Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wyrejestrowanie samochodu – jak to zrobić, ile to kosztuje, jakie dokumenty są potrzebne, gdzie i kiedy można wyrejestrować auto?

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moto

Admin Moto

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 49535 postów

Napisano 12 grudzień 2017 - 21:50

Wyrejestrowanie pojazdu to najczęściej droga w jedną stronę – ponowne zarejestrowanie wyrejestrowanego auta jest stosunkowo trudne. Jeśli już zdecydujemy się na to rozwiązanie, to warto wiedzieć kiedy można wyrejestrować pojazd, gdzie to zrobić, ile to kosztuje i jakie są do tego niezbędne dokumenty.

Powrót do artykułu: Wyrejestrowanie samochodu – jak to zrobić, ile to kosztuje, jakie dokumenty są potrzebne, gdzie i kiedy można wyrejestrować auto?

#2 Guest_kierowca

Guest_kierowca
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2017 - 21:50

A kto mi powie jak mam zarejestrować swój samochód w dobrym stanie, którym nie jeździłem rok i wyrejestrowałem,żeby nie płacić OC, a teraz chcę zarejestrować i jeździć , do czego mam oczywiste prawo. Jacyś niedorobieni biurokraci u mnie w gminie problemy robią. Póki co jechałem pare razy bez rejestracji, ale jak dojdzie do stłuczki, to kto zapłaci, chyba biurokraci, bo ja rejestrowac chciałem i przeglad miałem - nadaje sie do ruchu.

#3 Guest_ktoś

Guest_ktoś
  • Goście

Napisano 04 marzec 2018 - 20:21

oc trzeba płacić nawet jak samochodem się nie jeździ - to nie zwalnia z tego obowiązku. Samochód miał być cały czas zarejestrowany.

#4 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2019 - 22:13

do kerowca : Wygląda na to że ktoś musi ci ten samochód ukraść i musi być odzyskany po kradzieży bo wtedy można zarejestrować ponownie

#5 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 27 maj 2020 - 16:56

ciekawe kto wyrejestrował wcześniej samochód, na jakiej podstawie? Bo na stwierdzenie że się autem nie jeździ to się nie da

#6 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 27 maj 2020 - 16:56

ciekawe kto wyrejestrował wcześniej samochód, na jakiej podstawie? Bo na stwierdzenie że się autem nie jeździ to się nie da

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych