Skocz do zawartości

Zdjęcie

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej już od 1 października 2017 r.

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Księgowość

Admin Księgowość

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy
  • 196876 postów

Napisano 15 listopad 2017 - 15:12

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej ma na celu m.in. propagowanie języka polskiego za granicą. Agencja ta będzie przyznawała także stypendia naukowe. Stypendia, o których mowa w zdaniu poprzednim będą zwolnione od podatku dochodowego od osób fizycznych.

Powrót do artykułu: Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej już od 1 października 2017 r.

#2 Guest_Agter

Guest_Agter
  • Goście

Napisano 15 listopad 2017 - 15:12

Ok niech będzie, ale mnie zastanawia jedno. Czy Nawa rzeczywiście bedzie dla studentów właśnie czymśtak wspaniałym, jak starają się to przedstawić niektóre władz uczelni? Czekam na tą pełną ofertę Nawy, ponieważ na Erasmusa byłem strasznie napalony, potem okazało się, że to jednak była Kappa, i teraz cóż, wolę nie dzielić skóry na niedźwiedziu.

#3 Guest_Matatanka

Guest_Matatanka
  • Goście

Napisano 18 listopad 2017 - 01:16

Poczekamy zobaczymy. 30 lat tradycji Erasmusa dały możliwość wyciagnięcia wniosków z popełnionych błędów. Więc jest spora szansa na sukces flagowca wicepremiera.

#4 paulanka

paulanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 122 postów

Napisano 21 listopad 2017 - 12:00

Miejmy nadzieję, że będzie lepiej niż w przypadku Erasmusa..

#5 Guest_Agter

Guest_Agter
  • Goście

Napisano 28 listopad 2017 - 11:49

Ja również mam nadzieje, że projekt ten będzie rozwinięciem a może i nawet ewolucją w porównaniu do Erasmusa, który nie oszukujmy się, miał sporo wad. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych