Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sprzedaż udziałów w spółce a opodatkowanie PCC w Polsce

wróć do serwisu Księgowość 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Księgowość

Admin Księgowość

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy
  • 198524 postów

Napisano 23 listopad 2017 - 13:17

W obecnych realiach gospodarczych zdarzają się są sytuacje, w których sprzedaż udziałów w polskiej spółce jest dokonywana pomiędzy podmiotami zagranicznymi. Możliwe jest także, że polski podmiot nabędzie udziały w spółce zagranicznej. Warto wskazać, w jakich przypadkach sprzedaż udziałów będzie opodatkowana podatkiem od czynności cywilnoprawnych w Polsce.

Powrót do artykułu: Sprzedaż udziałów w spółce a opodatkowanie PCC w Polsce

#2 Guest_Paola Cosanno

Guest_Paola Cosanno
  • Goście

Napisano 23 listopad 2017 - 13:17

Ty szukasz naprawdę pożyczkę betweenindividual? Ty masz cieszysz się cały czas robić youswindle? ty chcesz rozwiązanie post i rzetelny allyour problemy? Radzę ciebie całkowicie Mrs. CINZIA Milani. Ja jest jedyny sprawnie jeden obecnie oferować ty afast i rzetelną pożyczkę między jednostką. Konsultuje mnie i ty no rozczarowywasz. Swój milanicinzia62@outlook.com email

#3 Guest_Lutheran Hospital

Guest_Lutheran Hospital
  • Goście

Napisano 24 maj 2019 - 12:42

To jest publiczne ogłoszenie dla każdego, kto chce sprzedać nerkę, mamy pacjentów, którzy potrzebują przeszczepu nerki, więc jeśli jesteś zainteresowany sprzedażą nerki, skontaktuj się z nami na nasz e-mail na iowalutheranhospital@gmail.com Możesz również zadzwonić lub napisać do nas na WhatsApp pod numerem +1 515 882 1607. UWAGA: Twoje bezpieczeństwo jest gwarantowane, a nasz pacjent zgodził się zapłacić dużą kwotę pieniędzy każdemu, kto zgodzi się na oddanie nerki, aby je uratować. Mamy nadzieję usłyszeć od ciebie, abyś mógł uratować życie.

#4 Guest_Jola

Guest_Jola
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2020 - 10:44

kwestie prawno-podatkowe ciekawie opisują na i-pomocprawna.pl np. szukałam przystępnego wyjaśnienia tych wszystkich proponowanych zwolnień z ZUS. Tam opisują to prostym językiem. Dobrze, że ktoś pomyślał o napisaniu łatwego teksty dla wszystkich

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych