Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zwrot podatku z Holandii - komu przysługuje, jak uzyskać


wróć do serwisu Księgowość 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Księgowość

Admin Księgowość

    Zaawansowany użytkownik

  • Administratorzy
  • 197412 postów

Napisano 18 listopad 2017 - 11:58

Każda osoba, która pracowała legalnie na terenie Holandii i jej pracodawca odprowadzał zaliczki na poczet podatku dochodowego do urzędu skarbowego w Holandii (Belastingdienst) i były one wyższe niż kwota obowiązującego podatku, ma prawo ubiegać się o zwrot nadpłaconego podatku.

Powrót do artykułu: Zwrot podatku z Holandii - komu przysługuje, jak uzyskać

#2 Guest_Marta

Guest_Marta
  • Goście

Napisano 18 listopad 2017 - 11:58

Zwrot podatku to nie jedyny sposób na uzyskanie dodatkowych pieniędzy w przypadku Holandii. Oprócz zwrotu (ok. 1000 euro) otrzymałam prawie drugie tyle za ubezpieczenie. Pomocna okazała się firma, która zajmowała się moim rozliczeniem. Pani z firmy Tax - Pol poinformowała mnie, że mogę wystąpić o "Zorgtoeslag", czy właśnie ubezpieczenie, a ja nie interesuję się na tyle sprawami podatków i nawet nie wiedziałam, że przysługują mi jakieś dodatkowe pieniądze :) W przyszłym roku też postaram się o ubezpieczenie.

#3 LunaW

LunaW

    Użytkownik

  • Członkowie
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 16 marzec 2018 - 22:19

Szkoda marnować czasu na tłumaczenie dokumentów czy szukanie informacji, gdzie je złożyć. Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy http://zwrotpodatku.eu/  Dla każdego z nas nawet kilkadziesiąt Euro jest ważne. Co więcej, w wielu państwach możemy skorzystać z ulg czy zasiłków. Warto skorzystać ze wsparcia osób, które znają przepisy. Dzięki temu nic nam nie ucieknie. 

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych