Skocz do zawartości

- - - - -

Praca- proszę o poradę

wróć do serwisu Księgowość 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 07 listopad 2017 - 11:15

Witam,

bardzo proszę o poradę, najlepiej doświadczonych księgowych. Otrzymałam propozycję pracy od dwóch biur rachunkowych- jedno to zwykłe biuro rachunkowe rozliczające firmy na kpir, ryczałcie, pełnej księgowości z kolei drugie to biuro rachunkowe rozliczające tylko i wyłącznie firmy zagraniczne na pełnej księgowości. W tym biurze zagranicznym pracowałabym konkretnie działem zobowiązań (AP).  Mam ogromny dylemat bo warunki wynagrodzenia są identyczne i nie wiem które biuro mam wybrać. Zależy mi na tym, aby jak najwięcej się nauczyć i pod tym kątem będę dokonywała wyboru. Do tej pory pracowałam w dziale księgowości w firmie jako młodsza księgowa. Firma była na pełnej księgowości. Więcej doświadczenia związanego z księgowością nie posiadam. W przyszłości chciałabym pracować jako główna księgowa lub rozliczać firmy na własną rękę. W którym biurze więcej się nauczę? Które byście wybrały? Dodam, że pochodzę ze średniej wielkości miasta i nie ma u mnie wielu firm zagranicznych.

#2 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 20261 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 07 listopad 2017 - 11:48

To samo pytanie zadałaś na innym Forum i tam masz dwie różne odpowiedzi, wybór jest twój.

#3 LabMasters

LabMasters

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 31 postów

Napisano 03 styczeń 2020 - 15:30

Zapraszamy do testowania darmowych aplikacji w Excelu. Biznesowe, finansowe jak również rozrywkowe aplikacje zostały napisane przy pomocy programu MS Excel i narzędzi VBA. 

Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą kursów z Excela, VBA, SQL, R i Pythona : https://labmasters.p...twarte/terminy/

Pozdrawiamy,
LabMasters

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych