Skocz do zawartości

jak radzić sobie ze stresem

praca stres

wróć do serwisu Moja Firma 63 odpowiedzi w tym temacie

#21 CaterinaZW

CaterinaZW

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 27 luty 2018 - 13:04

Moim zdaniem tabletki nie rozwiążą Twoich problemów, ale i tak zrobisz jak uważasz :)
Ze spokojem w sercu i uśmiechem na twarzy :)

#22 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1087 postów

Napisano 28 luty 2018 - 10:56

Racja, tabletki nie są rozwiązaniem, choć mogą pomóc. Tutaj trzeba po prostu znaleźć swój własny sposób

#23 antek5657

antek5657

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 13 marzec 2018 - 17:14

Mnie też czasem stres przytłacza. Zastanawiam się, czy nie zrobił mi jakiś szkód w organizmie. Przychodnia kardiologiczna chyba musi znaleźć się na mapie moich najbliższych wizyt. Czuję, że albo brakuje mi magnezu albo nabawiłam się już jakiejś arytmii z nerwów... ;/ 

#24 pomocna

pomocna

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 146 postów

Napisano 26 marzec 2018 - 16:54

Sport na stres jest ok, meliska do tego - szklanka przed snem (nie wiem czemu ktoś pisze, że nie pomaga jak pomaga) i biovital tonik kieliszek do śniadania. Tylko to wszystko trzeba systematycznie robić. Szybko można zauważyć poprawę, u mnie już było lepiej po dwóch tygodniach. Po miesiącu szef stwierdził, że się zmieniłam na plus. Rzeczywiście mam poczucie, że nad stresem panuję, nie on na mną. Pierwszy raz w życiu tak mam i bardzo mi się to podoba. 

#25 mozaila

mozaila

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 26 marzec 2018 - 20:54

Ja to odstresowuję się sportem albo filmami, nie ma innej możliwości, uwielbiam też grać z przyjaciółmi w  multiplayer (online) do tego już mi jest potrzebny super szybki internet, ale nie mam z nim problemu, bo wykupiłam sobie szybki internet od upc https://www.upc.pl/i...t/kup-internet/ dzięki któremu, moge grać bez obaw,że mi przerwie sesję :) 

#26 Malinka76

Malinka76

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 29 marzec 2018 - 07:15

Zamiast tabletek możesz zastosować kosmetyki z magnezem. W ten sposób czysty magnez wchłaniany jest przez skórę, nie obciąża Ci układu pokarmowego. A zobaczyć kosmetyki i doczytać więcej informacji można na http://zechsal.pl/ .

#27 kolorowazelka

kolorowazelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 529 postów

Napisano 29 marzec 2018 - 22:59

Mi najbardziej pomaga rozmowa z drugą osobą.

#28 Guest_smakija

Guest_smakija
  • Goście

Napisano 31 marzec 2018 - 13:36

To już się robi pytanie z gatunku „jak znaleźć lekarstwa na raka”. Na serio. Średnia wieku osób zbyt zestresowanych spada, zdrowie siada z tego powodu, naprawdę się wszystko sypie. Trzeba postawić na działania doraźne jak akupunktura jak basen (dla niektórych), sport ogólnie, To działa i w momencie i większą skalę. I ogólnie też długofalowo, magnez przyjmować, starać się wysypiać, jeść odpowiednio. Tego wszystkiego potrzebujemy, żeby móc z chamem walczyć. No i zdawać sobie sprawę z tego, że to nie są przelewki, to może NAPRAWDĘ zabić. Straszne g.wno to jest.

#29 bilok

bilok

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 31 marzec 2018 - 13:37

To już się robi pytanie z gatunku „jak znaleźć lekarstwa na raka”. Na serio. Średnia wieku osób zbyt zestresowanych spada, zdrowie siada z tego powodu, naprawdę się wszystko sypie. Trzeba postawić na działania doraźne jak akupunktura jak basen (dla niektórych), sport ogólnie, To działa i w momencie i większą skalę. I ogólnie też długofalowo, magnez przyjmować, starać się wysypiać, jeść odpowiednio. Tego wszystkiego potrzebujemy, żeby móc z chamem walczyć. No i zdawać sobie sprawę z tego, że to nie są przelewki, to może NAPRAWDĘ zabić. Straszne g.wno to jest.

Dokładnie akupunktura mi super pomaga szczególnie pan Pokrywka http://akupunkturapo...efleksoterapia/

#30 miola

miola

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 03 kwiecień 2018 - 13:51

joga, ruch i odpoczynek ;)

#31 wicehrabia

wicehrabia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 666 postów

Napisano 13 kwiecień 2018 - 11:38

Dobra książka, spotkanie z przyjaciółmi.

#32 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2018 - 09:36

Olejek konopny  pomaga poradzić sobie ze skutkami stresu. To dobry naturalny produkt, nie kosztuje dużo, na cbdcentral.pl można go kupić.

#33 kolorowazelka

kolorowazelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 529 postów

Napisano 28 kwiecień 2018 - 10:39

Może lepiej ją zmienić na inną, która nie będzie tak na Ciebie działać?

#34 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 675 postów

Napisano 02 maj 2018 - 20:48

Trzeba iść do psychologa. Na pewno warta polecenia jest Klinika Psychomedic, bo nie tylko szybko można zarejestrować się tam na wizytę, ale też mają tam naprawdę dobrych specjalistów. Nr telefonu do rejestracji to 22 253 88 88 . Ja osobiście mogę ich polecić.

#35 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 14 maj 2018 - 15:27

Olejek konopny  pomaga poradzić sobie ze skutkami stresu. To dobry naturalny produkt, nie kosztuje dużo, na cbdcentral.pl można go kupić.

Wygodnie się go aplikuje - w kroplach pod język. Cena też jest przystępna, a opakowanie starcza na długo.

#36 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 753 postów

Napisano 17 maj 2018 - 21:14

Ja wolę wiedzieć jakie mam opcje wyboru leczenia, zanim zacznie się łykać tabletki, dlatego czytam na czym polega choroba i szukam skutecznych leków naturalnych na blogu http://urodaporady.p...-spoleczenstwa/

#37 opirolq

opirolq

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 23 maj 2018 - 12:51

nie ma sensu się do reszty zajeżdżać, pójdź najlepiej na urlop i się zastanów nad tym czy to aby dobra droga

#38 wieszaki na ręczniki

wieszaki na ręczniki

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 08 czerwiec 2018 - 14:50

zmiana pracy - bo może inne otoczenie, inny zakres obowiązków zniweluje stres?

a jeśli ta opcja nie wchodzi w grę to sport/hobby no i spotkania ze znajomymi aby się odstresować ;)

półka do powieszenia do łazienki

#39 wicehrabia

wicehrabia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 666 postów

Napisano 27 czerwiec 2018 - 11:24

Trudno jest nie mysleć o tym, co nas stresuje.

#40 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2018 - 14:39

Opłaca się kupować go  w zestawie. Dużo taniej to wychodzi.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: praca, stres

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych