Skocz do zawartości

Biuro rachunkowe Lublin

wróć do serwisu Księgowość 8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2017 - 16:41

hej wszystkim. czy ktoś zna biuro rachunkowe www.prawoipodatki.com?? Jakie opinie, wrażenia?

#2 Guest_Mirell

Guest_Mirell
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2017 - 11:08

Nie zdecydowałam się na nich, za to skorzystałam z polecenia znajomych i wzięłam księgowość w Tax Care. Dobrałam też sobie pakiet prawny i fit sport. Cenowo są korzystni, a zakres obsługi pełny.

#3 Degerts

Degerts

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 27 grudzień 2017 - 13:59

A wiecie może jaki program do rachunków używają firmy które się fachowo zajmują księgowością firm ? bo ja szukam jakiegoś sprawdzonego programu chce się nauczyć jego obsługi. 

#4 Talibegr

Talibegr

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 02 styczeń 2018 - 11:45

Mi właśnie taka księgowość Olsztyn by się przydała co ogarnie wszystkie rachunki faktury zrobi audyty i nie tylko. Najlepiej się tak odciążyć poprzez zatrudnienie firmy która zajmie się całymi finansami. 

#5 Telidter

Telidter

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 03 styczeń 2018 - 09:02

Ja korzystam z biura rachunkowego : http://www.katrines.pl/ i powiem że bardzo dobrze się sprawdza jako pod firma w mojej firmie. Dobre rozwiązanie jeśli chodzi o rachunki faktury itp. 

#6 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 08 luty 2018 - 21:35

Hej, ja uważam, że bardzo profesjonalne biuro rachunkowe w Lublinie to prawoipodatki.com :-)

#7 Kestar

Kestar

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 15 luty 2018 - 14:28

Ja korzystam z tego biura: Wrapson już od bardzo dawna i jestem naprawdę zadowolony, współpraca jest świetna i mam nadzieje że będzie jak najdłużej. 

#8 TMK

TMK

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 137 postów

Napisano 15 luty 2018 - 16:20

hej wszystkim. czy ktoś zna biuro rachunkowe www.prawoipodatki.com?? Jakie opinie, wrażenia?

Nie znam, bo w sumie od początku działam z biurami, które wykorzystują oprogramowanie od RESET2 z Wrocławia.

#9 Guest_marekS

Guest_marekS
  • Goście

Napisano 26 luty 2018 - 01:38

Z Lublina korzystam z biura rachunkowego Anny Napory przy ulicy Kowalskiej. Biuro jest dobrze zorganizowane, bardzo solidne, można im zaufać. Od dwóch lat z niego korzystam i jestem zadowolony.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych