Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nadruk na koszulkach

wróć do serwisu Moja Firma 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 371 postów

Napisano 03 listopad 2017 - 08:19

Witam
chciałabym sobie zrobić dla siebie nadruk na koszulke w corelu lub photoshopie, nigdy czegoś takiego nie robiłam więc prosze o jakieś ważne sugestie albo jesli znacie to prosze was o polecenie mi dobrych ofert z allegro - chodzi mi o możliwość wydrukowania nadruku a nie możliwość zaprojektowania przez kogoś tego wzoru bo chciałbym to zrobić sama

#2 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 532 postów

Napisano 03 listopad 2017 - 11:27

Zależy ile zamawiasz tych koszulek

jeśli jest to tylko jedna koszulka to polecam poszukać jakiejś okolicznej drukarni i poprosić o wydrukowanie jednej

Jeśli jednak będzie to kilka-kilkanaście sztuk koszulek to najlepiej będzie wybrać się do jakiejś hurtownii odzieży albo do wiekszej drukarni i zdecydować się na sitodruk:

jest niedrogi ( oczywiscie przy pewnej ilości, im więcej się drukuje tym cena druku na pojedynczych koszulkach  będzie o wiele mniejsza)

jest wytrzymały - tak wiec zwracaj tutaj uwagę na jakość materiału z jakiego jest wykonana koszulka, bo na pewno nadruk sie nie spierze

oraz kolory są ładne i wyraziste

Poczytaj sobie:

https://www.reflect....c-koszulke.html

Tutaj jest co nie co o sitodruku. 

#3 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 491 postów

Napisano 06 listopad 2017 - 00:01

Poczytajcie sobie o termotransferze - http://drukwfirmie.p...-sobie-koszulkewydaje mi się, że za jakiś czas może to być bardzo popularna metoda, która wyprze tradycyjny nadruk. Mnie akurat bardzo ciekawią takie nowinki, a na druk w firmie jest tego całkiem sporo jeśli chodzi o tematykę drukowania, nie tylko tradycyjnego ale również 3D.

#4 Forumowicz84

Forumowicz84

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 134 postów

Napisano 24 styczeń 2018 - 00:10

Twoje wszystkie oczekiwania spełni drukarnia A3extra. Jestem tego pewny. Wykonują nadruk różnymi technikami i pracują tam specjaliści, więc na pewno wybiorą coś idealnego dla Twojego projektu. Druk jest dobrej jakości i nie znika po pierwszym praniu. Wiem, o czym mówię.

#5 DawidJazgierz

DawidJazgierz

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 23 kwiecień 2018 - 14:16

Taką usługę świadczy bardzo dużo firm :) Tak jak osoby wcześniej powiedziały, ważna jest technologia nadruku, trzeba ją dostosować do oczekiwań, przeznaczenia no i oczywiście zasobności portfela. Zamawiałem kiedyś koszulki w https://kadok.pl/ polecam zrobić tak jak ja - przedstawiasz oczekiwania i budżet, a dobór metody zostawiamy fachowcom. Jestem zadowolony z jakości jak i czasu realizacji - tutaj duży plus. Z takich rad co do projektu, to wykonaj go w Corelu/Illustratorze, w Photoshopie nie wykonasz projektu wektorowego, co w uproszczeniu mocno wpłynie na jakość nadruku, na jego niekorzyść oczywiście ;)

#6 aronr

aronr

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 146 postów

Napisano 03 lipiec 2018 - 08:11

Ja bym na Twoim miejscu nie kombinował, tylko skorzystał z usług profesjonalnej firmy :P Dlatego też za każdym razem korzystam z drukarni internetowej A3Extra, gdzie zlecenia wykonywane są bardzo szybko :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych