Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jakie zmiany na rynku usług logistycznych zajdą pod wpływem innowacji?

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moto

Admin Moto

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 48837 postów

Napisano 07 listopad 2017 - 18:40

Innowacje zmieniają każdą branżę. Także logistyczną. Jakie zmiany na rynku usług logistycznych zajdą pod wpływem innowacji?

Powrót do artykułu: Jakie zmiany na rynku usług logistycznych zajdą pod wpływem innowacji?

#2 Guest_Adi

Guest_Adi
  • Goście

Napisano 07 listopad 2017 - 18:40

Takie innowacje oczywiście pomagają. U mnie kluczem było skorzystanie z giełd transportowych. Sam korzystam z furgonetki i znajduje rózne zlecenia - czy to na transport maszyn czy inne zlecenia. Nie ma pustych przejazdów, bo to był mega duży problem.

#3 Guest_Paweł

Guest_Paweł
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2017 - 09:50

Poszukiwałem dobrej firmy która przewiezie ładunki do wyznaczonego celu . Przewóz tez jaki do tej firmy brałem to transport samochodów i byłem bardzo zadowolony z tych sług . Bardzo polecam gielda.furgonetka.pl

#4 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2017 - 22:58

Transport meble , z pozoru łatwa cześć poszukiwania , ale trudna do ogarnięcia. Ja znalazłem firmę gielda.furgonetka.pl, która transport mebli wykonała idealnie z czego jestem bardzo zadowolony , bo meble całe bez porysowań

#5 Guest_Darek

Guest_Darek
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2017 - 23:02

Ja też mogę polecić firmę gielda.furgonetka.pl, firma ta transport maszyn , idealnie przetransportowała ładunki do punktu , przejechały bez późnienia , z czego jestem bardzo zadowolony.

#6 Guest_Jarek

Guest_Jarek
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2017 - 23:33

Ja też poszukiwałam przewóz rzeczy i znalazłam  gielda.furgonetka.pl , powiem tak super przewóz , nic nie moge jej zarzucić , a był to transport motocykla 

#7 Guest_Grażynka

Guest_Grażynka
  • Goście

Napisano wczoraj, 14:31

Niedawno ja tak samo zleciłam transport motocykla mojego , firmę gielda.furgonetka.pl , która przewiozła mi go bez żadnych zarysowań .... nowy motocykl po renowacji i jak by była ryska to nie wiem . Ale motocykl został przewieziony bez problemu i zarysowań

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych