Skocz do zawartości

zabezpieczenie biura

wróć do serwisu Kadry 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Nikodem

Guest_Nikodem
  • Goście

Napisano 22 listopad 2017 - 15:49

Ostatnio wykryślimy w biurze próbę zamontowania podsłuchu, choć rzecz wydawałoby się, że wyłącznie z filmów niemile nas zaskoczyła w rzeczywistości. O ile wie się z filmów powszechnie znanych jak robić tego typu rzeczy innym ludziom o tyle nie mówi się już o drugiej stronie medalu. I przyznam, że nie mam pojęcia co mam robić w tej sytuacji. Zawiadomienie policji swoją drogą, bo to już zrobiliśmy. Ale do kogo teraz się zwrócić w takiej sytuacji o zabezpieczenia?

#2 Guest_notalone

Guest_notalone
  • Goście

Napisano 25 listopad 2017 - 09:57

to chyba branża detektywów i ich broszka, żeby się zająć przeszukaniem biura i zlikwidowaniem ewentualnych już założonych takich badziewi. bo gołym okiem to raczej nie ma szans wychwycić zazwyczaj dobrze zamontowanych takich maleństw.

#3 AntoniGie

AntoniGie

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 62 postów

Napisano 25 listopad 2017 - 22:09

No tak, jak najbardziej działania tego typu trzeba podjąć ale nie można, znaczy można ale kogo na to stać, wzywać detektywa raz w miesiącu skoro zagrożenie stało się realne. Lepiej sobie kupić urządzenie do użytku na stałe dla siebie. Mam jeden sklep, z polecenia, który zajmuje się takimi rzeczami. Ja kupowałem stacjonarnie, są w kilku miejscach dokładnie ten wykrywacz https://www.spyshop....w-gps-204.html a nauczenie się obslugi naprawdę nie jest niczym aż tak mocno skomplikowanym, żeby trzeba było się tego jakoś specjalnie uczyć. Mówię z pozycji laika, który się nauczyl sam z lekką pomocą sprzedawcy, absolutnie się więc nie mądrzę ;)

#4 Guest_gdańszczanin

Guest_gdańszczanin
  • Goście

Napisano 26 listopad 2017 - 23:37

o kurcze, trochę drogi gips. sam się zastanawiałem nad ttakim sprytnym urządzeniem tylko u mnie to bardziej by chodziło o to, żeby namierzanie sprawdzić. ale taka cena to trochę przydługo.

#5 Guest_Loop

Guest_Loop
  • Goście

Napisano 27 listopad 2017 - 09:24

A wejdź sobie w ten link i przejdź do całej kategorii, tam są też tańsze opcje to zależy czego potrzebujesz po prostu. Wydaje mi się, że jednak, że im wyższy prestiż biura tym bardziej powinno pamiętać o zabezpieczeniach nie tylko dla siebie ale też klientów.

#6 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 580 postów

Napisano 11 grudzień 2017 - 12:03

Szczerze mówiąc nie wiem, pewnie przydałoby się lepsze monitorowanie tego, kto wchodzi do firmy

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych