Skocz do zawartości

Zdjęcie

Auto za 40-45tys prosze o pomoc!

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Draconis

Draconis

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 20 listopad 2017 - 01:26

Witam serdecznie!

Jestem w trakcie odkładania na auto, zamierzam przeznaczyć od 40 - 45 tys zł. Nie zależy mi na ilości kucy, od tego mam moto. Ani tez na jakichś wymyślnych bajerach i pierdołach. Ogólnie po prostu szukam czegoś w miarę ,,nie starego" na pewno minimum po 2010roku, autko ma posłużyć jak najdłużej ( nie chce zmieniać co parę lat ) i stawiam na:

1. Kombi, zeby samochód był praktyczny, cos przewieźć itp, fajnie tez jak by można bylo nim pojechać gdzieś pozwiedzać i złożyć siedzenia lub je wyjąc tak żeby można sie było przekimać w środku z dziewczyną.

2. Disel - Nie za duże spalanie

3. mala awaryjność

4. żeby nie był niski, a nawet w sumie to w miare wysoki, najlepiej minimum jak stary passat B3, tak zeby nie utknąć na jakiejś dziurze na polnej/leśnej drodze. Jeździłem passatem i dawał rade. Myślałem troszkę o czymś na kształt suva/terenówki ale drogo stoją a te w przedziale 40tys są raczej starsze i ze sporymi przebiegami... Lubie marki Volvo, VW, Merca, do japońców jakoś nie jestem przekonany, ale sie nie znam dlatego proszę o rade...zawsze bardziej siedziałem w motocyklach, samochody, szczególnie te nowsze sa dla mnie czarna magia, nie wiem, które awaryjne a które mniej itp. Do tej pory jeździłem autami za parę tys typu właśnie passat b3, teraz chce zainwestować więcej ale na lata...

Ogólnie bardzo podobają mi sie i przegadam Volvo xc 70.

Auto głownie na trase, rzadko miasto, nieraz traska nawet za granice.

Za pomoc/rady/sugestie z góry serdecznie dziękuje.

#2 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 17902 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 20 listopad 2017 - 08:06

To sobie gościu wejdź na strony handlowe w ogłoszenia i szukaj do woli :P

#3 Draconis

Draconis

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 20 listopad 2017 - 12:49

Droga Gościówo Nie chce wchodzic na strony handlowe i wybierać co oczy zobaczą, tylko znalezc cos co polecaja ludzie, którzy sie znają. Nie chce kupic jakiegoś awaryjnego gówna

#4 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 17902 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 20 listopad 2017 - 12:52

Taka sama trafność wyboru i tam i tu.....Gościu :P

#5 Draconis

Draconis

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 21 listopad 2017 - 01:29

Nie no chyba gościówno jakiś fachowiec by się tu znalazł :D Chociaż w zasadzie widzę ze lipa na tym forum z aktywnością lub pomocniczością...

#6 FishyBem

FishyBem

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 167 postów

Napisano 09 grudzień 2017 - 13:46

ja bym jednak stawiał na kupno nowego autka żeby mieć pewność że jest w 100% sprawne. Cenowo nie powinno Cię wynieść wiele więcej ile masz budżetu bo np. teraz opłaca się kupować z wyprzedaży aut peugeot. Myślę ,że powinien Cię zainteresować model 208 bo jest szybki i zwinny, nie pali dużo na 100km. Jesli coś większego to polecam suva 2008 bo w takim masz dużo miejsca, ale będziesz musiał troszkę więcej zapłacić. No ale  francuzy są warte takiej ceny

#7 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 238 postów

Napisano 17 kwiecień 2018 - 08:11

Najlepiej będzie jeżeli po prostu zrobisz dokładne rozeznanie w ofertach na rynku. Ja kupowałem sprawdzone auto używane w salonie HondaPlaza, ponieważ miałem pewność co do stanu technicznego (wgląd w dokumenty), blacharsko-lakierniczego oraz prawnego. Dlatego nie miało mnie co w niej zaskoczyć, odbyłem jeszcze jazdę próbna i rozmowę z ich sprzedawcą. Moja Honda Civic do tej pory spisuje się bardzo dobrze z pominięciem większych usterek, także śmiało polecam :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych