Kategorie
Skocz do zawartości

Moje wymarzone wakacje

Kamil_Lic
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiadomo każdy z nas ma marzenia, jedne są łatwiejsze a drugie trudniejsze do realizacji. Jedni marza o super samochodzie inni a wakacjach najchcie na Jamajce. Jakie są Wasze wymarzone wakacje. 

Marze o wyjeżdzie do AUstralii, gdzie będę podziwiał kangury i smakował lokalnych portaw. Chętnie wypróbowałbym surfingu i pływał skuterem wodnym. Wolny czas spędzał bym na hamaku. 

• Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja chciałabym wejść na najwyższy szczyt Aryki - Kilimandżaro. Wiem, że to są dalekosiężne plany dlatego też najbliższym wyjazdem jaki planuje to jest wypad w ferie na narty. Wyruszam do Kopaonik z niezawodnym biurem podróży jakim jest Wytwórnia Wypraw. Znam już ją z kilku wyjazdów i zawsze ma świetną organizację i atrakcyjne koszty wycieczek.

Ja mam całe mnóstwo wymarzonych kierunków, które chciałabym jeszcze zobaczyć i staram się te marzenia systematycznie realizować, póki co z Itaki udało się nam złapać na last minute Zanzibar https://www.itaka.pl/last-minute/zanzibar/i chociaż jest to bardzo drogi kierunek to będziemy jakieś 3 tys. do przodu na osobie- do ostatniej chwili nie wierzyłam, że to się uda, bo różne last minute śledzę nieustannie więc jak już zarezerwowaliśmy ten wyjazd to bardzo na grudzień czekam

Może to małe marzenie, bo realne do spełnienia (i już tak naprawdę formalnie prawie że spełnione), ale mnie ciągnie do Trójmiasta od kilku lat. I wreszcie się zdecydowałam pojechać w majówkę 2018. Jestem na etapie wybierania miejsca noclegowego :) Może ktoś z Was ma jakieś sprawdzone hotele i się podzieli? Na razie znalazłam korzystnie https://hotelhanza.pl/<-- ten hotel, ale jestem ciągle otwarta na propozycje i Wasze rady :) 

PS jak długo się jedzie z Gdańska do Gdyni?

• 2 tygodnie później...

Nie wyobrażam sobie wakacji bez wizyty nad morzem. W tym roku najprawdopodobniej spędzę je w Ustroniu Morskim, bo natknęłam się na naprawdę cudowny pensjonat, http://www.kaszubianka.com.pl/ :-). Najbardziej, podoba mi się w nim to, że można przyjechać wraz ze swoim zwierzakiem, a cena za jego pobyt nie jest wygórowana...

A jeżeli ktoś za cel obiera Polskie morze to polecam miejscowość Dziwnów i wynajem noclegów w http://www.morskachatka.pl/ co wiele osób i ja mogą potwierdzić mają jedną z piękniejszych plaż do tego domki są super wyposażone i idealnie przystosowane do wyjazdów rodzinnych. Mamy nadzieję, że w tym roku tez uda nam się do nich skoczyć, przynajmniej na tydzień :)

• 2 tygodnie później...
Jeśli myślę o wymarzonych wakacjach, to na pewno jest to kierunek zagraniczny. Może Malezja, Tajlandia, Hiszpania? Ciężko się zdecydować i nie wiem jeszcze, gdzie w tym roku się wybierzemy. Jestem tylko pewien, że razem z rodziną wybierzemy ofertę ze strony podrozeirejsy.pl.

Zawsze powtarzam, że jedynym miejscem, które wyjątkowo przykuło moją uwagę i jest marzeniem, by zobaczyć je z bliska, to Indonezja. Być może jest wiele malowniczych miejsc na naszej planecie, ale to jakoś szczególnie wyróżnia się spośród innych. Sami oceńcie https://duabenua.com/pl/?noredirect=pl_PL. Jest to spotkanie wielu kultur, religii, obyczajów, a do tego wszystkiego otoczenie niesamowitej fauny i flory. To trzeba zobaczyć. Zdjęcia choć przepiękne, to jednak to nie to samo, jak zobaczenie i styknięcie się z tym osobiście.

• 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Moje wymarzone wakacje z pewnością chciałbym spędzić z żoną na Karaibach. Egzotyczne gorące miejsca bardzo nas przyciągają. Mają w sobie taką magiczną moc i niezwykły klimat.  Romantyczne chwile z ukochaną osobą działają bardzo budująco i wzmacniają związek, poza tym samo miejsce wyjazdu jest ciekawe i pełne atrakcji.

Ja mam kilka takich kierunków na liście "do zobaczenia". Część już mam za sobą, a część dopiero przede mną ale staram się konsekwentnie odznaczać kolejne punkty z listy, teraz z Itaki mamy wykupiony wyjazd do Portugalii akurat, fajnie bo na promocje trwające do 30 marca się załapaliśmy  i wyszło nas to bardzo tanio jak na taki kierunek w szczycie sezonu

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...