Skocz do zawartości

Zdjęcie

Moje wymarzone wakacje

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kamil_Lic

Kamil_Lic

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaPiła

Napisano 20 listopad 2017 - 14:57

Jak wiadomo każdy z nas ma marzenia, jedne są łatwiejsze a drugie trudniejsze do realizacji. Jedni marza o super samochodzie inni a wakacjach najchcie na Jamajce. Jakie są Wasze wymarzone wakacje. 

Marze o wyjeżdzie do AUstralii, gdzie będę podziwiał kangury i smakował lokalnych portaw. Chętnie wypróbowałbym surfingu i pływał skuterem wodnym. Wolny czas spędzał bym na hamaku. 

#2 Gdarek

Gdarek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 21 listopad 2017 - 16:44

Moimi wymarzonymi wakacjami są ostatnio wczasy na Riwierze Tureckiej. Bardzo ładny region turystyczny. Właśnie w te lato się tam wybieramy.

#3 Guest_Wera

Guest_Wera
  • Goście

Napisano 22 listopad 2017 - 19:52

Ja chciałabym wejść na najwyższy szczyt Aryki - Kilimandżaro. Wiem, że to są dalekosiężne plany dlatego też najbliższym wyjazdem jaki planuje to jest wypad w ferie na narty. Wyruszam do Kopaonik z niezawodnym biurem podróży jakim jest Wytwórnia Wypraw. Znam już ją z kilku wyjazdów i zawsze ma świetną organizację i atrakcyjne koszty wycieczek.

#4 wendi

wendi

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 89 postów

Napisano 25 listopad 2017 - 12:17

Ja mam całe mnóstwo wymarzonych kierunków, które chciałabym jeszcze zobaczyć i staram się te marzenia systematycznie realizować, póki co z Itaki udało się nam złapać na last minute Zanzibar https://www.itaka.pl...inute/zanzibar/i chociaż jest to bardzo drogi kierunek to będziemy jakieś 3 tys. do przodu na osobie- do ostatniej chwili nie wierzyłam, że to się uda, bo różne last minute śledzę nieustannie więc jak już zarezerwowaliśmy ten wyjazd to bardzo na grudzień czekam

#5 MonikaMonika

MonikaMonika

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 27 listopad 2017 - 16:48

Może to małe marzenie, bo realne do spełnienia (i już tak naprawdę formalnie prawie że spełnione), ale mnie ciągnie do Trójmiasta od kilku lat. I wreszcie się zdecydowałam pojechać w majówkę 2018. Jestem na etapie wybierania miejsca noclegowego :) Może ktoś z Was ma jakieś sprawdzone hotele i się podzieli? Na razie znalazłam korzystnie https://hotelhanza.pl/<-- ten hotel, ale jestem ciągle otwarta na propozycje i Wasze rady :) 

PS jak długo się jedzie z Gdańska do Gdyni?

#6 Sleep

Sleep

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 170 postów

Napisano 04 grudzień 2017 - 11:45

Krótko, te miasta zlokalizowane są przecież w bardzo niedużej odległości od siebie. Jaki konkretnie środek transportu masz na myśli?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych