Skocz do zawartości

Zdjęcie

Prezenty świąteczne dla pracowników

wróć do serwisu Moja Firma 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102335 postów

Napisano 29 listopad 2017 - 13:45

Święta to czas, który spędzany nie tylko w rodzinnym gronie. Zanim będziemy mogli odpoczywać przy kominku z gorącą aromatyczną herbatą czeka nas jeszcze firmowa Wigilia. Jakie niespodzianki możemy przygotować dla swoich współpracowników, żeby dopasować je do ich preferencji i nie popełnić faux pas?

Powrót do artykułu: Prezenty świąteczne dla pracowników

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 29 listopad 2017 - 13:45

Naszemu zespołowi facetów szef kupił po pokrowcu na koszule (to akurat firmy Packshi), żeby się nie gniotły, a dziewczyna (jedna) dostała portmonetkę (wittchena). Szczególnie ten pokrowiec ciekawa sprawa (nie taki wielki tylko na złożoną koszulę) - nie widziałem czegoś takiego wcześniej a wygląda profesjonalnie.

#3 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 527 postów

Napisano 01 grudzień 2017 - 09:57

Bony prezentowe

premie

kosze ze smakołykami

Jeśli w firmie chcecie podarować pracownikom jakieś drobiazgi to proopnowałbym coś słodkiego, czekoladowego. W tym sklepie jest możliwość kupna czekoladek świątecznych:

https://chocorepubli...boze-narodzenie

A wybor mają spory. 

#4 FishyBem

FishyBem

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 167 postów

Napisano 04 grudzień 2017 - 22:36

Myśleliście może o nagraniu wideo z życzeniami? W tym roku planuję takie wideo przygotować dla mojego męża, a na tej stronce www.listymikolaja.pl  można to zrobić szybko i sprawnie . Gwarantuję ,że tai prezent mile zaskoczy każdego kto go otrzyma  :) W tamtym roku moje dzieci dostały list od św. Mikołaja i do teraz je mile wspominają

#5 awelko

awelko

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 59 postów

Napisano 15 grudzień 2017 - 12:40

U nas nie ma idei wręczania pracownikom świątecznych prezentów przez pracodawcę, ale za to firmowa wigilia jest tradycją i najczęściej jest to wyjazd połączony z szerszą integracją, w tym roku akurat na Ustroń padło i http://www.hotelolympic.pl/więc taka wigilia w górskim klimacie na pewno wprawi wszystkich w świąteczny nastrój

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych