Kategorie
Skocz do zawartości

Biuro rachunkowe Lublin

Gość gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

• 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Z Lublina korzystam z biura rachunkowego Anny Napory przy ulicy Kowalskiej. Biuro jest dobrze zorganizowane, bardzo solidne, można im zaufać. Od dwóch lat z niego korzystam i jestem zadowolony.

Korzystałem ale już nie korzystam bo nie jestem w 100% zadowolony, rozliczanie ok i tu nie narzekałem ale jak dla mnie za mało doradzają i bez powodu podnoszą ceny.

• 5 miesięcy temu...
Gość majkooo88

Z powodu braku czasu musiałam powierzyć sprawy księgowe innym osobom. Ale za to jak fachowym i rzetelnym! W biurze rachunkowym Napora www.br-napora.pl nigdy nie miałam żadnych problemów, a dzięki nim ZUS nie jest już mi straszny. Polecam

• 2 miesiące temu...

W lublinie znam bardzo dobry punkt jeżeli chodzi o usługi rachunkowe na  Zamojskiej 8 (wejście od ulicy Farbiarskiej). Biuro  NAPORA oferuję szeroki wachlarz usług z zakresu rachunkowości, usług finansowych  dla klientów biznesowych i indywidualnych oraz ubezpieczeń.

• 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Jeśli chodzi o Lublin to mogę zaproponować to biuro https://www.inplus.lublin.pl/. Konsultowałam u nich wstępnie temat założenia firmy. I myślę, że jak tylko się pandemia skończy to zatrudnię ich i do pomocy przy założeniu firmy, i do późniejszej księgowości. Mają sporo dobrych opinii.

• 5 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
  • 4 tygodnie później...
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...