Skocz do zawartości

Zdjęcie

Moje wymarzone wakacje

55 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kamil_Lic

Kamil_Lic

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaPiła

Napisano 20 listopad 2017 - 14:57

Jak wiadomo każdy z nas ma marzenia, jedne są łatwiejsze a drugie trudniejsze do realizacji. Jedni marza o super samochodzie inni a wakacjach najchcie na Jamajce. Jakie są Wasze wymarzone wakacje. 

Marze o wyjeżdzie do AUstralii, gdzie będę podziwiał kangury i smakował lokalnych portaw. Chętnie wypróbowałbym surfingu i pływał skuterem wodnym. Wolny czas spędzał bym na hamaku. 

#2 Gdarek

Gdarek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 21 listopad 2017 - 16:44

Moimi wymarzonymi wakacjami są ostatnio wczasy na Riwierze Tureckiej. Bardzo ładny region turystyczny. Właśnie w te lato się tam wybieramy.

#3 Guest_Wera

Guest_Wera
  • Goście

Napisano 22 listopad 2017 - 19:52

Ja chciałabym wejść na najwyższy szczyt Aryki - Kilimandżaro. Wiem, że to są dalekosiężne plany dlatego też najbliższym wyjazdem jaki planuje to jest wypad w ferie na narty. Wyruszam do Kopaonik z niezawodnym biurem podróży jakim jest Wytwórnia Wypraw. Znam już ją z kilku wyjazdów i zawsze ma świetną organizację i atrakcyjne koszty wycieczek.

#4 wendi

wendi

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 108 postów

Napisano 25 listopad 2017 - 12:17

Ja mam całe mnóstwo wymarzonych kierunków, które chciałabym jeszcze zobaczyć i staram się te marzenia systematycznie realizować, póki co z Itaki udało się nam złapać na last minute Zanzibar https://www.itaka.pl...inute/zanzibar/i chociaż jest to bardzo drogi kierunek to będziemy jakieś 3 tys. do przodu na osobie- do ostatniej chwili nie wierzyłam, że to się uda, bo różne last minute śledzę nieustannie więc jak już zarezerwowaliśmy ten wyjazd to bardzo na grudzień czekam

#5 MonikaMonika

MonikaMonika

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 54 postów

Napisano 27 listopad 2017 - 16:48

Może to małe marzenie, bo realne do spełnienia (i już tak naprawdę formalnie prawie że spełnione), ale mnie ciągnie do Trójmiasta od kilku lat. I wreszcie się zdecydowałam pojechać w majówkę 2018. Jestem na etapie wybierania miejsca noclegowego :) Może ktoś z Was ma jakieś sprawdzone hotele i się podzieli? Na razie znalazłam korzystnie https://hotelhanza.pl/<-- ten hotel, ale jestem ciągle otwarta na propozycje i Wasze rady :) 

PS jak długo się jedzie z Gdańska do Gdyni?

#6 Sleep

Sleep

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 210 postów

Napisano 04 grudzień 2017 - 11:45

Krótko, te miasta zlokalizowane są przecież w bardzo niedużej odległości od siebie. Jaki konkretnie środek transportu masz na myśli?

Profesjonalne usługi sprzątające Silver Service.

#7 tomek34h

tomek34h

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 113 postów

Napisano 18 grudzień 2017 - 23:24

No cóż, wymarzone wakacje to objechanie europy jakimś fajnym samochodem i nocowanie w fajnych hotelach.

news.jpg

#8 AnnaLis

AnnaLis

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 20 grudzień 2017 - 21:36

ja już mam za sobą wymarzone wakacje , marzył mi się kilkudniowy wyjazd do Fatimy w setną rocznicę objawień i udało mi się :) 

#9 Majeczka19

Majeczka19

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 28 grudzień 2017 - 11:09

Wymarzone wakacje? hm... gdzieś na wybrzeżu, ale żeby były też góry w jakiś dobrym hotelu z daleka od elektroniki :D Powiedzmy, że takie miejsca jak te mogły by być: https://www.hrvaska.net/pl/wille/ wille w Chorwacji podobno są piękne ;) eh..pomarzyć sobie można ;)  

#10 pioneerrr

pioneerrr

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 28 grudzień 2017 - 17:39

Moje wymarzone wakacje to jakieś ciepłe kraje. Palmy, morze, drink i wypoczynek od ciągłego stresu.

(...) to właśnie nasze pragnienia, sprawiają, że jesteśmy ludźmi, a najbardziej ludzcy jesteśmy wtedy, gdy zaspokajamy pragnienia innych.

#11 wendi

wendi

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 108 postów

Napisano 02 styczeń 2018 - 22:54

Warto jechać do fajnego spa :D  Dla mnie to już są spoko wakacje. Ale to cały rok przecież można :) JA jeżdżę często do Mielna, bo tam w hotelu Unitral Hotel SPA nad morzem mają rewelacyjne spa. Są tam też termy w klimacie morza martwego, także w ogóle rewelacja :D

#12 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 503 postów

Napisano 06 styczeń 2018 - 16:45

Nie wyobrażam sobie wakacji bez wizyty nad morzem. W tym roku najprawdopodobniej spędzę je w Ustroniu Morskim, bo natknęłam się na naprawdę cudowny pensjonat, http://www.kaszubianka.com.pl/ :-). Najbardziej, podoba mi się w nim to, że można przyjechać wraz ze swoim zwierzakiem, a cena za jego pobyt nie jest wygórowana...

#13 ŁukaszP56

ŁukaszP56

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 128 postów

Napisano 09 styczeń 2018 - 22:43

A jeżeli ktoś za cel obiera Polskie morze to polecam miejscowość Dziwnów i wynajem noclegów w http://www.morskachatka.pl/ co wiele osób i ja mogą potwierdzić mają jedną z piękniejszych plaż do tego domki są super wyposażone i idealnie przystosowane do wyjazdów rodzinnych. Mamy nadzieję, że w tym roku tez uda nam się do nich skoczyć, przynajmniej na tydzień :)

#14 Forumowicz84

Forumowicz84

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 178 postów

Napisano 24 styczeń 2018 - 21:53

Jeśli myślę o wymarzonych wakacjach, to na pewno jest to kierunek zagraniczny. Może Malezja, Tajlandia, Hiszpania? Ciężko się zdecydować i nie wiem jeszcze, gdzie w tym roku się wybierzemy. Jestem tylko pewien, że razem z rodziną wybierzemy ofertę ze strony podrozeirejsy.pl.

#15 Nelka

Nelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 136 postów

Napisano 31 styczeń 2018 - 17:38

Zawsze powtarzam, że jedynym miejscem, które wyjątkowo przykuło moją uwagę i jest marzeniem, by zobaczyć je z bliska, to Indonezja. Być może jest wiele malowniczych miejsc na naszej planecie, ale to jakoś szczególnie wyróżnia się spośród innych. Sami oceńcie https://duabenua.com...oredirect=pl_PL. Jest to spotkanie wielu kultur, religii, obyczajów, a do tego wszystkiego otoczenie niesamowitej fauny i flory. To trzeba zobaczyć. Zdjęcia choć przepiękne, to jednak to nie to samo, jak zobaczenie i styknięcie się z tym osobiście.

#16 Anna S-ska

Anna S-ska

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 05 luty 2018 - 14:32

A ja mam proste marzenie: Hiszpania i realizuję je już wkrótce :) 

#17 Feed

Feed

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 19 luty 2018 - 16:45

Moje wymarzone wakacje to Malediwy. Niezbyt ekonomiczna opcja, ale na pewno warto!

wierzę w ideę siostrzeństwa równie mocno jak w moje konkretne wieloletnie przyjaźnie.

#18 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 533 postów

Napisano 19 luty 2018 - 23:05

Niezwykle pożyteczną rzeczą według mnie jest rozmowa z aniołami proces ten wyjaśniony został w poradniku Marii Bucardi na stronie https://mariabucardi.pl/, dzięki niemu dowiesz się jak zdobyć pieniądze na wakacje marzeń

#19 wicehrabia

wicehrabia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 436 postów

Napisano 13 marzec 2018 - 08:59

Taaak, anioły załatwią Wam kasę. Super pomysł. Od dzisiaj rzucam pracę. Anioły przyniosą mi pieniążki.

#20 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 849 postów

Napisano 17 marzec 2018 - 20:15

Ja w tym roku wybieram się do USA. To będą wymarzone wakacje.

Always look on the bright side of life!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy