Skocz do zawartości

Prezent dla kadr

wróć do serwisu Kadry 9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Pianka

Guest_Pianka
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2017 - 08:32

Z racji, że siłą rzeczy do pracy w firmie zgłasza  się u mnie 98% kobiet myślę o jakimś prezencie na święta skierowanym specjalnie dla kobiet. Miasto nasze nie jest najmniejsze, jakiś wybór jest. Ale o ile dla facetów wybór jest ogromny, jakieś paintballe itp tak dla kobiet około 50tki wybór nie tak duży. Dajcie znać czy nie macie jakichś pomysłów na to.

#2 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 17128 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 05 grudzień 2017 - 08:34

Za chwilę sana Pianko wrzucisz reklamy? Żałosna istota z ciebie

#3 Guest_wwww

Guest_wwww
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2017 - 11:00

a nie macie prac zmianowych? bo jeśli nie to łatwo będzie zorganizować jakiś wypad do restauracji. ale moim zdaniem to lepiej ten czas spożytkować jakoś tak żeby to bardziej zapamiętać choć niekoniecznie mam pomysł jak.

#4 Malec100

Malec100

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 14 grudzień 2017 - 14:39

proponuje jakies kosz prezentowy i bony np sodexo

#5 carlosss

carlosss

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 44 postów

Napisano 27 grudzień 2017 - 12:25

A może by tak jakiś kurs samoobrony? U nas były takie dwa, poza tym, że wiedza jest użyteczna to jeszcze naprawdę zabawa :)

#6 AntoniGie

AntoniGie

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 63 postów

Napisano 27 grudzień 2017 - 12:58

oooo ja wiem, patrz na tą stronkę https://skuteczna-samoobrona.pl zrób z tego jakiś mały informator własnymi słowami, do tego kup każdej gaz do torebki dla własnego bezpieczeństwa. i do tego właśnie jakiś wypad pod oko instruktora trochę chwytów, trochę rozgrzewki, dla wielu Pań to coś czego na codzień unikają a na pewno w jakiś sposób je to zmotywuje. a już na sto procent taki prezent i fizyczny do ręki i w postaci aktywności sprawi radość.

#7 sumno

sumno

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 27 grudzień 2017 - 13:29

Świetny pomysł! Myślę, że dobrze byłoby w ten sposób zintegrować grupę i to nie tylko na święta jakieś. Właściwie to same korzyści z tego :) bo i wiedza, i ruch i na pewno będą Ci wdzięczne w jakiś tam sposób bo mimo że się częściej o tym mówi niż kiedyś to jednak moim zdaniem nadal stanowczo za mało.

#8 ala233

ala233

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 213 postów

Napisano 01 marzec 2018 - 12:50

Może jakiś regały lub meble warsztatowe

#9 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 395 postów

Napisano 16 kwiecień 2018 - 06:55

No coż .Możliwości jest bardzo wiele:

kwiaty

czekoladki

jakiś ciekawy kurs ( gotowanie, ewentualnie robienie kosmetyków)

Jeśli wolisz coś konkretnego i materialnego to możesz sobie zajrzeć na przykład na tę stronę: https://sklep-torebk...e/portfele.html-  aktualnie jest sporo promocji na portfele skórzane. Portfel dobrej firmy można kupic dla kobiety w cenie niższej niż 100 zł.

A pomysł na pewno praktyczny. 

sisi

#10 DawidJazgierz

DawidJazgierz

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 23 kwiecień 2018 - 14:04

Kwiaty i czekoladki wydają się dobrym i mocno uniwersalnym pomysłem - jeśli chodzi o szkolenia, wyjścia, dużo tutaj będzie kwestii organizacyjnych i terminowych, a jak wiemy, wszystkim ciężko dogodzić :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy