Skocz do zawartości

Zdjęcie

Promocja firmy w Internecie w 2018 roku – 6 trendów

wróć do serwisu Moja Firma 7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102444 postów

Napisano 24 listopad 2017 - 14:18

Dzięki promocji firmy w Internecie skutecznie zwiększyć można świadomość marki. Oto interesujące trendy w marketingu internetowym, na które warto zwrócić uwagę estymując budżet na promocję w 2018 roku.

Powrót do artykułu: Promocja firmy w Internecie w 2018 roku – 6 trendów

#2 Guest_Artur

Guest_Artur
  • Goście

Napisano 24 listopad 2017 - 14:18

Uwaga przedsiębiorcy, nie róbcie nic na własną rękę, jeśli na temat reklamy nie macie pojęcia. Kombinowanie jak tu najtaniej zabłysnąć, wybieranie opcji, które kompletnie nie pasują do naszej branży jest bez sensu. Szkoda i Waszego czasu i pieniędzy. Dwa lata temu otworzyłem małą restaurację, bo dobre pieniądze, bo ludzie mówili, że takie kokosy z tego, nastawiłem się na interes życia i co? I przez pierwszy rok kompletnie nic nie zarobiłem, brakowało mi pieniędzy na utrzymanie siebie i pracowników. Jakiś klient, który był grafikiem komputerowym strasznie krytykował wystrój lokalu i nasze menu- nie chodziło mu o dania, a raczej o styl ulotki, który kompletnie do niczego nie pasuje. Od niego dowiedziałem się, że w Warszawie są organizowane targi reklamy Remadays i że on tam będzie się wystawiał z agencją reklamową, w której pracuje, dostałem od niego namiary i uwaga- bilet. Pojechałem, pozwiedzałem, poznałem resztę jego ekipy, doradzili co trzeba zmienić. Od lutego mój lokal zmienił się nie do poznania. Duży kaseton nad wejściem, nowe ulotki i STRONA INTERNETOWA, którą swobodnie mogą przeglądać użytkownicy telefonów i tabletów. Na stronie jest mapa dojazdu i pełne menu z cenami. Nie warto się bawić w pojedynkę z reklamą, polecam się wybrać na targi w lutym i tam poszukać specjalistów.

#3 Guest_batolek

Guest_batolek
  • Goście

Napisano 30 listopad 2017 - 15:59

Podstawą jest strona internetowa, ale to akurat symboliczny koszt. Na sprawdzonym Hekko coś takiego wyjdzie kilkadziesiat złotych za pierwszy rok - łącznie z domeną. I to już jakościowa usługa. Koszty pojawiają się dopiero na etapie konieczności jej promocji...

#4 Guest_Dariusz

Guest_Dariusz
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2017 - 16:38

Reklama w internecie jest istotna ale czasem trzeba wyjść do klienta osobiście, porzmawiać z nim itd. Ja tak robię. Wystawiam się na targach Remadays i osoby które są zainteresowane przychodzą do mnie i dopytują o rózne kwestie. Z tego roku klientów sporo mam i w lutym 2018 też się wybieram do Nadarzyna by szukać nowych klientów. Internet to nie wszytko.

#5 Guest_mg

Guest_mg
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2017 - 13:16

Bawiłem się sam w pozycjonowanie, ale tylko czas zmarnowałem, bo efektów nie było prawie żadnych. Dopiero jak zrobiłem kurs na eduwebie z reklamy na fb i adwords coś drgnęło i żadnej agencji do tego nie potrzebowałem. Jak się ma wiedzę to niedużym kosztem można sobie spory ruch na stronie zrobić, a to się przekłada na większe zyski.

#6 Guest_Iza

Guest_Iza
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2018 - 14:52

Jeżeli chodzi o reklamę (pozycjonowanie/social media) to przestrzegam Was przed nieuczciwą firmą Fachowcy.pl Ventures- oszuści zainkasowali abonament na rok z góry (dałam się skusić na miesiąc gratis a że poleciła mi firmę znajoma osoba to zapłaciłam) i 4 tysiące utopione w błoto. Nic nie zrobili i się wypięli, omijajcie i nie dajcie się oszukać!!!

#7 Onstappent

Onstappent

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 257 postów

Napisano 22 styczeń 2018 - 13:15

Jeśli chodzi o trendy to myślę, że coraz bardziej popularny staje się marketing smsowy. To bardzo proste narzędzie, które pozwala na bezpośredni kontakt z klientem. Koszty również nie są wysokie. Moja firma kilka miesięcy temu postawiła na ten sposób marketingu, rozpoczynając współpracę z platformą playsms, która zajmuje się obsługą smsów marketingowych. U nas widać spore korzyści

#8 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 558 postów

Napisano 19 wrzesień 2018 - 17:03

Internet to doskonałe miejsce do reklamy swojego biznesu, potrzebna jest jednak do tego jeszcze wiedza i doświadczenie. Dlatego ja promocję mojego biznesu zdecydowałem się powierzać agencji interaktywnej https://solv.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych