Skocz do zawartości

Zdjęcie

Biuro Rachunkowe Łódź

wróć do serwisu Księgowość 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 mapet11

mapet11

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 07 listopad 2017 - 12:13

Cześć, potrzebuję biura rachunkowego, które zajmie się pełną obsługą księgową - kadry/płace, księga przychodów rozchodów, do tego ZUS itd do tego ewentualna obsługa - w sensie, że jak zadzwonię do księgowej/firmy z pytaniem o konkretny przypadek to ona udzieli mi informacji, lub odeśle do właściwego działu w odpowiednim urzędzie. Może to są duże wymagania, ale firma jest też duża, na chwilę obecną zatrudniam 12 osób na umowach o pracę, do tej pory księgowość prowadziła mi pani prowadząca jednoosobową działalność i zwyczajnie stwierdziła, że dłużej nie podoła. A osoby, które poleciła mi do dalszej współpracy niestety nie spełniają moich oczekiwań z różnych względów. Firma się rozrasta, ja się w tym wszystkim gubię, przepisy ciągle się zmieniają. Wiem, że poszukiwanie księgowego pod koniec roku nie jest dobrym pomysłem, ale jednak.. warto spróbować.

#2 jene

jene

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 13 listopad 2017 - 12:27

Cześć, potrzebuję biura rachunkowego, które zajmie się pełną obsługą księgową - kadry/płace, księga przychodów rozchodów, do tego ZUS itd do tego ewentualna obsługa - w sensie, że jak zadzwonię do księgowej/firmy z pytaniem o konkretny przypadek to ona udzieli mi informacji, lub odeśle do właściwego działu w odpowiednim urzędzie. Może to są duże wymagania, ale firma jest też duża, na chwilę obecną zatrudniam 12 osób na umowach o pracę, do tej pory księgowość prowadziła mi pani prowadząca jednoosobową działalność i zwyczajnie stwierdziła, że dłużej nie podoła. A osoby, które poleciła mi do dalszej współpracy niestety nie spełniają moich oczekiwań z różnych względów. Firma się rozrasta, ja się w tym wszystkim gubię, przepisy ciągle się zmieniają. Wiem, że poszukiwanie księgowego pod koniec roku nie jest dobrym pomysłem, ale jednak.. warto spróbować.

to Ty potrzebujesz doradztwa prawno finansowego połączonego z usługami księgowymi,a  nie samej ksiegowej ;) 12 osób na umowie o pracę, to całkiem poważna firma już, rozliczenia kadrowe będa cię trochę kosztowały, ale co teraz nie kosztuje, z cenami poszaleli ostatnio i to ostro po 35/40 zł kasują za rozliczenie jednego pracownika. Absolutnie wcale duzo nie wymagasz, tylko znalezienie takiej firmy to chyba jednak graniczy z cudem, co to takie 2w1 będzie realizowała.

#3 TMK

TMK

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 119 postów

Napisano 13 listopad 2017 - 15:59

Popytaj znajomych, to zawsze dobra droga, poczta pantoflowa to jednak dalej przydatne narzędzie :) jeśli ktoś jest zadowolony, ma sprawdzonego księgowego/księgową/biuro, to raczej się podzieli taką informacją. No chyba, że będzie się obawiał spadku jakości usług, bo i tak może być. Warto też sprawdzić, na jakim oprogramowaniu pracuje biuro, jakie Cię zainteresowało i poczytać opinie na jego temat - w kwestii zgodności ze zmieniającymi się przepisami dobre opinie zbierają produkty od RESET2 z Wrocławia.

#4 mapet11

mapet11

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 14 listopad 2017 - 15:15

Właśnie, to jest największy ból - dobry ksiegowy, no ale się nie poddaję dzieki @TMK za nakierowanie ;) 

#5 jene

jene

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 16 listopad 2017 - 10:35

Właśnie, to jest największy ból - dobry ksiegowy, no ale się nie poddaję dzieki @TMK za nakierowanie ;)

a byłeś może u nich? http://dorwin.com.pl/ 

#6 mapet11

mapet11

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 17 listopad 2017 - 14:06

a byłeś może u nich? http://dorwin.com.pl/ 

pierwsze widzę taką firmę, ale profil działalności że tak powiem trafiony, zadzwonię, sprawdzę. A jakieś inne firmy jeszcze?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych