Skocz do zawartości

pożyczka zakładowa a zasiłek macierzyński

zus pożyczka macierzyńskie macierzyński zasiłek urlop świadczenie ciąża l4 zwolnienie

wróć do serwisu Kadry 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Mila

Guest_Mila
  • Goście

Napisano 19 listopad 2017 - 13:04

Witam,

mam pytanie odnośnie uwzględnienia pożyczki zakładowej przy urlopie macierzyńskim.

Mam umowę na czas nieokreslony, zawnioskowałam i uzyskałam pożyczkę zakładową, spłaciłam ją 3 miesiące temu, a okazało się ,że jestem w ciąży. Moja pensja dzieli się na podstawę + premię i od tego została mi pobierana rata pożyczki. Czy w średniej z 12 miesięcy zus bierze średnią brutto czy netto?

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 19 listopad 2017 - 13:10

Witam,
mam pytanie odnośnie uwzględnienia pożyczki zakładowej przy urlopie macierzyńskim.
Mam umowę na czas nieokreslony, zawnioskowałam i uzyskałam pożyczkę zakładową, spłaciłam ją 3 miesiące temu, a okazało się ,że jestem w ciąży. Moja pensja dzieli się na podstawę + premię i od tego została mi pobierana rata pożyczki. Czy w średniej z 12 miesięcy zus bierze średnią brutto czy netto?

Brutto.

#3 koleżanka

koleżanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 13430 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 19 listopad 2017 - 16:33

Ale nie wiadomo czy ta premia wchodzi do podstawy zasiłku. Jeśli nie jest zmniejszana za okres choroby, to się jej nie wlicza do podstawy zasiłków.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zus, pożyczka, macierzyńskie, macierzyński, zasiłek, urlop, świadczenie, ciąża, l4, zwolnienie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych