Skocz do zawartości

Zdjęcie

Automatyczna skrzynia - regeneracja

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ŁukaszP56

ŁukaszP56

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 115 postów

Napisano 12 grudzień 2017 - 10:27

Witam,

Chciałem zapytać Was, gdzie mogę wykonać regenerację automatu. Już zaczyna szarpać i nie do końca czuć zmianę biegów, dlatego lepiej wcześniej dmuchać na zimne i wolę się nią zająć teraz. Czy w Warszawie jest jakiś dobry serwis, który zrobi mi diagnozę i regeneracje w dobrej cenie?

#2 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 161 postów

Napisano 13 grudzień 2017 - 00:21

No to jak najbardziej w tym przypadku im wcześniej tym lepiej. Ja już raz doprowadziłem do takiego stanu skrzynię, że była kompletnie do wymiany ... u Ciebie może będzie jeszcze coś z tym zrobić :)

#3 Guest_Mirosław

Guest_Mirosław
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2017 - 03:10

Jedni z najlepszych specjalistów od automatycznych skrzyni biegów w Warszawie to według mnie Auto Józefów (oczywiście nie wiem jak to jest w aso). Radzą sobie dosłownie ze wszystkimi problemami zarówno w samochodach osobowych, ciężarowych, wózkach widłowych, dźwigach itp. Mi robili skrzynie automatyczne w dwóch dostawczakach. Jeżeli coś się tylko dzieje niepokojącego przy przejściu na wyższe biegi czy szarpanie to od razu dzwonię do Auto Józefów. Chłopaki terminowi, fachowi i naprawy robią w bardzo konkurencyjnych cenach. Moim zdaniem, warto się do nich zgłosić z tego typu problemem.

#4 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 153 postów

Napisano 29 grudzień 2017 - 10:33

W okolicy i samej Warszawy zdecydowanie popieram słowa poprzednika i powiem, że najlepszym wyborem będzie Auto Józefów bardzo dobry serwis pod względem skrzyń automatycznych. Także jak tylko mamy jakieś problemy w busach czy samochodach osobowych to najpierw umawiam się na diagnozę do nich. Mają dobrze wyposażony serwis, a mechanicy widać że pracują z pasją i w ładzie. Za każdym razem radzą sobie ze zleceniem, a skrzynia jest złożona poprawnie bez jakichkolwiek uszkodzeń przy montażu. 

#5 ŁukaszP56

ŁukaszP56

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 115 postów

Napisano 05 styczeń 2018 - 09:57

Dzięki Panowie za pomoc! No własnie tak myślałem że może Auto Józefów bo pytałem znajomych i też kilku mi ich poleciło, a i tutaj dostałem takie informacje. W takim razie właśnie na nich postawię :)

#6 Guest_Janek44

Guest_Janek44
  • Goście

Napisano 07 luty 2018 - 09:25

No to śmiało, bo jeżeli chodzi o doświadczenie, ceny oraz niedługie terminy realizacji to Auto Jozefów na pewno jest jednym z tych serwisów na które można liczyć, również przy większych naprawach. Czekamy, więc na Twoją opinię :)

#7 ŁukaszP56

ŁukaszP56

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 115 postów

Napisano 07 marzec 2018 - 12:32

:)

#8 PawełP32

PawełP32

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 07 marzec 2018 - 12:33

No to dobrze, ze trafiłem do tego tematu bo niestety w moim audi A4 już zaczyna się czasami problem przy wrzucaniu 5 biegu. Chyba podjadę do nich, bo jednak lepiej dmuchać na zimne i zapłacić mniej przy regeneracji niż całą wymieniać

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych