Skocz do zawartości

Zdjęcie

Serwis wózków widłowych - Lemarpol

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ŁukaszP56

ŁukaszP56

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 04 listopad 2017 - 18:00

Cześć, chciałem zapytać osoby obeznane w temacie wózków widłowych i podnośników, czy możecie mi polecić porządny i sprawdzony serwis w Warszawie bądź okolicy. Najlepiej z dobrymi terminami realizacji i gwarancją:)

#2 Guest_Norbert77

Guest_Norbert77
  • Goście

Napisano 07 listopad 2017 - 09:33

A czy sprawdzałeś już może Lemarpol? Moim zdaniem jeden z najlepszych serwisów gwarancyjnych i pogwarancyjnych. Do tego mają swój magazyn części zamiennych. Realizują naprawy terminowo i też w dość dobrych widełkach cenowych ;)

#3 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 114 postów

Napisano 14 listopad 2017 - 19:29

Wiem jaki to problem, bo jeszcze nie tak dawno stałem przed tym wyzwaniem. Pytałem wielu znajomych, którzy mają jakiekolwiek doświadczenie w tym temacie i patrzyłem również opinie w internecie. Ostatecznie wybór padł na wspomniany Lemarpol i szczerze mogę ich polecić. Mają ekipę konkretnych fachowców na których można liczyć. A koszty napraw i części zamiennych można powiedzieć, że w porównaniu do sporego grona ich konkurentów są dużo niższe.

#4 Guest_Bartosz

Guest_Bartosz
  • Goście

Napisano 22 listopad 2017 - 11:35

Tez stawiałbym na Lemarpol. Korzystałem z ich usług do tej pory dwukrotnie, ale jest tak jak mówią poprzednicy. Starają się dotrzymywać umowy w każdym detalu i ich serwis działa bez zarzutów przynajmniej z mojej strony. Porządna i doświadczona ekipa fachowców, dobre części zamienne i nie tak długie terminy dostaw.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych