Skocz do zawartości

Zdjęcie

drzwi - wygląd, czy bezpieczeństwo

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 616 postów

Napisano 25 listopad 2017 - 00:13

Co jest ważniejsze? Czym się sugerowaliście? 

#2 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 685 postów

Napisano 27 listopad 2017 - 21:32

Zdecydowanie bezpieczeństwo, jest to najważniejsza kwestia, co jednak nie wyklucza również ładnego wyglądu, bo spokojnie można połączyć te dwie cech 

#3 Soldier

Soldier

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 28 listopad 2017 - 13:47

Wydaje mi się, że sam powinieneś zdecydować, co jest dla Ciebie istotniejsze. O jakie konkretnie drzwi Ci chodzi - wewnętrzne, czy frontowe? Według mnie w obu przypadkach spokojnie postawić można zarówno na wygląd, jak i bezpieczeństwo. Najlepiej zrobisz odwiedzając stronę firmy Atos (http://www.atoslublin.pl/), która zajmuje się m.in. stolarką. Oferują drzwi wykonywane z przeróżnych materiałów - drewna, stali, aluminium, PCV. Coś na pewno byś wybrał. Jeśli nie jesteś przekonany do żadnego produktu, to skontaktuj się po prostu z nimi, na pewno trochę Ci doradzą. ;)

#4 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 616 postów

Napisano 28 listopad 2017 - 22:44

No gdy ja widziałem jakieś ładne i naprawdę dobrze zrobione drzwi, to kosztowały one grube pieniądze 

#5 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 685 postów

Napisano 29 listopad 2017 - 23:01

A czy sprawdzałeś ofertę http://modesta.pl/pl...na-wlamanie-rc4ja mam te drzwi i jestem z nich bardzo zadowolony, wygląd nie pozostawia sobie nic do życzenia, a przy tym są super wytrzymałe 

#6 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 393 postów

Napisano 18 maj 2018 - 07:12

Możesz również mieć te dwie rzeczy w jednym. Nam również zależało na tym aspekcie, dlatego wybraliśmy drzwi Thermo65 od Hormann, które opcjonalnie dostępne są w klasie przeciwwłamaniowej RC2, do tego wykorzystali w ich przypadku zamek z ryglowaniem w 5 punktach oraz zadbali o dobre właściwości izolacyjne. Co do designu to nie mam się do czego przyczepić. Wybrałem wzór 810 w kolorze "Ciemny dąb" i wykończone zostały świetnie. Z resztą musisz je dokładnie sprawdzić w salonie oraz na stronie producenta :)

#7 kosnt_O

kosnt_O

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaKonin

Napisano 18 maj 2018 - 10:29

Z pewnością bezpieczeństwem i obecnością atestów. Lepiej kupić drzwi solidniejsze, które odpowiednio zabezpieczą mieszkanie niż ładne, które nie spełnią swojej roli. 

#8 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1028 postów

Napisano 01 czerwiec 2018 - 12:03

Można połączyć wygląd z bezpieczeństwem - Porta.

Always look on the bright side of life!

#9 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2018 - 20:44

Moim zdaniem bezpieczeństwo, ale nie zapominajmy, że musi się nam coś podobać... ja mogę polecić drzwi gerda od gerde.pl z Wrocławia!

#10 Hexx

Hexx

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 06 lipiec 2018 - 10:54

Nie widzę specjalnie problemu w połączeniu jednego i drugiego. Drzwi antywłamaniowe nie muszą być brzydkie.

#11 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 661 postów

Napisano 10 lipiec 2018 - 12:53

A nie można po prostu postawić na jedno i na drugie? Ważne jest tutaj zarówno bezpieczeństwo jak i wygląd. Drzwi powinny pasować do wyglądu mieszkania, do elewacji, jednak powinny również spełniać odpowiednie wymogi jeśli chodzi o jakosć wykonania, o antywłamaniowość. Szczególnie jeśli nie są to drzwi prowadzące do mieszkania w bloku, ale są to drzwi do domku.

Jeśli szukacie drzwi to zapoznajcie się z ich ofertą:

https://www.internor...rzwi-wejsciowe/

#12 versia90

versia90

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 71 postów

Napisano 05 grudzień 2018 - 01:11

Mysle ze najwazniejsze jest bezpieczenstwo a pozniej dopiero cena, w tej kolejnosci bym wybieral, prosze spojrzec... drzwi zewnętrzne

Ludzie małoduszni zawsze usiłują pomniejszyć innych...

#13 kolorowazelka

kolorowazelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 529 postów

Napisano 16 styczeń 2019 - 14:27

Dla mnie bezpieczeństwo

#14 Guest_Robert

Guest_Robert
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2019 - 15:18

I wygląd, i bezpieczeństwo. :) Jest tyle ofert na rynku, że po co wybierać między tym a tym? Mi w wyborze najlepszych pod każdym względem drzwi pomogli w DobreDrzwi.pl, a zakupione drzwi zamontowali.

#15 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 234 postów

Napisano 16 listopad 2019 - 11:36

Bardzo dobre propozycje drzwi zewnętrznych możecie znaleźć w ofercie https://ekoplast-gro.../drzwi-do-domu/ na którego warto postawić jeśli szukacie wysokiej jakości propozycji w dobrej konkurencyjnej cenie. Jak będziecie mogli się przekonać zestawili najlepsze propozycje co do nowoczesnego stylu, ale też świetnego stanu technicznego. Do swojego domu zdecydowanie lepiej jest wybrać porządną stolarkę okienną oraz drzwi która nie będzie wymagała co sezon uszczelniania, bądź kolejnych wymian. 

#16 katarzynka88

katarzynka88

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 24 listopad 2019 - 16:46

Moim zdaniem zarówno wygląd jak i bezpieczeństwo są bardzo ważnymi aspektami jeśli chodzi o drzwi. Estetyka również. Stosunek ceny do jakości powinien też być odpowiedni. Materiał, z którego wykonane są drzwi. Wiele aspektów jest ważnych. My postawiliśmy na drzwi aluminiowe z Aluhaus. Znaleźliśmy ich ofertę na https://www.aluhaus.com.pl/ i jeden model drzwi z linii Elite bardzo nam się spodobał, nie szukaliśmy dalej. Jesteśmy zadowoleni, drzwi są ładne i solidne. Klasa bezpieczeństwa RC3 więc super. Jak widać można znaleźć drzwi, które spełniają wszystkie wymogi i są w dobrej cenie. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych