Skocz do zawartości


Zdjęcie

Fundusze unijne 2018 - będzie łatwiej uzyskać dofinansowanie


wróć do serwisu Księgowość 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Księgowość

Admin Księgowość

  Zaawansowany użytkownik

 • Administratorzy
 • 197520 postów

Napisano 13 grudzień 2017 - 09:45

Należy przypuszczać, że w 2018 roku przedsiębiorcy (zarówno MŚP, jak i duże firmy) będą mogli łatwiej uzyskać fundusze unijne. Na wydanie czeka nadal ponad 54 proc. środków we wszystkich programach operacyjnych. W Programie Operacyjnym Inteligentny Rozwój zagospodarowano zaledwie 16 proc. dostępnych środków. Warto wiedzieć jakie były najczęstsze przyczyny odrzucania wniosków w POIR, a także jakie plany ma Ministerstwo Rozwoju, by zwiększyć skuteczność wnioskodawców i przyspieszyć wydatkowanie?

Powrót do artykułu: Fundusze unijne 2018 - będzie łatwiej uzyskać dofinansowanie

#2 Guest_Leon

Guest_Leon
 • Goście

Napisano 13 grudzień 2017 - 09:45

Unia daje nam, przedsiebiorcom coraz lepsze mozliwosci rozwoju, z ktorych warto korzystac. Ja swoich pracownikow wyslalem na szkolenia, ktore zostaly refinansowane przez program Usługi Rozwojowe. Na pracownika przypada az 3 tys zlotych wiec to swietna inicjatywa.

#3 Guest_Pan PaulSmith

Guest_Pan PaulSmith
 • Goście

Napisano 22 kwiecień 2018 - 11:18

Do kogo to dotyczy, Potrzebujesz osobistych lub biznesowych pożyczek? Jeśli tak, to jest to właściwe miejsce, aby uzyskać legit i pożyczki zabezpieczone na 3% bez marnowania czasu. Zainteresowana osoba powinna skontaktować się z nami za pośrednictwem poczty e-mail, aby uzyskać więcej informacji, a żądana kwota pożyczki zostanie przesłana do Ciebie ze Stanów Zjednoczonych. Skontaktuj się z poniższym e-mailem, aby otrzymać wniosek o pożyczkę. Email: paullsmith01@gmail.com Pozdrowienia, Pan PaulSmith

#4 Guest_Paulina

Guest_Paulina
 • Goście

Napisano 13 wrzesień 2018 - 11:15

Czy ja wiem tak z perspektywy 9 miesiąca w roku 2018 czy było łatwiej? Według mnie nie, dofinansowania bardzo ograniczyły się do projektów B+R, które są połączone jak wszyscy wiemy z innowacyjnością, badaniami (np. na uczelniach) czy patentami. Jeśli chodzi o jakieś fundusze z PZU np. to nie jest ciężko, zależy jakiego rzędu dofinansowanie mamy na myśli - czy na 90 tysięcy czy na 11 milionów. Nam dokumenty jeśli chodzi o dotację pomagała poprawnie uzupełnić i w ogóle nam to przybliżyła - firma Gama z Warszawy z Myśliborskiej. Nie musieliśmy się przejmować papirologią do wniosków.

#5 Marcin86Masakra

Marcin86Masakra

  Nowy użytkownik

 • Członkowie
 • Pip
 • 8 postów

Napisano 14 wrzesień 2018 - 13:04

Teraz bardzo popularne zrobi się kupowanie gotowych spółek z historią finansową. Takie firmy które mają poprzednie obroty zdecydowanie lepiej radzą sobie z uzyskaniem tego typu dotacji. Gotowe Spółki na dotacje

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych