Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak wybrać dobre i trwałe oświetlenie LED?

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102384 postów

Napisano 08 listopad 2017 - 13:54

Taśmy LED wydają się na pierwszy rzut oka takie same. Mało tego – bez podłączenia ich do prądu nawet specjalista może mieć problem z odróżnieniem taśmy dobrej i trwałej, od bubla, który przestanie działać po kilku dniach użytkowania. Jak uniknąć nieprzyjemnej niespodzianki po zakupie?

Powrót do artykułu: Jak wybrać dobre i trwałe oświetlenie LED?

#2 Guest_Oriana

Guest_Oriana
  • Goście

Napisano 08 listopad 2017 - 13:54

uwielbiam oświetlenie LED, daje takie fajne, klimatyczne światło i ociepla każde wnętrze.

#3 Franek74

Franek74

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 56 postów

Napisano 27 listopad 2017 - 06:27

Mamy duży ogród w pięknej aranżacji. Nasz projektant zaproponował żeby lampy zakupić u www.phenomena-light.pl, ponieważ sprawdził ich wytrzymałość w innych ogrodach.

Poza tym dobraliśmy ciekawe kształty i kolory. Z efektu jesteśmy bardzo zadowoleni.

#4 marikaa

marikaa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 70 postów

Napisano 14 styczeń 2018 - 14:04

Od siebie mogę zdecydowanie polecić lampy Philips. Przekonałam się, że to nie tylko solidny producent, ale także nowoczesne i oryginalne modele, które będą stylową dekoracją każdego wnętrza. Jestem bardzo z nich zadowolona.

#5 malenka42

malenka42

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 20 luty 2018 - 12:45

A może warto wybrać takie lampy warszawa ? Moim zdaniem mają naprawdę dość szeroką ofertę, dzięki czemu każdy coś dla siebie da radę wybrać :)

[...] nie zawsze trzeba wygrywać, żeby zostać zwycięzcą. Czasem wystarczy, że inni przegrają.

#6 packa412

packa412

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 09 maj 2018 - 20:52

Właśnie dlatego warto wybierać produkty od sprawdzonych producentów. Zwłaszcza przy zakupach przez internet nie ma tak naprawdę możliwości obejrzeć dokładnie produktu przed zakupem, więc ciężko byłoby ocenić jakość listw LED. Jeżeli jest tylko możliwość, zachęcam do wspierania lokalnych, polskich producentów. Zwłaszcza, jeśli wspierając lokalny biznes jednocześnie kupujemy produkt wysokiej jakości. Jedną z takich firm jest gomarplus.pl, są na rynku już od ponad 10 lat, mają doświadczenie zarówno w produkcji oświetlenia i innych układów elektronicznych, jak i przy realizacji oświetlenia. Wykonują też dowolne oprawy do oświetlenia.

#7 Guest_arila

Guest_arila
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2018 - 15:27

dobrym rozwiązaniem będą lampy activejet Led,tak aby każdy widział wszystko dokładnie   i aby potem nikt nie miał pretensji że oświetlenie jest zbyt słabe.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych