Skocz do zawartości

Jak działają fundusze inwestycyjne?

inwestycje

wróć do serwisu Moja Firma 17 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Paweł

Guest_Paweł
  • Goście

Napisano 21 listopad 2017 - 11:26

Sporo na ten temat czytałem ale nie wiem w dalszym ciągu jak działają fundusze inwestycyjne typu: blackpearls Alexander Lubański? Nazwa tego funduszu podana przypadkowo, ponieważ ich znalazłem w Google. Mam pomysł na biznes, który wymaga dużych nakładów finansowych. Potrzebuje inwestora, który wyłoży kapitał w zamian za udziały. Czy w takich funduszach można pozyskać takiego inwestora?

#2 Guest_M.

Guest_M.
  • Goście

Napisano 22 listopad 2017 - 14:12

Witam, nazywamy się Black Pearls VC. Zapraszamy na www.blackpearls.vc

#3 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 249 postów

Napisano 29 listopad 2017 - 08:27

Istnieje wiele form akumulacji kapitału w ramach otwartych funduszy inwestycyjnych i trzeba koniecznie się tutaj zapoznać z licznymi instrumentami finansowymi, które to wyraźnie się tutaj pozytywnie sprawdzają i są doceniane przez liczne osoby na całym świecie. Wiele osób postępuje bardzo irracjonalnie w dziedzinie inwestowania, co oczywiście finalnie doprowadza do wielu problemów i poważnych ograniczeń. Żeby sobie z tym skutecznie poradzić, konieczne jest wybranie pewnych znanych i cenionych ogólnie schematów inwestycyjnych. Szczegóły dostępne są na stronie http://www.twojinformator.pl/

#4 Guest_Blanka467

Guest_Blanka467
  • Goście

Napisano 24 maj 2018 - 11:33

Jakie są inne sprawdzone fundusze?

#5 Guest_Andrzejek

Guest_Andrzejek
  • Goście

Napisano 25 maj 2018 - 12:36

Jest taki fundusz jak ipopema i z tego co słyszałem np. pko ma swój fundusz inwestycyjny.

#6 Guest_Olimpek

Guest_Olimpek
  • Goście

Napisano 28 maj 2018 - 09:49

Takie fundusze działają właśnie w taki sposób jak napisałes. Organizują konkursy, ale z tego co wiem można się do nich po prostu zgłosić.

#7 Guest_woe

Guest_woe
  • Goście

Napisano 29 maj 2018 - 09:40

Biedronka inwestuje w pracowników i paczkomaty, a Lidl w co inwestuje?

#8 Guest_Damian_Larys

Guest_Damian_Larys
  • Goście

Napisano 30 maj 2018 - 11:41

A czego dotyczy Twój pomysł? Z jakiej jesteś branży?

#9 Guest_Dżoko

Guest_Dżoko
  • Goście

Napisano 30 maj 2018 - 11:46

Ciężko jest cokolwiek znaleźć na ten temat w internecie. Bardziej poruszany jest temat lokowania funduszy.

#10 Guest_Ambroży

Guest_Ambroży
  • Goście

Napisano 30 maj 2018 - 11:51

Sporo na ten temat czytałem ale nie wiem w dalszym ciągu jak działają fundusze inwestycyjne typu: blackpearls Alexander Lubański? Nazwa tego funduszu podana przypadkowo, ponieważ ich znalazłem w Google. Mam pomysł na biznes, który wymaga dużych nakładów finansowych. Potrzebuje inwestora, który wyłoży kapitał w zamian za udziały. Czy w takich funduszach można pozyskać takiego inwestora?

Własnie po to są tego typu fundusze, ale ciężko jest się do nich dostać.

#11 Guest_Animator

Guest_Animator
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2018 - 13:06

Ja też mam pomysł na biznes jak się zgłosić?

#12 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 433 postów

Napisano 07 czerwiec 2018 - 08:50

Aktualnie wiele firm pośredniczy w zarabianiu na funduszach, na przykład banki. Jednak sam jestem zdania,że jeśli nie posiadasz dużego szczęścia oraz wiedzy na temat działania rynku to nie warto jest w to inwestować. Fundusze aktualnie są dość ryzykowne Ryzykowna jest sytuacja gospodarcza wielu krajów i nawet najlepsi inwestorzy nie będą w stanie przewidzieć jak będą wygladały zarobki na funduszach za rok czy dwa....

Jesli szukacie bezpiecznego sposobu zarobku to o wiele lepiej będzie postawić na lokatę bankową:

http://www.tanie-kon...ank/nest-konto/

Nest bank oferuje na przykład dobrze oprocentowaną lokatę witaj. Lokata jest oprocentowana na 4%

sisi

#13 Guest_Kosmiczełapki

Guest_Kosmiczełapki
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2018 - 11:36

Do funduszy inwestycyjnych się nie idzie tak o. Mogą w Ciebie zainwestować jak weźmiesz udział w konkursie i go wygrasz. 

#14 Guest_Otello

Guest_Otello
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2018 - 11:17

Nie jest trudno się do nich dostać, po prostu interesują sie akurat tym, co w danej chwili jest najbardziej opłacalne. Interesują ich tylko dobre pomysły.

#15 Guest_Szołbierajt

Guest_Szołbierajt
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2018 - 13:26

Biedronka inwestuje w pracowników i paczkomaty, a Lidl w co inwestuje?

Biedronka to inwestuje w swój zarząd, a w pracowników to nikt nie inwestuje, bo odchodzą z firm nie patrząc na nic.

#16 Guest_nwejersey

Guest_nwejersey
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2018 - 09:14

Biedronka to inwestuje w swój zarząd, a w pracowników to nikt nie inwestuje, bo odchodzą z firm nie patrząc na nic.

Wiele osób rezygnuje z pracy biurze za 2 netto i idzie do lidla za 3,5 netto.

#17 Guest_Kolendra

Guest_Kolendra
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2018 - 11:28

Nic bardziej mylnego, wszystkie supermarkety ddbają teraz o pracowników finansowo. W przeciwnym razie nikt nie chciałby tam pracować.

#18 Guest_Bobik

Guest_Bobik
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2018 - 11:35

Do funduszy inwestycyjnych się nie idzie tak o. Mogą w Ciebie zainwestować jak weźmiesz udział w konkursie i go wygrasz. 

Nie ma niestety za dużo takich funduszy.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: inwestycje

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych