Skocz do zawartości

Zdjęcie

Serwis wózków widłowych - Lemarpol

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 ŁukaszP56

ŁukaszP56

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 130 postów

Napisano 04 listopad 2017 - 18:00

Cześć, chciałem zapytać osoby obeznane w temacie wózków widłowych i podnośników, czy możecie mi polecić porządny i sprawdzony serwis w Warszawie bądź okolicy. Najlepiej z dobrymi terminami realizacji i gwarancją:)

#2 Guest_Norbert77

Guest_Norbert77
  • Goście

Napisano 07 listopad 2017 - 09:33

A czy sprawdzałeś już może Lemarpol? Moim zdaniem jeden z najlepszych serwisów gwarancyjnych i pogwarancyjnych. Do tego mają swój magazyn części zamiennych. Realizują naprawy terminowo i też w dość dobrych widełkach cenowych ;)

#3 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 269 postów

Napisano 14 listopad 2017 - 19:29

Wiem jaki to problem, bo jeszcze nie tak dawno stałem przed tym wyzwaniem. Pytałem wielu znajomych, którzy mają jakiekolwiek doświadczenie w tym temacie i patrzyłem również opinie w internecie. Ostatecznie wybór padł na wspomniany Lemarpol i szczerze mogę ich polecić. Mają ekipę konkretnych fachowców na których można liczyć. A koszty napraw i części zamiennych można powiedzieć, że w porównaniu do sporego grona ich konkurentów są dużo niższe.

#4 Guest_Bartosz

Guest_Bartosz
  • Goście

Napisano 22 listopad 2017 - 11:35

Tez stawiałbym na Lemarpol. Korzystałem z ich usług do tej pory dwukrotnie, ale jest tak jak mówią poprzednicy. Starają się dotrzymywać umowy w każdym detalu i ich serwis działa bez zarzutów przynajmniej z mojej strony. Porządna i doświadczona ekipa fachowców, dobre części zamienne i nie tak długie terminy dostaw.

#5 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 388 postów

Napisano 30 listopad 2017 - 13:41

Moje zdanie pewnie nie wiele zmieni jeżeli również potwierdzę pozytywne opinie dotyczące Lemarpol.  To na co warto zwrócić w ich przypadku to naprawdę dobre warunki wynajmu krótko i długoterminowego. Dodatkowo sprawdzałem warunki u innych tego typu firm i rzeczywiście oferują najniższe ceny w Warszawie i nie tylko :)

#6 ŁukaszP56

ŁukaszP56

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 130 postów

Napisano 22 grudzień 2017 - 13:11

Dobrze, że wróciłem do tematu, bo widzę że jednak było warto. W takim razie wieczorem usiądę do tego i sprawdzę ofertę firmy Lemarpol, a jak wszystko będzie ok to się do nich odezwę. Na pewno dam Wam o tym znać, Pozdrawiam!

#7 Guest_Konrad

Guest_Konrad
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2018 - 12:19

To czekamy w takim razie i trzymamy kciuki aby wszystko się udało, bo jednak niezawodny sprzęt to duży procent w osiagnięciu sukcesu :)

#8 martynakrakowska

martynakrakowska

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 59 postów

Napisano 07 listopad 2018 - 14:08

Moja firma korzystała z serwisu UTB Polska i jesteśmy bardzo zadowoleni jeśli chodzi o jakość naprawy floty naszych wózków marki LINDE.

GPS sklep.hertzsystems.com - Systemy GPS do samochodu najwyższej jakości

#9 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 08:37

Z czystym sumieniem mogę polecić firmę GIZO jako serwisanta wózków widłowych i podestów ruchomych. Działają bardzo sprawnie na terenie całego kraju. Proponuję skontaktować się z serwisem i omówić wszelkie szczegóły dotyczące serwisu.

Pozdrawiam

#10 Guest_Tomczak

Guest_Tomczak
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2019 - 18:48

Już kilka tematów widziałem na temat tej firmy, jednakże nie jestem w stanie wypowiedzieć się na jej temat, gdyż nigdy nie miałem z nią żadnej styczności. W kwestii wózków widłowych ja ufam firmie Gizo – na początku wynajmowałem od niej wózek widłowy, który służył mi do rozładunku dostaw, a później zdecydowałem się na zakup i swojej decyzji nie żałuję. Może odezwij się do niej? Jestem pewny, że będzie w stanie Ci pomóc.

#11 agatazabek

agatazabek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 103 postów

Napisano 24 kwiecień 2019 - 14:50

Ja mogę ze swojej strony polecić firmę UTB Polska!! Bardzo rzetelna firma

#12 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1008 postów

Napisano 16 maj 2019 - 17:57

Dobra i tania?

Always look on the bright side of life!

#13 Lucy2000

Lucy2000

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 18 wrzesień 2019 - 18:11

Jeśli chodzi o dobry serwis tego typu maszyn to myślę, że Riwal jest bardzo dobrą opcją. Zresztą warto zapoznać się z tym co oferują - http://www.riwal.com...erwis-i-naprawa . Cenowo wygląda to całkiem nieźle i przede wszystkim trafiasz na fachowców. Także myslę, że to bardzo dobra opcja. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych