Skocz do zawartości

Zdjęcie

drzwi - wygląd, czy bezpieczeństwo

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 481 postów

Napisano 25 listopad 2017 - 00:13

Co jest ważniejsze? Czym się sugerowaliście? 

#2 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 435 postów

Napisano 27 listopad 2017 - 21:32

Zdecydowanie bezpieczeństwo, jest to najważniejsza kwestia, co jednak nie wyklucza również ładnego wyglądu, bo spokojnie można połączyć te dwie cech 

#3 Soldier

Soldier

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 28 listopad 2017 - 13:47

Wydaje mi się, że sam powinieneś zdecydować, co jest dla Ciebie istotniejsze. O jakie konkretnie drzwi Ci chodzi - wewnętrzne, czy frontowe? Według mnie w obu przypadkach spokojnie postawić można zarówno na wygląd, jak i bezpieczeństwo. Najlepiej zrobisz odwiedzając stronę firmy Atos (http://www.atoslublin.pl/), która zajmuje się m.in. stolarką. Oferują drzwi wykonywane z przeróżnych materiałów - drewna, stali, aluminium, PCV. Coś na pewno byś wybrał. Jeśli nie jesteś przekonany do żadnego produktu, to skontaktuj się po prostu z nimi, na pewno trochę Ci doradzą. ;)

#4 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 481 postów

Napisano 28 listopad 2017 - 22:44

No gdy ja widziałem jakieś ładne i naprawdę dobrze zrobione drzwi, to kosztowały one grube pieniądze 

#5 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 435 postów

Napisano 29 listopad 2017 - 23:01

A czy sprawdzałeś ofertę http://modesta.pl/pl...na-wlamanie-rc4ja mam te drzwi i jestem z nich bardzo zadowolony, wygląd nie pozostawia sobie nic do życzenia, a przy tym są super wytrzymałe 

#6 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 183 postów

Napisano 18 maj 2018 - 07:12

Możesz również mieć te dwie rzeczy w jednym. Nam również zależało na tym aspekcie, dlatego wybraliśmy drzwi Thermo65 od Hormann, które opcjonalnie dostępne są w klasie przeciwwłamaniowej RC2, do tego wykorzystali w ich przypadku zamek z ryglowaniem w 5 punktach oraz zadbali o dobre właściwości izolacyjne. Co do designu to nie mam się do czego przyczepić. Wybrałem wzór 810 w kolorze "Ciemny dąb" i wykończone zostały świetnie. Z resztą musisz je dokładnie sprawdzić w salonie oraz na stronie producenta :)

#7 kosnt_O

kosnt_O

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaKonin

Napisano 18 maj 2018 - 10:29

Z pewnością bezpieczeństwem i obecnością atestów. Lepiej kupić drzwi solidniejsze, które odpowiednio zabezpieczą mieszkanie niż ładne, które nie spełnią swojej roli. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy