Skocz do zawartości

Rozwód z ORZEKANIEM O WINIE wydłuża postępowanie?

rozwód z orzekaniem o winie rozwód postępowanie zdrada mąż żona sąd rozpad pożycia małżeńskiego

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Agata

Guest_Agata
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2017 - 13:03

Mój mąż przez całe małżeństwo mnie zdradzał. Dowiedziałam się o tym niedawno. Chciałabym, żeby Sąd orzekł, że przez niego rozpadło się pożycie małżeńskie, ale z drugiej strony nie chcę chodzić po sądach miesiącami albo nawet latami. Czy żądanie rozwodu potwierdzającego jego winę wydłuża postępowanie?

#2 Guest_Arletta Bolesta

Guest_Arletta Bolesta
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2017 - 14:01

Witam,

z kolei nt. kościelnego procesu o nieważność małżeństwa

zapraszam również na mój blog

dr Arletta Bolesta

adwokat kościelny

#3 Guest_Agnieszka

Guest_Agnieszka
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2017 - 10:48

No na pewno na jednej rozprawie sie to nie zakończy .To masz jak w banku . Poza tym jeżeli mąż Cie zdradzał i chcesz udowodnić jego winę to moja droga musisz wynająć też dobrego adwokata . Jeżeli mieszkasz w warszawie bądź gdzies niedaleko , to bardzo dobrym adwokatem jest pani Magdalena Grześkowiak. Prowadzi trudne rozwody. Poza tym jest skuteczna i bardzo terminowa .

#4 Informatorka

Informatorka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 12 styczeń 2018 - 00:15

Zgadzam się przedmówczynią. W takich sytuacjach ważne jest, aby sprawę poprowadził dobry adwokat. Myślę, że doradzi jaki rozegrać całą tą sytuację, aby wyszło na twoją korzyść. Wiele słyszałam o mecenasie Budrewiczu, dlatego ci go polecam. Podobno świetnie radzi sobie ze sprawami rozwodowymi i podzielnościa majątku. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: rozwód z orzekaniem o winie, rozwód, postępowanie, zdrada, mąż, żona, sąd, rozpad pożycia małżeńskiego

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych