Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nierzetelne faktury - odpowiedzialność podatkowa i karnoskarbowa

wróć do serwisu Księgowość 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Księgowość

Admin Księgowość

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy
  • 198274 postów

Napisano 23 listopad 2017 - 12:42

Od 1 marca 2017 r. istnieje nie tylko Krajowa Administracja Skarbowa, ale także nowy system sankcji karnych i karno-skarbowych. Podatnikom, którzy dopuszczą się najcięższych rodzajowo przestępstw przy wykorzystaniu nierzetelnych faktur, może grozić nawet kara 25 lat pozbawienia wolności. O czym podatnik-przedsiębiorca powinien wiedzieć w obliczu tych zmian?

Powrót do artykułu: Nierzetelne faktury - odpowiedzialność podatkowa i karnoskarbowa

#2 Guest_gionna

Guest_gionna
  • Goście

Napisano 23 listopad 2017 - 12:42

Everyone pieniężnych problemy. Neverthelessit jest konieczny być przezornie reklamy sieć dużo ponieważ najwięcej ten reklamy no jest przy allserious. Szczególnie tamto które robią ofertom ofloan pieniądze między jednostkami. Zrobiłem aferzystami sieć. Afterseveral bada, mój dziewczyna stawiająca ja incontact z jeden taranującym który przychodzi tofinancial pomoc ludzie w trudnych sytuacjach. Latter użyczali pożyczce 9000€to ja. Wtedy jeżeli ty potrzebujesz pożyczkowych betweenindividuals ty możesz pisać on bezpośrednio obok: milanicinzia62@outlook.com ja będzie sprawnie przychodzić ciebie ratunek ponieważ ja jest alady well. Dziękuje ciebie c

#3 Guest_fredtomas

Guest_fredtomas
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2020 - 19:49

Ok a jak by wyglądała sprawa np firma remontuje prywatny dom jest płatnikiem VAT a właściciel podaje dane firmy i każe wpisać inny zakres prac jaki niby był robione . Bo jak wiadomo niema odpisu na remonty domów a dla firm jest podajże 23 % VAT . Co w tedy .

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy