Skocz do zawartości

Zdjęcie

Moje wymarzone wakacje

71 odpowiedzi w tym temacie

#41 Robertson

Robertson

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 85 postów

Napisano 16 lipiec 2018 - 10:15

U mnie na razie wymarzone wakacje tylko w dalekich planach. Krucho z budżetem, więc muszą mi wystarczyć tanie noclegi nad morzem. Ale kto wie, co przyniesie przyszłość. :) Jak na razie przeglądam http://www.e-wczasy.pl i szukam czegoś na moją kieszeń.

#42 enzymata

enzymata

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 549 postów

Napisano 18 lipiec 2018 - 11:30

U mnie to samo. W tym roku chyba Bieszczady i Mazury.

#43 lukrecja77

lukrecja77

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 18 lipiec 2018 - 19:28

Majrzę o Tajlandii, a najbardziej Phuket :)

#44 Kramer

Kramer

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 22 lipiec 2018 - 14:08

Moje wymarzone wakacje, to wczasy spędzone w Grecji. Grecja jest bardzo atrakcyjnym kierunkiem podróży dla turystów :) .

#45 zbyszek88

zbyszek88

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 25 lipiec 2018 - 14:20

Moje wymarzone wakacje to cisza i spokój, muszę trochę odpocząć od obowiązków domowych. Całe szczęście, że dzieciaki są już na tyle duże, że możemy je wysłać same nad morze. Jadą na zielona szkołę do hotelu Dagmor. Mamy nadzieję, że spodoba im się w Ustce. A my z żoną będziemy się cieszyć z chwili wytchnienia na hamakach w ogródku 

#46 domiXXZ

domiXXZ

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 26 lipiec 2018 - 09:16

Ja ze swojej strony z całego serca polecam rejsy jachtem. Dwa lata temu popłynęliśmy w rejs po raz pierwszy, a w tym roku płyniemy już trzeci raz. W tym roku naszym celem jest Grecja, a w poprzednich latach wybraliśmy rejsy w Chorwacji. Wycieczkę kupiliśmy na https://www.rejsomat.pl za niecałe 1700 zł od osoby, czyli wcale nie więcej niż za normalną wycieczkę. A rejsy w moim odczuciu dają o wiele więcej niż zwykła wycieczka. Piękne widoki od strony morza, wschody i zachody słońca, miejsca do których nie sposób dotrzeć lądem. Polecam wszystkim!

#47 jadźka

jadźka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 60 postów

Napisano 30 lipiec 2018 - 10:20

Ja niezmiennie marzę o wyprawie do Indonezji, a najbardziej choć tydzień na wyspie Bali https://duabenua.com...li-wyspa-bogow/

#48 Guest_Bogdan

Guest_Bogdan
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2018 - 10:29

Ja niezmiennie marzę o wyprawie do Indonezji, a najbardziej choć tydzień na wyspie Bali

a ja ci powiem tak, zadzwoń sobie tu gdzie polecasz "Trzeba znaleźć doradcę finansowego................." i leć na te wyspy hi,hi,hi

#49 michalwu

michalwu

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 245 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 31 lipiec 2018 - 13:55

Ja w tym roku wyjeżdżam na Wyspy Zielnego Przylądka - szykuje się podróż mojego życia. Nie moge się doczekać, codziennie o tym myślę, ale pozostało czekać jeszcze do końca września. Warto kupować wycieczki na taki okres, bo jest znacznie taniej!

Ten świat przypomina mi Cartoon Newtork.

#50 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 517 postów

Napisano 21 sierpień 2018 - 06:37

Wymarzone wakacje?

Cisza i spokój

Plaża

oraz Lasy, w ktorych mozna urządzać sobie wycieczki rowerowe i długie spacery

Jeśli szukacie takiego miejsca, to polecam te domki na Kaszubach . Bardzo dobry standard, piękne otoczenie oraz rzut beretem do morza. Jednocześnie mozna o wiele spokojniej wypoczać niż w zatłoczonych nadmorskich kurortach takich jak Sopot czy Wladysławowo. Poza tym zobaczcie jak ładnie tam jest:

phoca_thumb_l_5.jpg

#51 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 892 postów

Napisano 22 sierpień 2018 - 17:00

w obecnej sytuacji najlepsze wakacje to nawet na działce pracowniczej mogę spędzić.

#52 ironmaiden

ironmaiden

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 28 sierpień 2018 - 08:21

na wieś [pojechać najlepiej :)

#53 Gustav2

Gustav2

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 152 postów

Napisano 31 sierpień 2018 - 18:05

Mi się marzy jakiś egzotyczny region Afryki...

#54 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 467 postów

Napisano 07 wrzesień 2018 - 02:52

Nie mam problemu z wyborem miejsca, w którym chciałabym spędzić wakacje. Miałam jednak problem z wyborem miejsca, w którym wakacje mieliby spędzić moi rodzice. Przeszukałam wiele ofert i żadna z nich nie wydawała mi się być odpowiednia. Dopiero po przeczytaniu tego artykułu 

https://zycieseniora...em-dla-seniora/ udało mi się wybrać fajne miejsce dla rodziców na urlop.

#55 Guest_anetcza00

Guest_anetcza00
  • Goście

Napisano 07 listopad 2018 - 12:59

moim marzeniem od zawsze była Japonia i co?? i za rok będę miała możliwość zobaczyć ją na własne oczy! za oszczędności kupiłam ostatnio bilet na konsorcjum.pl na wycieczkę Japonia i Korea Płd - Mozaika Azji (oferta była bardzo atrakcyjna) i z początkiem nowego roku moje marzenie się w końcu spełni, nie mogę się doczekać i jestem bardzo podekscytowana - to są dobrze wydane pieniądze!!

#56 lilu21

lilu21

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 130 postów

Napisano 13 listopad 2018 - 23:50

Wakacje w Krakowie super opcja http://www.travelovo...rzu-i-podgorzu/

#57 m88

m88

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 22 postów
  • LokalizacjaKonin

Napisano 31 grudzień 2018 - 19:45

Mi to się marzą taki fajne wakacje w Zakopanem. Ale nie z milionem turystów, tylko tak w dozy rozsądku. Ciekawe, czy to będzie kiedyś możliwe :D
Ostatnio nawet przeglądałem parę miejsc w poszukiwaniu fajnych noclegów w Zakopanem. Wpadłem na tę stronę:
https://www.e-wczasy.pl/noclegi/zakopane

#58 enzymata

enzymata

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 549 postów

Napisano 17 styczeń 2019 - 10:03

A mi się marzy Teneryfa, Może w tym roku się uda?

#59 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 271 postów

Napisano 06 luty 2019 - 12:45

A my w zeszłym roku na wakacjach byliśmy w Dziwnowie i również w przyszłym wybieramy to miejsce na nasz urlopowy wypoczynek. Nie ma tłumów, za to piękne plaże, ciekawe restauracje i też wszędzie samochodem jest blisko. Wynajmujemy domek od http://morskachatka.pl/ i jak najbardziej mogę Ci polecić, ponieważ ceny są naprawdę dobre, a sama lokalizacja i wyposażenie na duży plus. Do tego przemili właściciele :)

#60 wicehrabia

wicehrabia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 614 postów

Napisano 19 luty 2019 - 11:53

Chętnie wybrałbym się na daleki Wschód.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy