Kategorie
Skocz do zawartości

Okna PCV - jaki producent

Torcik66
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

• Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja mogę polecić Ci abyś skorzystał z pomocy profesjonalistów z firmy Domega, bo jak wiadomo najlepiej jest postawić na pomoc specjalistów z ogromnym doświadczeniem w sprzedaży i montażu okien. Wspólnie wybraliśmy najlepsze okna PCV w naszym budzecie z uwzględnieniem izolacji termicznej i zabezpieczenia przed włamaniem. Obsługa chętna do pomocy, a montaż zrealizowany terminowo i z dużą dokładnością. Nie ma się do czego przyczepić ????

Z lokalnymi producentami też jest różnie, dlatego jeżeli nie mają dużego doświadczenia na rynku i dobrych opinii to jednak nie stawiałbym na nich. Zgadzam się z wpisem ŁukaszP56 że juz lepiej właśnie pójśc do sprawdzonego miejsca, gdzie zajmują się dystrybucją i montażem okien od najlepszych producentów, bo będą wiedzieli jakie spełnią Wasze indywidualne wymagania.

• 2 tygodnie później...
Dokładnie i dlatego jestem przekonany o jakości okien od naszych polskich producentów. Jeżeli chcesz wiedzieć, których produkty sprawdzają się najlepiej to skorzystaj z pomocynwspomnainej firmy Domega jest odpowiednim miejscem. Z tak długim doświadczeniem jaki mają zapewne poznali się już pewnie na dużej części producentów.

• 2 tygodnie później...

Dla mnie najlepsze rozwiązanie jeśli chodzi o okna to Veka, maż wyszukał w internecie właśnie informację, że warto kupić i zdecydowaliśmy się :) Co do miejsca zakupu to wybraliśmy rzeszowski RES DOM z Placu Wolności 7, bo mieli super ceny no i potrafią też doradzić, jak nikt inny: http://www.res-dom.pl/oknaveka

• 4 tygodnie później...

Mam aktualnie od www.urzedowski.pl . Marka Urzędowski posiada rewelacyjne okna, ale drewniane. Jeśli komuś to nie przeszkadza, to serdecznie polecam. Ja nawet mogę powiedzieć, że w porównaniu do PCV, te są dużo solidniejsze, a co więcej, lepiej się prezentują w domu co też ma ogromne znaczenie. :) Okna kupuje się do mieszkania zwykle raz w życiu, warto więc zadbać by były dobre i nie gryzły się z designem otoczenia, polecam dlatego właśnie od nich.

Profesjonalne podejście i pomoc to moim zdaniem wiodąca domena firmy Domega. Pierwszy raz (przy wykończeniach domu) spotkałem się z tak kompetentną i uczciwą obsługą z chęcią do pomocy. Poznałem całą ofertę okien na które mogłem sobie pozwolić w przeznaczonym budżecie dla całego domu. Zaproponowali mi również montaż w sporo niższej cenie. Okna przybyły na budowę w uzgodnionym wspólnie terminie, a montaż wyszedł poprawnie. Podsumowując warto!

Gość ArielKus.

Tylko Drutex. To chyba najbardziej czołowy producent, mający oddziały w wielu miastach, ja mam od nich okna pvc i jestem bardzo zadowolony. Jakośc jest bardzo w porządku, mają dobrą przepuszczalność, ładny design. duzo koloró do wyboru. Doradcy też bardzo mili, na pewno Ci udzielą pomocy. Z tego co się orientuję oferują również okna aluminiowe i drewniane. 

Dzięki wszystkim za pomoc, bo naprawdę sporo odpowiedzi znalazło się pod moim tematem. Postanowiłem tak jak tutaj wspomnieli niektórzy skorzystać z pomocy firmy Domega, ponieważ mieszkam pod poznaniem. Natomiast co do producenta to tutaj zobaczymy kogo mi zaproponują, jednak chcę aby był to właśnie krajowy producent. Pozdrawiam :)

• 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość AndrzejK88

Jeżeli chcesz czegoś w dobrej cenie, a jednocześnie dobrego, to polecałbym się rozejrzeć w asortymencie Drutexu. Głośno jest o ich oknach, bo są naprawdę ok. Nie ma się do czego przyczepić.

• 4 tygodnie później...
Gość Monika

Ze sprawdzonych producentów na pewno internorm zasługuje na uwagę. Wiem, że We Wrocławiu dystrybucją zajmuje się Oknar Internorm - znajoma u nich zamawiała. To naprawdę dobra, austriacka marka.

• 4 tygodnie później...

Bardzo dobre okna ma Internorm - to austriacka firma. Z tego co się orientuję jej przedstawicielem w Polsce jest na przykład Oknar Wrocław. Mój znajomy jest w trakcie budowy małego domku ( z założenia energooszczędnego) i wiem, że wszystkie okna to Internorm.

• 2 tygodnie później...

Z naszego rodzimego podwórka mogę polecić okna Schuco produkowane przez dolnośląską firmę Matplast. Są solidnie wykonane, dobrze tłumią hałasy i zapobiegają ucieczce ciepła. Dla bardziej wybrednych znaczenie może mieć fakt, że są dostępne w jednej z najszerszych palet kolorystycznych włącznie z odcieniami metalicznymi, przypominającymi aluminium.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...