Skocz do zawartości

Zdjęcie

Historia powstania faktur

faktury fakturowanie historia faktur

wróć do serwisu Księgowość 1 odpowiedź w tym temacie

#1 iz_maz

iz_maz

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 02 listopad 2017 - 14:51

Witam,

Piszę pracę licencjacką, w której tworzę aplikację do fakturowania. Nie jestem specjalistką w temacie faktur, więc poszukuję sensowniej literatury. Nie szukam tego jak wystawiać fakturę oraz jakie elementy powinna zawierać. Potrzebuję literatury, która będzie przedstawiać historię powstania faktur, od kiedy człowiek dokumentuje proces sprzedaży, w jakim celu fakturujemy.

Potrzebuję czegoś z zakresu formalizacji procesu sprzedaży.

Jeżeli ktoś zna jakieś ciekawe pozycje, proszę bardzo o odpowiedź!

#2 forted

forted

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 265 postów

Napisano 28 listopad 2017 - 10:19

Jeśli mogę coś podpowiedzieć, to w mojej branży funkcjonuje niepisana zasada, że przedsiębiorstwo wystawia kontrahentom faktury z odroczonym terminem zapłaty. Do niedawna mi to nie przeszkadzało, ale w końcu dopadł mnie problem, który od lat gnębi polskich przedsiębiorców, czyli zator płatniczy. Na szczęście wybrnąłem z przejściowych kłopotów dzięki sprzedaży faktur. Wierzcie mi lub nie ,ale  dzięki takiemu krokowi mona więcej wywalczyć i rozwijać działalność Ja na przykład korzystam z usług tej firmy - . https://www.monevia.pl/blog/

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: faktury, fakturowanie, historia faktur

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych