Skocz do zawartości

Monitoring pokoju / domu

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Hulk

Guest_Hulk
  • Goście

Napisano 28 listopad 2017 - 21:31

Zastanawiam się czy są takie kamerki które mogłyby działać jako monitoring w domu. Jeśli ktoś się pojawi w polu jej widzenia to wysyła sms i zaczyna nagrywać obraz. Spotkał się ktoś z Was z takim urządzeniem??

#2 karel

karel

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 97 postów

Napisano 14 grudzień 2017 - 00:59

Dobry monitoring to bardzo ważna sprawa! My mamy z https://gards.pl/i jesteśmy zadowoleni

#3 Terfens

Terfens

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 20 grudzień 2017 - 11:23

Jeśli chodzi o monitoring to polecam firmę AKOM - Monitoring HD. Mam od nich sprzęt i jestem bardzo zadowolony. Świetnie się spisuje.

#4 Guest_rysiu

Guest_rysiu
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2017 - 22:25

poszukaj sobie informacji o kamerach Mikavi YE2. Jest to kamera z kątem 360 stopni więc można "ogarnąć"całe pomieszczenie. Ma wbudowany głośnik i mikrofon. Dobrej jakości obraz.

#5 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 499 postów

Napisano 22 styczeń 2018 - 23:23

Warto zaufać dla firmy zakładającej monitoring ABIT  posiadają najlepsze kamery, jakie są dostępne, jakość jest gwarantowana, a jeżeli chodzi o monitoring słupsk to nie mają sobie równych 

#6 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 227 postów

Napisano 19 kwiecień 2018 - 21:20

Ja ze swojej strony moge polecić CI kamerę ukrytą w zegarku, a dokładnie model SK64 od JBPartner http://www.jbpartner...iOS-Full-HD/882Posiada dodatkową funkcje aparatu oraz detekcję ruchu, dzieki czemu po jego wykryciu od razu zaczyna się nagrywanie i możemy ustawić dodatkowo alarm. Co ważne obraz jest w rozdzielczości FullHD, więc wszystko w poźniejszym czasie sprawdzania wszystko widać :)

#7 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 743 postów

Napisano 30 kwiecień 2018 - 06:50

Kto chciałby mieć monitoring w pokojach?

Always look on the bright side of life!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych