Skocz do zawartości

Praca ksiegowej po studiach w UK

wróć do serwisu Księgowość 8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Patrycja

Guest_Patrycja
  • Goście

Napisano 09 listopad 2017 - 17:19

Witam.

Mam pytanie na temat pracy ksiegowej po studiach/kursach w UK. Aktualnie zaczeslam szkole ATT Level 2 w UK. Chacialabym zapytac jak to sie ma po ewentualnym powrocie do Polski. Napewno przez kolejne trzy lata zostalo mi skonczenie kolejnych poziomow kursu. Ale tak przyszlosciowo patrzac. Czy po powrocie musialabym zaczynac od zera szkole? Czy jest mozliwosc po prostu doszkolenia w danym panstwie I wtedy bez wiekszych problemow w znalezieniu pracy?

Dziekuje serdecznie za odpowiedz,

Pozdrawiam

#2 Zosia/Agnieszka

Zosia/Agnieszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 14680 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 09 listopad 2017 - 17:25

Chodzi o reklamę szkoły czy ty tak na poważnie?
To ja ci powiem : pytaj swojego przyszłego pracodawcę jakie będzie miał wymagania.

#3 Guest_Patrycja

Guest_Patrycja
  • Goście

Napisano 09 listopad 2017 - 17:41

Nie jest to reklama. AAT level2 jest to nazwa kursu na ksiegowa w Uk. Nie podalam zadnej nazwy szkoly 😉 Ewentualny pracodawca pojwi sie za jakies trzy lata zatem viezko go zapytac teraz. Chcialam po prostu wiedziec, patrzac na planowany powrot do Polski czy papiery ktore zdobede tutaj dadza mi mozliwosc znalezienia pracy w zawodzie w Polsce i ze bedac tutaj jeszcze przez jakis czas nie marnuje czasu. Dziekuje

#4 Zosia/Agnieszka

Zosia/Agnieszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 14680 postów

Napisano 09 listopad 2017 - 17:45

....za trzy lata....
Nie licz na to,że na Forum jest wróżka.

#5 Guest_Patrycja

Guest_Patrycja
  • Goście

Napisano 09 listopad 2017 - 17:51

Nie chodzi o to zeby ktos mi teraz i tutaj zagwarantowal prace w Polsce za trzy lata 😂😂 pytanie brzmi (do osob ktore wiedza badz mialy z tym stycznosc): czy papiery po kursach w Uk sa respektowane w Polsce jezeli ktos stara sie o prace w tym zawodzie? Jesli nie zna Pani na nie odpowiedzi tylko chce byc Pani uszczypliwa z powodu zlego dnia, nastroju czy jakiegos innego to bardzo dziekuje i zycze milego dnia 😉😉 pozdrawiam

#6 Zosia/Agnieszka

Zosia/Agnieszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 14680 postów

Napisano 10 listopad 2017 - 14:16

A ty jak chcesz się pochwalić że być może skończysz w UK cokolwiek to znajdź inne Forum, bo pytanie twoje jest infantylne.

#7 Kolport

Kolport

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 14 listopad 2017 - 13:37

No dokładnie. Trzy lata to lata świetlne na dzisiejszym rynku. Szanse zawsze są, tylko kwestia czym się będziesz wykazywać i gdzie startować.

#8 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 14 listopad 2017 - 14:27

A ty jak chcesz się pochwalić że być może skończysz w UK cokolwiek to znajdź inne Forum, bo pytanie twoje jest infantylne.

Nie wnosisz zadnej merytoryki swoimi wypowiedziami, dodatkowo mowiac kolokwialnie czuc "bol d*py", ze autor posta rozwija sie za  granica a Ty dalej tkwisz w tym samym miejscu.

Wracajac do tematu. 

Mysle, ze prawo w Polsce jest nieco inne niz w UK jednak warto sprobowac sil w firmach miedzynarodowych, gdzie siedziba akurat znajduje się w Polsce. Aktualnie duzo wiekszych korporacji korzysta z tego rozwiazania.

#9 Zosia/Agnieszka

Zosia/Agnieszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 14680 postów

Napisano 14 listopad 2017 - 15:03

Nie wnosisz zadnej merytoryki swoimi wypowiedziami, dodatkowo mowiac kolokwialnie czuc "bol d*py", ze autor posta rozwija sie za  granica a Ty dalej tkwisz w tym samym miejscu.

Nawet nie wiesz jak mi jest tu dobrze :P

Już widzę ten rozwój autora, na zmywaku i (mówiąc kolokwialnie) lizanie d...y za kilka funtów.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy