Skocz do zawartości


wyplata


wróć do serwisu Kadry 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Kazik

Guest_Kazik
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2017 - 19:59

Prace zaczalem 5 grudnia, ale w umowie pisze, ze wyplata jest z dolu wyplacana 25 dnia miesiaca. Czy jest szansa, ze dostane pieniazki jeszcze przed swietami?



#2 ZosiaA

ZosiaA

    Zaawansowany użytkownik

  • Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 16940 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 13 grudzień 2017 - 20:39

25 to akurat święta :)
Ale może w twojej firmie wypłatę wyjątkowo ustalono na 22-23, powinieneś otrzymać.

#3 Guest_art.

Guest_art.
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2017 - 21:13

Nie ma wyjątków. Jeśli ustalony dzień wypłaty jest w danym miesiącu dniem wolnym od pracy, to wypłaty dokonuje się w dniu poprzedzającym ten dzień (to reguluje art. 85 § 3 K.p.).

 

 

to tylko prywatna opinia nie stanowiąca podstawę do czegokolwiek



#4 ZosiaA

ZosiaA

    Zaawansowany użytkownik

  • Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 16940 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 17 grudzień 2017 - 12:50

Są wyjątki :) u mnie była 15



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych