Skocz do zawartości

rozwój Biura

rozwójdodatkowe usługi nowi klienci

wróć do serwisu Księgowość 15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Darek

Guest_Darek
  • Goście

Napisano 20 listopad 2017 - 12:24

Dzień dobry Wszystkim,

podzielcie się tym w jaki sposób rozwijacie swoje biura, co waszym zdaniem jest skuteczne w dzisiejszych czasach.

Ja ostatnio wprowadziłem do biura usługi dodatkowe dla klientów, poznałem osobę działająca na terenie Wielkopolski, która mi w tym pomogła. Co ciekawe jest to inwestycja w rozwój bez nakładów finansowych. :)

Współpracuje od niespełna miesiąca i już zauważam skutki.

pozdrawiam

Darek

#2 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 20 listopad 2017 - 12:32

Tak, jeżeli chodzi o pozyskiwanie nowych klientów to nawet sama reklama w prasie czy w internecie musi się czymś wyróżniać, a takie dodatkowe biznesowe usługi są wyróżnikiem.

pozdrawiam

Anna

#3 Guest_Eliza

Guest_Eliza
  • Goście

Napisano 20 listopad 2017 - 19:52

Dzień dobry!

jest szansa by przekazał Pan kontakt do tej osoby? Jestem w momencie, gdzie myślę o współpracy dla rozwoju.

e.jurka@gmail.com

#4 Barbara3535

Barbara3535

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 23 listopad 2017 - 12:30

A co mysliscie o wysyłaniu ofert tak przypadkowo na maila ???? mysle o tym rozwiązaniu.....

#5 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 405 postów

Napisano 08 maj 2018 - 07:53

Dużo fajnych porad znajdziesz w artykule dostępnym na stronie portalu https://www.monevia....talym-poziomie/ Wyobraź sobie, że każdy Twój pracownik jest osobnym filarem, na którym opiera się firma. Gdy jednego z elementów zabraknie wzrasta ryzyko, że… sufit zwali się na głowę. Nie od dziś wiadomo, że ludzie to podstawowy i niezbędny kapitał, od którego zależy sukces firmy. Ciągłe motywowanie zespołu jest nie lada wyzwaniem dla menedżera. Każdy pracownik to inne doświadczenie, wiedza, predyspozycje zawodowe i podejście do pracy, a nawet cechy charakteru. Zbudowanie zgranego zespołu, złożonego z tak różnych osobowości, wymaga przede wszystkim chęci i zaufania po obu stronach – pracownika i przełożonego. A co z motywacją? W różnych firmach różnie to bywa. Najtrudniej mają mikro- i małe przedsiębiorstwa, które zwykle albo nie mają szans w starciu z konkurencją na rynku pracy, albo posiadają ograniczony budżet z przeznaczeniem na benefity pozapłacowe. Niemniej jednak praca w mikro-firmie to niewątpliwie rodzinna atmosfera, zamiast korporacyjnego wyścigu szczurów. To również większa swoboda i niezależność we wdrażaniu własnych pomysłów i podejmowaniu decyzji biznesowych.

#6 lulianna

lulianna

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 13 maj 2018 - 14:28

Ja założyłam Fan Page mojego biura i skutecznie reklamuje się na portalach społecznościowych i powiem wam, że przynosi to efekty - więcej klientów :)

#7 Brajanek

Brajanek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 03 czerwiec 2018 - 10:30

Ja założyłam Fan Page mojego biura   :)

To chyba obecnie najskuteczniejsza reklama. Kiedyś sam korzystałem z adwords, ale Promowanie postów na FB jest jednak bardziej opłacalne

#8 FRUPO.pl

FRUPO.pl

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów
  • LokalizacjaKoło

Napisano 03 lipiec 2018 - 22:51

Chyba najlepszą reklamą w tym przypadku to jest marketing szeptany :) Bardziej szedłbym w tę stronę - dobra opinia jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodziła. 

Sklep dla dzieci - FRUPO.pl

Blog kosmetyczny - Kobieca-strefa.pl

#9 marekhs

marekhs

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 04 lipiec 2018 - 20:42

Jesli chodzi o marketing szeptany to mam dla Was swietna strone .Reklama swojej firmy, bądz produktu, który planujemy sprzedac w sieci to podstawa marketingu. Osobiscie korzystam z pomocy https://mixedmedia.p...anie-reputacja/ i jestem bardzo zadowolony, swietna firma, swietni ludzi. Polecam. 

#10 GrzegorzWet

GrzegorzWet

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 60 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz

Napisano 05 lipiec 2018 - 09:42

Zgadzam się, marketing szeptany to najlepsza forma marketingu.

#11 michal1982

michal1982

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 77 postów

Napisano 30 lipiec 2018 - 10:35

Z pewnością przydałaby się pomoc firmy która zajmuje się pozycjonowaniem stron internetowych. Sprawdź np. ich https://1stplace.pl/...owanie-wroclaw/

#12 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 524 postów

Napisano 07 sierpień 2018 - 15:01

Aby każda firma miała szanse się rozwijać potrzebna jest reklama, dla mnie marketingiem w sieci zajmuje się agencja interaktywna Wrocław https://solv.pl/agen...ktywna-wroclaw/, zaobserwowałem, że ich działania przynoszą faktyczne rezultaty, dlatego nie mam zamiaru z nich rezygnować. 

#13 vikav

vikav

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 13 sierpień 2018 - 12:00

Klienci biura będą zadowoleni jeśli dostaną w cenie usługi księgowej dodatkowe udogodnienia.

Może to być na przykład darmowe oprogramowanie do fakturowania. Jeśli zdecydujesz się na intaxo oferta dla biur rachunkowych

to zyskasz skuteczną reklamę biura, zadowolenie klientów, dla siebie oszczędność czasu.

#14 Redken

Redken

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 30 sierpień 2018 - 14:31

Dzisiaj bez reklamy ani rusz, a już szczególnie tej internetowej. Wystarczy nawet fanpage na Facebooku :)

#15 kaja87

kaja87

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 73 postów
  • LokalizacjaWieliczka

Napisano 10 wrzesień 2018 - 08:13

To fakt facebook dużo daje. Można tam znaleźć ludzi zgrupowanych pod daną branżą. Jest to jeden ze sposobów zdobywania klientów. Ale też trzeba to robić umiejętnie bo fb banuje dużo rzeczy.

#16 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 405 postów

Napisano 05 październik 2018 - 10:12

Ja uważam, że warto stawiać na nowe technologie takie jak system RPA i oferta http://pirxon.com/pl/ Każda powtarzalna czynność i zadanie jest w istocie algorytmem, który może być zautomatyzowany. RPA łączy technologię rozpoznawania użytkownika z wykonaniem przepływu pracy w procesach przedsiębiorstwa. Zaprogramowane w RPA algorytmy przeprowadzają obliczenia, wykonują oraz inicjują zadania. Robot RPA może funkcjonować zarówno na komputerze pracownika jak i w środowisku wirtualnym, tzw. serwerze automatyzacji. Koszt zasobów RPA jest na ogół o jedną trzecią niższy, niż koszt stanowiska pracy. Robot zastępuje 2 stanowiska pracy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych