Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kto może skorzystać z oferty Funduszy Europejskich w listopadzie 2017

wróć do serwisu Moja Firma 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102334 postów

Napisano 06 listopad 2017 - 12:40

W tym miesiącu przewidziano aż 190 możliwości finansowego wsparcia dla pomysłów i rozwoju działalności! Przedstawiamy ofertę Funduszy Europejskich.

Powrót do artykułu: Kto może skorzystać z oferty Funduszy Europejskich w listopadzie 2017

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 06 listopad 2017 - 12:40

Wybór oferty funduszy europejskich jest spory. Każdy może znaleźć coś dla siebie.

#3 Alinna

Alinna

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 15 grudzień 2017 - 08:50

Owszem dotacji unijnych jest masa. Ale to, że jest ich tak dużo wcale nie oznacza, że łatwo jest je dostać. Wydaje mi się, że bardzo restrykcyjnie podchodzą do składanych wniosków. Z resztą patrząc na raport zamieszczony na https://dotacjenainnowacje.taxand.pl/ mogę powiedzieć, że na pewno pozytywnie rozpatrzonych wniosków o dotacje wcale nie jest tak zatrważająco dużo. A raport jest sporządzony z lat 2015-2016 czyli tych ostatnich. Taka pomoc jest jaką są dotacje unijne moim zdaniem wręcz nieoceniona. Tylko szkoda, że wcale nie są to pieniądze oczywiste. Choć i dobre jest to, że na tej samej stronie, na której znajduje się raport można ocenić swój projekt pod względem prawdopodobieństwa tego, że takową dotacje ten projekt dostanie. Moim zdaniem jest to przydatna funkcja. Do tego na stronie można bardzo wiele się dowiedzieć o samych dotacjach i o warunkach jakie trzeba spełniać aby je otrzymać. Naprawdę warto się z tym zapoznać. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych