Skocz do zawartości

jak założyć kawiarnię?

kawiarnia założenie firmy

wróć do serwisu Moja Firma 6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_marek

Guest_marek
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2017 - 09:43

Jak założyć kawiarnię? Czy to jeszcze opłacalny biznes?

#2 wendi

wendi

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 108 postów

Napisano 03 styczeń 2018 - 00:01

Bardzo fajny pomysł na biznes, podoba mi sie :) Wiadomo, że każda branża ma sowoą specyfikę, najlepiej samemu poczytać o zakładaniu firmy

#3 adamela

adamela

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 115 postów

Napisano 29 czerwiec 2018 - 13:35

:) teraz gastronomia się bardzo rozwija, tylko uważaj jak będziesz kupować sprzęt, żeby nie kupić jakiegoś kiepskiej jakości, stawiaj na firmy które są długo na rynku jak na przykład Winterhalter - świetne zmywarki robią i wyparzarki a bez tego ani rusz w restauracji

#4 Salvatore Conte

Salvatore Conte

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 21 wrzesień 2018 - 11:28

W sumie w samym założeniu własnej kawiarni nie ma jakiegoś większego problemu. Kłopoty pojawiają się dopiero, gdy dany lokal trzeba wyposażyć dobrej jakości sprzętem i zatrudnić godnych zaufania pracowników. W kawiarni, jak i właściwie każdym innym lokalu gastronomicznym konieczne jest zadbanie o czystość oraz higienę, więc to na tym radziłbym się skupić. Na pewno przydać się więc mogą zmywarki gastronomiczne z funkcją wyparzania, które w bardzo dużym stopniu ułatwiają dbanie o czystość naczyń dzięki wysokiej wydajności.

^_^

#5 Guest_Kamila

Guest_Kamila
  • Goście

Napisano 13 październik 2018 - 18:25

Ja również chcę otworzyć małą, przytulną kawiarenkę, ale utknęłam nad wyborem dostawcy gazu i prądu 

#6 Malinowskaaa

Malinowskaaa

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 31 postów

Napisano 04 listopad 2018 - 19:57

Ja również chcę otworzyć małą, przytulną kawiarenkę, ale utknęłam nad wyborem dostawcy gazu i prądu 

Najlepiej wybrać takiego gdzie t dwie rzeczy masz w pakiecie. Ja od niedawna korzystam z usług Taurona i jestem bardzo zadowolona :)

#7 Guest_paul

Guest_paul
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 09:52

Dlaczego akurat Tauron?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kawiarnia, założenie firmy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych