Skocz do zawartości

Zdjęcie

Okna PCV - jaki producent

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 118 postów

Napisano 03 listopad 2017 - 13:34

Witam,
Szukam okien PCV, ponieważ chcemy wymienić juz strarą drewniana stolarkę okienną i teraz pytanie gdzie mogę znaleźć firme która pomoże mi w wyborze odpowiedniego rozwiązania oraz zajmie się montażem w Poznaniu. Możecie kogo polecić? Byłbym mega wdzięczny!

#2 ŁukaszP56

ŁukaszP56

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 06 listopad 2017 - 15:35

Ja mogę polecić Ci abyś skorzystał z pomocy profesjonalistów z firmy Domega, bo jak wiadomo najlepiej jest postawić na pomoc specjalistów z ogromnym doświadczeniem w sprzedaży i montażu okien. Wspólnie wybraliśmy najlepsze okna PCV w naszym budzecie z uwzględnieniem izolacji termicznej i zabezpieczenia przed włamaniem. Obsługa chętna do pomocy, a montaż zrealizowany terminowo i z dużą dokładnością. Nie ma się do czego przyczepić 🙂

#3 Sleep

Sleep

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 170 postów

Napisano 07 listopad 2017 - 08:12

Sprawdź sobie lokalnych producentów, poczytaj o nich opinie i wybierz coś właściwego. To chyba najlepsze rozwiązanie.

#4 Guest_Herkilon

Guest_Herkilon
  • Goście

Napisano 08 listopad 2017 - 12:35

Z lokalnymi producentami też jest różnie, dlatego jeżeli nie mają dużego doświadczenia na rynku i dobrych opinii to jednak nie stawiałbym na nich. Zgadzam się z wpisem ŁukaszP56 że juz lepiej właśnie pójśc do sprawdzonego miejsca, gdzie zajmują się dystrybucją i montażem okien od najlepszych producentów, bo będą wiedzieli jakie spełnią Wasze indywidualne wymagania.

#5 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 122 postów

Napisano 19 listopad 2017 - 13:03

Dokładnie i dlatego jestem przekonany o jakości okien od naszych polskich producentów. Jeżeli chcesz wiedzieć, których produkty sprawdzają się najlepiej to skorzystaj z pomocynwspomnainej firmy Domega jest odpowiednim miejscem. Z tak długim doświadczeniem jaki mają zapewne poznali się już pewnie na dużej części producentów.

#6 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 122 postów

Napisano 29 listopad 2017 - 09:54

:)

#7 Guest_Damianos

Guest_Damianos
  • Goście

Napisano 29 listopad 2017 - 09:58

No to w takim razie masz już odpowiedz gdzie możesz liczyć na fachowe wsparcie w wyborze i montażu stolarki okiennej. Czekamy na info jaki wybór podjąłeś!

#8 Amoniaczek2

Amoniaczek2

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 29 listopad 2017 - 09:59

Dla mnie najlepsze rozwiązanie jeśli chodzi o okna to Veka, maż wyszukał w internecie właśnie informację, że warto kupić i zdecydowaliśmy się :) Co do miejsca zakupu to wybraliśmy rzeszowski RES DOM z Placu Wolności 7, bo mieli super ceny no i potrafią też doradzić, jak nikt inny: http://www.res-dom.pl/oknaveka

#9 kamkaka

kamkaka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 29 listopad 2017 - 10:04

Ja polceam okna Madoń.
Co prawda sugerowaliśmy się opiniami bo mamy do nich kawał drogi ale takiej fachowości nie widziałam nigdzie. 
Wszystkie parametry szyb itp. rzetelnie wyjaśnione i dopasowane pod klienta. Cenowo wyszło nam 7 tys mniej niż okna Oknoplast. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych