Kategorie
Skocz do zawartości

Co powinien zrobić pracownik, gdy pracodawca nie wypłaca wynagrodzenia?

Admin Kadry
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pracodawca, który nie wypłaca pracownikowi w terminie wynagrodzenia ciężko narusza swój obowiązek. Jakie praktyczne możliwości ma pracownik, jeśli pracodawca nie wypłaca mu umówionego wynagrodzenia?

Powrót do artykułu: Co powinien zrobić pracownik, gdy pracodawca nie wypłaca wynagrodzenia?

firma ochrony detektor z warszawy ulica iwonicka 38 nie wyplaca pensji swoim pracownikom tłumaczy ta sytuacje problemami w firmie może by ktoś pozyczyl im trochę żeby zapłacili pracownikom za ich wykonana prace.

• 4 miesiące temu...
Czy w przypadku rozwiązania umowy a nie wypłacenia wynagrodzenie przez pracodawcę a podpisania przeze mnie listy płac (podsuniete dokumenty przed oznajmnieneim pracodawcy ze pieniędzy nie bedzie) mam szansę na odyskami swoich pieniędzy? ?

Czy w przypadku rozwiązania umowy a nie wypłacenia wynagrodzenie przez pracodawcę a podpisania przeze mnie listy płac (podsuniete dokumenty przed oznajmnieneim pracodawcy ze pieniędzy nie bedzie) mam szansę na odyskami swoich pieniędzy? ?

A jak masz zamiar udowodnić, że podpisałeś listę, a pieniędzy nie wypłacili? Byli jacyś świadkowie tego zdarzenia? Jeśli nie, to możesz pożegnać się z wynagrodzeniem.

• 5 miesięcy temu...
  • 3 lata później...
Gość Wojciech Szczęśniak

Szanowni Państwo,

specjalizuję się w reprezentacji prawnej pracowników, którzy nie dostali należnej im pensji na czas. Jeśli Ty również masz ten problem zachęcam do kontaktu telefonicznego. Mój numer to 503-313-318. Konsultacje są bezpłatne.

Pozdrawiam w imieniu swoim oraz naszej kancelarii,

Wojciech Szczęśniak

Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...