Skocz do zawartości

Program CAD

wróć do serwisu Kadry 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Patryk Malinowski

Guest_Patryk Malinowski
  • Goście

Napisano 20 listopad 2017 - 19:01

Hej, moje pytanie kieruje do architektów. Jakiego Cada używacie? Chciałbym sprawdzić jakie są opinie, ponieważ sam zamierzam zmienić i nie jestem jeszcze do końca pewny wyboru :)

#2 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 122 postów

Napisano 23 listopad 2017 - 02:03

Hmm a na jakim wcześniej programie pracowałeś? No jest kilka ciekawych programów i myślę, że możesz sprawdzić ZwCad 2017 w wersji testowej przez 30 dni. Moim zdaniem jeden z lepiej przygotowanych CAD-ów, tym bardziej ze był on tworzony na nowo.

#3 funai6

funai6

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 23 listopad 2017 - 16:10

Właśnie, na jakim programie odbywała się praca? Nie ma co ukrywać, że ma to znaczenie.

Dobro i zło nie są niewzruszone i ustalone, a zawsze zamieniają się miejscami i rolami.

#4 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 118 postów

Napisano 01 grudzień 2017 - 12:00

No na rynku jest kilka ciekawych rozwiązań tylko musisz dokładniej nam powiedzieć na czym CI zależy, bo też mogę zgodzić się z  Wojtek541 że jednym z topowych rozwiązań bez dwóch zdań jest ZwCad 2017 producenci dopracowali program względem wcześniejszych wersji i teraz użytkowanie oraz szybkość połapania się we wszystkich funkcjach jest dużo szybsza. 

#5 ŁukaszP56

ŁukaszP56

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 03 grudzień 2017 - 11:58

Jak najbardziej, szczególnie że jest kompatybilny z innymi programami CAD w zakresie formatu DWG i DXF  Do tego twórcy zapewniają opiekę techniczną i posprzedażowa. Wersja 64-bit pozwala na lepsze wykorzystanie mocy komputera i otwierania większych projektów. Przetestuj i przekonasz się czy Ci odpowiada :)

#6 Guest_Patryk Malinowski

Guest_Patryk Malinowski
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2017 - 23:29

Posłuchałam Was i już od 10 dni testuję ZwCad 2017. Powiem szczerze, że miło mnie zaskoczył bo już dawno nie pracowałam na tak funkcjonalnym systemie i do tego z dostępem do dużej bazy nakładek. Zostało mi jeszcze 20 dni testowych, więc zobaczymy jak to będzie. Na ten moment ogromne dzięki za pomoc! :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych