne schorzenie chorobe Marfana i mam 48 lat.na zewnatrz jestem postawna i dosc atrakcyjna osoba  nikt nie wierzy w chorobe dopoki nie pokarze przecietej klatki piersiowej. ,Wewnatrz jestem cielesnym wrakiem  i w rzeczywistosci bardzo cierpie, ciagly bol jest nie do wytrzymania.

.Stawilam sie na komisje w Policach Panie wydaly III stopien grupy inwalidzkiej...musze co 2 godz miezyc cisnienie, mocne podwyzszenie cisnienia grozi peknieciem tetnic,krwotokiem i w efekcie  zgonem  zyje jak tykajaca bomba wraz z cykajaca jak zegar metalowa zastawka do konca zycia musze rozzedzac krew  i dziekuje Bogu z calego serca za kazdy kolejny przezyty dzien jestem ograniczona pod kazdym wzgledem ,nie otrzymalam nawet karty na parkowanie w miejcach publicznych dla inwalidow o ktora prosilam

..Aby gdziekolwiek sie dostac musze  przejsc pol miasta cisnienie wzrasta...To istny skandal czuje sie  oszukana,odwolalam sie do glownej Komisji lekarskiej w Szczecinie i decyzja w 3 min zostala podtrzymana czyli odrzucona,przypuszczam ze lekarz nawet nie zapoznal sie z moimi dokumentami..spojrzal mi w twarz zapytal jak ja sie czuje po czym  powiedzial prosze czekac na pismo..Nie moglam sie odwolac do Sadu poniewaz w tym samym czasie toczyla sie sprawa o elimenty na dziecko, to bylo zbyt duze obciazenie dla mnie w tamtym okresie...Co moge w tym przypadku jeszcze zrobic ,jakie mam mozliwosci na uzyskanie przynajmniej 2 st. grupy inwalidzkiej ponoc nie przysluguje mi juz odwolanie sadowne.. . Kardiochirurg w szpitalu twierdzi ze z tak powaznym schorzeniem powinno sie dostac nawet 1stopien inwalidztwa.Bardzo prosze o porade

#2 Guest_Bogdan

Guest_Bogdan
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2017 - 09:24

Tym razem nie odniosę się do merytoryki, bo nie ma o czym dyskutować, to temat dla prawnika i biegłego z medycyny, ale.........

".......na zewnatrz jestem postawna i dosc atrakcyjna osoba......." dla mnie twoja atrakcyjność jest na ogromnym minusie w momencie przeczytania tekstu z taką ilością błędów ortograficznych!!!!!!.

Do szkoły TEŻ nie chodziłaś, 3 klasy szkoły podstawowej by wystarczyły 

#3 Guest_gosc

Guest_gosc
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2017 - 12:06

Wiesz co z ciebie tryska  prostactwo i hamstwo! Brak empati i analizy umyslowej ,jestes z tego samego przedzialu myslowego co ci ktorzy wydali orzeczenie...

Na podstawie wygladu i bledow ortograficznych oceniasz czlowieka   sam  posiadasz zero intelektu .Osoba kulturalna nawet  by nie wspomniala o bledach ortograficznych.Prostacy o wygorowanych ambicjach i brudnych butach tak postepuja

Zastanowiles sie dlaczego uzylam  w wypowiedzi ,,dosc atrakcyjna,, ?

Z pewnoscia nie dla tego zeby sie przypodobac dla  takich jak ty !

Uzylam tych slow, po to by podkreslic ze zostalam oceniona  wg. ogolnego wygladu a nie faktycznego stanu zdrowia tylko i wylacznie o to mi chodzilo,   ROZUMIESZ... 

Jesli nie umiesz analizowac to naucz sie analizy, jestes nie douczony,zanim zaczniesz oceniac i krytykowac kogokolwiek  ,prostaczy czlowieku.

Zastanow sie rowniez  dlaczego tak jest dlaczego dana  osoba popelnia bledy,

Ponizej kilka punktow. dla pobudzenia twoich komorek mozgowych

byc moze osoba popelniajaca bledy ortograficzne wywodzi sie z trudnych warunkow zyciowych  w ktorych rodzice zawiedli by dziecko  moglo normalnie funkcionowac i korzystac z edukacji,

osoba  piszaca jest dyslektykiem

jest b. schorowana ,bierze srodki na zbicie cisnienia  trudno  sie jej skoncentrowac,

drobna klawiatura ,problemy ze wzrokiem,zacinajace sie klawisze

przebywala od dziecka wiele za granica 

Zrozumiales teraz...

Nie zycze sobie by ktos taki jak ty mnie krytykowal i  pisal niedorzecznie i nie na temat.

#4 Guest_Bogdan

Guest_Bogdan
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2017 - 12:25

No to nieźle z ciebie wylazło, zabierz resztę słomy!!!!

Oczekujesz pomocy z Forum, a gnoisz pierwszego odpowiadającego???

Ile jeszcze usprawiedliwień znajdziesz dla swojego ignoranctwa i nieuctwa?

Cham pozostanie chamem, a oprócz schorzeń wymienionych zajdź przy okazji (byle szybko) do psychiatry, ciebie izolować trzeba, taka agresja tez się bierze pewnie z tego, że mamusia cię nie kochała a tatuś tylko nocą......

I ty chcesz podatników naciągać na renty? wstydź się!!!

Achaaaa i zastosuj ANALIZĘ do mojego tekstu, który wiele ci powie.

Najlepsze jest to: "byc moze osoba popelniajaca bledy ortograficzne wywodzi sie z trudnych warunkow zyciowych  w ktorych rodzice zawiedli by dziecko  moglo normalnie funkcionowac i korzystac z edukacji,"

Dzieci z bardzo trudnych warunków życiowych (jeśli są normalne w sensie zdrowia psychicznego) o wiele lepiej potrafią korzystać z edukacji, ale muszą myśleć.

Jak przestanie działać to co bierzesz, napisz, poczytam .

#5 Guest_gosc

Guest_gosc
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2017 - 13:21

Agresor  ty jestes,,wlazisz na moj post i upokarzasz mnie,pewnie z twoim tatusiem bylo cos nie tak?Dlatego tak gnoisz tak kobiety.

Moi rodzice byli b.dobrzy o to sie nie martw,pewnie ty odbiles sie od gnoju i grasz pana ksiegowego...?

,Nie pisalam o zadnym zasilku tylko o miejscu postojowym,

Jestes przesiakniety jadem i  potwornym zlem,wscieklizna i znieczulica, moze i twoja godzina  kiedys nadejdzie  cwaniaczku wtedy pomyslisz o mnie,moze ktos cie tak samo bezwzglednie potraktuje jak ty mnie teraz i tego ci zycze bo zaslugujesz na to

Polska mi nic w zyciu nie dala i nie da wszystko co mam zawdzieczam pracy na zachodzie  ale nie rodakom ,Zgorzknialy agresywny czlowieku. jeszcze nigdy w zyciu nie spotkalam tak wrednego i zgorzknialego mezczyzny.. hamski bezwzgledny .potwor...

#6 Guest_Zonk

Guest_Zonk
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2017 - 18:00

To wypierda....na ten zachód tylko tam nie dadzą się nabrać na "grupy inwalidzkie" symulantów.
Chora to na głowę jesteś, idź do prawnika za te zachodnie pieniądze i nie pluje na nasz kraj i uczciwe komisje

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Grupa inwalidzka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych