Skocz do zawartości

zabezpieczenie biura

wróć do serwisu Kadry 7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Nikodem

Guest_Nikodem
  • Goście

Napisano 22 listopad 2017 - 15:49

Ostatnio wykryślimy w biurze próbę zamontowania podsłuchu, choć rzecz wydawałoby się, że wyłącznie z filmów niemile nas zaskoczyła w rzeczywistości. O ile wie się z filmów powszechnie znanych jak robić tego typu rzeczy innym ludziom o tyle nie mówi się już o drugiej stronie medalu. I przyznam, że nie mam pojęcia co mam robić w tej sytuacji. Zawiadomienie policji swoją drogą, bo to już zrobiliśmy. Ale do kogo teraz się zwrócić w takiej sytuacji o zabezpieczenia?

#2 Guest_notalone

Guest_notalone
  • Goście

Napisano 25 listopad 2017 - 09:57

to chyba branża detektywów i ich broszka, żeby się zająć przeszukaniem biura i zlikwidowaniem ewentualnych już założonych takich badziewi. bo gołym okiem to raczej nie ma szans wychwycić zazwyczaj dobrze zamontowanych takich maleństw.

#3 AntoniGie

AntoniGie

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 63 postów

Napisano 25 listopad 2017 - 22:09

No tak, jak najbardziej działania tego typu trzeba podjąć ale nie można, znaczy można ale kogo na to stać, wzywać detektywa raz w miesiącu skoro zagrożenie stało się realne. Lepiej sobie kupić urządzenie do użytku na stałe dla siebie. Mam jeden sklep, z polecenia, który zajmuje się takimi rzeczami. Ja kupowałem stacjonarnie, są w kilku miejscach dokładnie ten wykrywacz https://www.spyshop....w-gps-204.html a nauczenie się obslugi naprawdę nie jest niczym aż tak mocno skomplikowanym, żeby trzeba było się tego jakoś specjalnie uczyć. Mówię z pozycji laika, który się nauczyl sam z lekką pomocą sprzedawcy, absolutnie się więc nie mądrzę ;)

#4 Guest_gdańszczanin

Guest_gdańszczanin
  • Goście

Napisano 26 listopad 2017 - 23:37

o kurcze, trochę drogi gips. sam się zastanawiałem nad ttakim sprytnym urządzeniem tylko u mnie to bardziej by chodziło o to, żeby namierzanie sprawdzić. ale taka cena to trochę przydługo.

#5 Guest_Loop

Guest_Loop
  • Goście

Napisano 27 listopad 2017 - 09:24

A wejdź sobie w ten link i przejdź do całej kategorii, tam są też tańsze opcje to zależy czego potrzebujesz po prostu. Wydaje mi się, że jednak, że im wyższy prestiż biura tym bardziej powinno pamiętać o zabezpieczeniach nie tylko dla siebie ale też klientów.

#6 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 668 postów

Napisano 11 grudzień 2017 - 12:03

Szczerze mówiąc nie wiem, pewnie przydałoby się lepsze monitorowanie tego, kto wchodzi do firmy

#7 Malec100

Malec100

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 14 grudzień 2017 - 14:38

dlatego najlepiej wynajac w tym celu profesjonalna firme

#8 forted

forted

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 213 postów

Napisano 15 grudzień 2017 - 09:10

Jeśli chodzi o zabezpieczenie biura, to ja wychodzę z założenia, że najważniejsza jest ochrona kluczowych z naszego punktu widzenia dokumentów i oszczędności. Muszę Wam się przyznać ze wstydem, że trochę zmieniłam podejście. Początkowo, jak zakładałem firmę ze wspólnikiem (prowadzimy razem biuro architektoniczne), to wychodziliśmy z założenia, że najpierw należy pozyskać klientów, wypracować zysk, a dopiero potem przejmować się bezpieczeństwem. No i dysponując kontaktami, odświeżając niektóre znajomości, zebraliśmy już w pierwszym roku pokaźną liczbę zleceń. Zarazem doszedł nowy wydatek, niespodziewany, bo…sejf. Postanowiliśmy w ten sposób zabezpieczyć nasze dokumenty i kosztowności, aby nikt trzeci nie miał do nich możliwości dostępu. Zainwestowaliśmy w sejf antywłamaniowy trochę lepszej klasy, taki jak te - https://www.saffort....-antywlamaniowe . Teraz mam przynajmniej trochę osobistego spokoju, że moje wartościowe rzeczy firmowe są chronione. Oczywiście, nigdy nie ma stuprocentowej pewności, że nie stanie się nic złego, ale jak to mówią, strzeżonego Pan Bóg strzeże…

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych