Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wyprzedaze roczników - gdzie?

wróć do serwisu Księgowość 7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 182 postów

Napisano 19 listopad 2017 - 18:22

Witam,
Chciałem zapytać czy znacie może jakiś salon Warszawie gdzie zaczęły się wyprzedaże rocznika 2017? Głównie chodzi mi o model CR-V. Z góry dzięki za wszystkie infrmacje!

#2 Guest_Dawid Karolewski

Guest_Dawid Karolewski
  • Goście

Napisano 19 listopad 2017 - 20:49

Z tego co wiem to już powinny się zacząć zazwyczaj juz w listopadzie są. Co do tego modelu to w sumie nie wiem gdzie możesz szukać zeby dodatkowo była to spora obniżka. Może ktoś jeszcze się wypowie :)

#3 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 272 postów

Napisano 19 listopad 2017 - 22:30

Bodajże w Hondaplaza juz zaczęła się wyprzedaż modeli z tego roku. Podobno nawet do 12 tys. ale sprawdź dokładnie na ich stronie internetowej warunki o pewnie różnią się w zaleznosci od wyposażenia

#4 Guest_Serafin

Guest_Serafin
  • Goście

Napisano 20 listopad 2017 - 08:21

Rzeczywiście byłem u nich na serwisie niecalybtydzien temu i widziałem ze juz wyprzedaze się zaczęły. Najnowszy model Honda CR-V wygląda genialnie, także podejmujesz dobry wybór :)

#5 Durajewicz

Durajewicz

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 20 listopad 2017 - 13:54

Od zdaje się 17 listopada są takowe wyprzedaże. Warto jednak poznać ofertę logując się na newslettera, gdzie od razu dostaje się fajne informacje.

#6 Msarte

Msarte

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 20 listopad 2017 - 13:54

Bodajże w Hondaplaza juz zaczęła się wyprzedaż modeli z tego roku. Podobno nawet do 12 tys. ale sprawdź dokładnie na ich stronie internetowej warunki o pewnie różnią się w zaleznosci od wyposażenia

Też już natrafiłem na reklamę w internecie co do tych 12 tyś :) ale prawda, rabaty w plazie już się zaczęły, sam szukam civic'a

#7 ula99

ula99

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 11 grudzień 2017 - 19:56

jeżeli chodzi o wyprzedaże to ogarniam tylko tyle że jest w peugeocie bo sama się na niego załapałam i wyrwałam 208 a co do innych to niestety ale nie pomogę :/

#8 ŁukaszP56

ŁukaszP56

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 128 postów

Napisano 03 styczeń 2018 - 10:13

Ja jednak jestem zwolennikiem japońskiej motoryzacji, więc szukałem tylko w salonach gdzie mogę znaleźć te marki. HondaPlaza w tym roku bardzo mnie zaskoczyła, bo naprawdę przeceny są duże, a też od razu mam zamiar sprawdzić ofertę aut używanych bo też jest w czym wybierać  :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych