Skocz do zawartości

Grafika do sklepu internetowego

wróć do serwisu Kadry 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Mateushh

Guest_Mateushh
  • Goście

Napisano 29 listopad 2017 - 09:43

Pany czy laik będzie w stanie zająć się grafiką dla sklepu? Nie chodzi mi tu o szablon na sklep boo to będzie od firmy brane ale kumpel mi zaproponował bawienie się w bannery itd. Wprawdzie nigdy nic takiego nie robiłem i on to wie ale jakieś tam oko podobno mam i zastanawiam się ile zajmie mi nauczenie się tego na włąsną rękę. Brać czy mu tyłka nie zawracać

#2 Guest_bruno

Guest_bruno
  • Goście

Napisano 29 listopad 2017 - 11:19

jest mnóstwo prostych w obsłudze programów które spokojnienauczysz się obsługiwać w dwa czy góra trzy dni. ale unikniecie konfliktów jak znajdziesz sobie program jakiś bez pakowania się w koszty na początek, on ci powie spoko, trzeba mi baner że -50% na lakier do paznokci czy inny badziew, Ty go zrobisz i on powie co jest spoko co nie, jak on sobie to wyobraża. bo moze on myśli o czym innym, ty o czym innym. ty się podjemiesz a on później zostanie z rękami w nocniku

#3 playskin

playskin

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 89 postów

Napisano 18 styczeń 2018 - 14:56

też tak uważam że to jest dobre rozwiązanie

www.knall.com.pl/c130,Plisy

#4 CaterinaZW

CaterinaZW

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 24 styczeń 2018 - 11:06

Jest dużo stron z darmowymi lub tanimi grafikami, które można wykorzystać komercyjnie, a których obrobienie nie zajmie Ci dużo czasu. Uważam jednak, że jeżeli kompletnie się na czymś nie znasz, to może wato najpierw kupić od kogoś usługę zrobienia grafiki, a w międzyczasie zrealizować jakiś kurs i nauczyć się samemu. Nie ma nic gorszego niż skrzywdzić się jakimś okropnym bannerem czy inną grafiką. Szczerze? Ludzie to wzrokowcy - każde potknięcie szybko zauważą i nie omieszkają skomentować. Ja sama jak widzę takie graficzne potworki w jakimś sklepie internetowym, to zaczynam się zastanawiać nad jego wiarygodnością. Sklep musi wyglądać profesjonalnie - inaczej nikt w nim nic nie kupi. Takie moje zdanie :)
Ze spokojem w sercu i uśmiechem na twarzy :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy